Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
predizborna kampanja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
paciotti



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81

PostPosted: 11.05.2009 17:15    Post subject: predizborna kampanja Add user to your forum ignore list Reply with quote

da napisem svoje misljenje o o novoj predizbornoj sprdacini.

prije sveg, ono sto bi prvo napravio da imam ikakav utjecaj bi: ZABRANIO BILOKAKVO REKLAMIRANJE I KAMPANJE. napravio bi da na telki imaju svi jednaku minutazu i nek vele kaj ce napravit. napravit stranicu izbori.hr i nek svi stave svoje programe. poslat to portalima i to je to. nikakvi plakati nikakvo rekalmiranje, te milijune nek daju sirotinji ili bolesnima.....



no kad vec ne zivimo u utopijskom svijetu, dokaknut cu sa marketinskog stajalista dosadasnji tijek kampanje.

prvo - HDZ mi nikako nije jasan. njihova kampanja marketinski je debakl debakala. ko prvo tko ce glasat za frajera koji se zove JASEN a preziva MESIC? taj lik tu nekaj i zna pricat diplomatski al sve to mi je prozirno kao jana....slogan "zagreb bez kumova" KAO udaraju nisko po bandicu a brijem da im se bandic u facu smije. pored tolko argumenata kolko su mu mogli sasut, a stvarno ih ima ĆUUUDA oni seu se ogrnaiciili sa tim slogancicem koji ne bi uvrijedio ni dijete od 4 godine a kamoli igraca ko sto je bandic. osim tog, svi plakati su im isti. sve isto i svugdje bez kumova i nista konkrentno - vec sad vidim kakav debakl ce sa takvom neozbiljnoscu dozivit na izborima. oni ko da ne zele ulozit u kampanju, ko da ih to ne zanima. izgleda ko da ne zele pobjedit i da se reklamiraju red radi.

bandit - kolko god da ga mrzim moram priznat da mu je kampanja brutalna. zamsilite kolko glupana ima u ovom gradu koji ce popusit te fore. zamislite tu marketinsku umjetnost pranja mozga koja jednog takvog muljatora koji je zaduzio zagreb ko grčka prikazuju ko apsolutnog pozitivca. najgore je sto je frajer vec u startu konanci pobjednik izbora. samo na temelju psihologije tj dobro smisljene kampanje. frajer se hvali ko da je sam izgradio arenu, bazene, tramvaje, zeleni val itd itd a isitna je potpuno drugacija - to sve ce otplacivat 8 vlasti iza njega - 35 jebenih godina cemo otplacivat te njegove pizdarije i on se sad hvali kaj sve napravio. sto je najbolje ljudi ce to popusit u svom stilu. kampanja - odlicna, sve smisljeno kak treba, hrpa ideja, da neznam o cem se radi, pomislio bi da bolji gradonacelnik ne moze postojat. jos kad vidis da ga trener dinama jurcic javno podrzava i gro sportasa, pa frajer je jebeni umjetnik za muljazu slozit.

kregar - to je smijeh. taman kad sam i pomislio dat mu glas on me odmah razuvjerio da to nikak ne radim. ima skandal iza sebe, a u kampanji ima jedan jedini plakat, od kojeg dugo nisam vidio gori. onaj efekt sa mozaikom koji je out-of-date vec godinama, + iz daljine mu faca izgleda raspadnuto, i narancasta slova sa starinskim shadowom full jakim kak se prije 30 godina radilo. sa vise od 20-30 metara nemres ni procitat kaj pise. a slogan - "imamo za koga" - daj kregaru uozbilji se!

valdec i ekipa - oni su mi jos najsimpaticniji al nazalost presitne su to ribice za igrace ko ovi. cak se nisu ni u osnovni dizajn potrudili ulozit....ne treba torsit rijeci

ono kaj sam zadnje primjetio su neki HSPovi plakatici za moj kvart...par frajera anonimusa. vidi se odma da je to neozbiljan ekipa i nesposobna kurca napravit. al ono kaj mi se kod njih svidja jer sto su se jedini janso izjasnili da dinamo ostaje u maksimiru i da ce mjenjat ime u kazalisni trg i zasad mi oni naginju samo zbog tog. ostalo kaj vele su jadne prozirne fore "za cisci i zeleniji zagreb" i ostalo u to mstilu.

uglavnom sve je to smijeh nevidjeni

kaj vi mislite?
Back to top
View user's profile Send private message
paciotti



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81

PostPosted: 01.06.2009 20:31    Post subject: Re: predizborna kampanja Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako tata sve zna a? Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group