Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ICQ historyyy u lajt versiji

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.03.2004 09:30    Post subject: ICQ historyyy u lajt versiji Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel zna neko na ovom jebenom svijetu kako u lajt verziji ajsikjua(citaj:[ICQ]) se moze sejvat cijeli history od jednom u jedan veliki...onaj najveci neki.txt fajlishhhh a da nije kopi/pejstanjem svake jebene dobivene te odaslane poruke........zafaljuejm
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.03.2004 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fićoooooooooooooooooooo!!!111111
zdralesije Smile

icq history: http://www.bigblueball.com/forums/topic.asp?TOPIC_ID=8712

a ovdje ima icq history browser:
http://perplex.schmumpf.de/dev/icqlitehistorybrowser/
(ovo doduse ne koristi bas na windowsima osim ako nemas Ruby instaliran, pa da si skines source i kompajliras)

Al ak se dobro sjecam, zadnje verrzije to ionako drze u XML formatu, i to mozes otvorit sa nekim xml editorom ili sam napisat neki parsercic koji ce pocuclat sve kaj postoji u tom xml fileu?

P.S.
Mjuza na siteu je do jaja - ko je to radio?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.03.2004 11:09    Post subject: re: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tommasheeeee ljubaviiii nadjoh ja vec taj post di lik pomno objasni da selektash prvu poruku i i shiftirash do zadnje ali kitica malena ...meni fino kad selektam prvu ju hajlajta i shiftom do zadnje i onda zahajlajta zadnju i samo kopira i dalje samo tu zahajlajtanu znaci ne prebaci sve u clipbordddddddddddd nego opet samo jednu

a ovo sa xml ce pricekat jer mi je to maaaaaaaaaaaaaalooo nepoznat terencic=)))))))))))))))))))))))))))

ps.mjuza na sajtu nije skroz moja...skinuh negdje neku temu pa malo zapeglo u cooleditu..nist posebno..........

ajde ako imas koj koju ideju za ovaj icq podijeli je sa bratom morbithom=)))))) pusa mora postojat neki fak da sjebem taj histori
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 24.03.2004 11:25    Post subject: tomas Add user to your forum ignore list Reply with quote

skuzih
nemas pojma koliko ti hvala careeeeeeeeeee
nadjoh na ruby babab sve za download i te kenje za linux ovo ono a kad ono mi lik veli di stora taj ICQ poruke C:\Document And Settings\User name\application data\icq lite\history DB i tamo su sve tomashhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh filndank

pusa
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group