Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
WAV to MP3 FREE CONVERTER!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Audio
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 18.12.2003 13:11    Post subject: WAV to MP3 FREE CONVERTER! Add user to your forum ignore list Reply with quote

E ovako treba mi nakakav freeware za konverziju WAV--> MP3.... Ma radim sam nekakve male loopove za flash u sound Forge 6 a nemam filter za directno konvertiranje , odnosno treba platiti nesto para za registraciju a ja sam Skot po tom pitranju. Dakle je zna neko nekakav dobar freware sa tom funkcijom, ili jos ponekom sa dobro rijesenim komandnim suceljem .... da nije prekomplicirano,ono zza prosjecnog PC korisnika bez previshe znanja o zvuku.... ajde ako znate bacite mi koji URL !

Hvala!!!
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 18.12.2003 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CDex + lame? Free all the way... mislim da postoji i gui za "lame" pa ti cdex ne treba..
Potrazi na googleu +lame +mp3 +gui ili tako nekako...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.12.2003 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa za wav > mp3 ti je dosta Cdex, imas ga na svakom bug cedeju
ne?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 18.12.2003 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pa za wav > mp3 ti je dosta Cdex, imas ga na svakom bug cedeju
ne?


E igrash igru! Problem rijeshen! Dancing
Nemam buga, osim kad sam na "urlabu", onda prodavacice padnu u nesvijest kad kupim zadnja dva tri broja Smile Nego zna li tko kako je sa pretplatom za inozemstvo, jel shalju bug avionom?
Back to top
View user's profile Send private message
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 18.12.2003 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://mitiok.cjb.net/
^ skineš lame encoder (free)

http://www.dors.de/razorlame/
^ skineš win frontend za lame (free)
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 18.12.2003 22:45    Post subject: wma u mp3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

e malo sam lejzi stavljat novi topic, BUT

jel ista moze konvertirat wma u mp3?
naime dok san bija lud i mlad onda sam sve cedeje debilno enkodiro s media playerom u wma tako da mi sad neki wma fajlovi rade, a za neke mu fale kao licence - pa se on spaja na net i na microsoft pa bla bla oce me da apdejtam plejer na 9, a meni je to fof zato kaj koristim onaj stari lepi 6 il tak nest koji je brz i ljepo radi...

e kak da dodjem do svoje muzike (a pojma nemam ko mi je davo koji cedej)?

fala:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 18.12.2003 22:49    Post subject: Re: wma u mp3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
e malo sam lejzi stavljat novi topic, BUT

jel ista moze konvertirat wma u mp3?
naime dok san bija lud i mlad onda sam sve cedeje debilno enkodiro s media playerom u wma tako da mi sad neki wma fajlovi rade, a za neke mu fale kao licence - pa se on spaja na net i na microsoft pa bla bla oce me da apdejtam plejer na 9, a meni je to fof zato kaj koristim onaj stari lepi 6 il tak nest koji je brz i ljepo radi...

e kak da dodjem do svoje muzike (a pojma nemam ko mi je davo koji cedej)?

fala:)


i meni se desilo - all my music was gone. Nema. Postoje wma -> mp3 konverteri, no oni neće konvertirat istekle .wma fajlove...

Zato za sve krivim microsoft, zle govnare. Puj!

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 18.12.2003 23:54    Post subject: Re: wma u mp3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
e malo sam lejzi stavljat novi topic, BUT

jel ista moze konvertirat wma u mp3?
naime dok san bija lud i mlad onda sam sve cedeje debilno enkodiro s media playerom u wma tako da mi sad neki wma fajlovi rade, a za neke mu fale kao licence - pa se on spaja na net i na microsoft pa bla bla oce me da apdejtam plejer na 9, a meni je to fof zato kaj koristim onaj stari lepi 6 il tak nest koji je brz i ljepo radi...

e kak da dodjem do svoje muzike (a pojma nemam ko mi je davo koji cedej)?

fala:)


probaj pronaci progy po imenu "dbPowerAMP"
konvertira sve zivo u sve zivo drugo.
meni .wma konvertira

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2003 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam jednom davno to isto trazio i nasao plugin za winamp koji konvertira u mp3 wmaove. i radilo je brijem?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
s.d.



Joined: 29 Jan 2004
Posts: 15
Location: Nasice/Croatia

PostPosted: 30.01.2004 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nbavi si Audiocatalyst ili CDex!

_________________
Peaple are not expendable-gouverment is!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
RemG



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 20
Location: Rijeka // Croatia

PostPosted: 22.03.2004 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

,,ili ucitas wma u Sound Forge (sedmica,,,kao Sony Cool ),,i save as,,,kao mp3,,

Voila,,,,problem solved Dancing ,,,

_________________
...imam neki dobar osjecaj za feeling =)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.03.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam FreeRip Mp3.. .easy to use.. ima DB query.. itd.. nice..
samo u gugl keyword: free rip mp3.. and AHAAA .. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dlan



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 62
Location: Wien

PostPosted: 24.03.2004 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rjesenje za vashe probleme:

http://www.mp3-converter.biz/

Mir.

_________________
| dlan : design |
bhup.net | dlanbeatz.net | candela
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 24.03.2004 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.waver-converter.com/download/

evo nemoze lakshe od ovoga ubacis fajlove i stisnes plej Smile samo mislim da je 30 day trial mozda negdje ima neki krek Smile ali to nisma naso
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Audio All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group