Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nova stranica S dizajn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sdizajn



Joined: 13 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 13.07.2009 10:02    Post subject: Nova stranica S dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo je nova stranica. Bit će promjena, ali polako.
http://www.sdizajn.com
Hvala na komentarima.
Molimo Vas - budite nježni.
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 13.07.2009 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se izmijeni ova ruzna pozadina bi puno bolje izgledalo. I logo mi je dosta los.
Opcenito mi ti gradienti lose izgledaju.

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2009 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je dopadljivo. Ništa nacifrano, jednostavno i funkcionalno.
Možda jedino kontrast između selektiranog i neselektiranog butončića da bude ili veći ili da ga uopće nema.
Zamjerka ide i na kontakt podatke. Osobni podaci članova tima i neke reference su minimum.

Nije mi jasan odabir domene. Domena je SDIZAJN.com, a sav tekst je na engleskom.

_________________
Poslovni prostor Zagreb | Krediti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 13.07.2009 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

logo je jedan od lošijih koje sam vidio u zadnje vrijeme. ikona izgleda kao neka žvrljotina, ako je staviš monokromatski, ništa se neće raspoznati. sam dizajn weba isto tako, što po meni dovodi u pitanje vaše dizajnerske sposobnosti i mogućnosti. nepotrebni gradienti, pa opet gradienti na strelicama.

bio sam brutalan, sorry.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sdizajn



Joined: 13 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 13.07.2009 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao što rekoh, tek smo počeli.
Jučer je napravljena i poslije ponoći poslana na server.
Bit će izmjena, ali hvala na komentarima.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 13.07.2009 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nedostatak grafike pokušali ste kompenzirati gradientima..ok ideja ali loša izvedba.
logo...mislim da imate bazu za doradu,može to puno bolje.

di su reference?
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 13.07.2009 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve ovo gore, a i engleski vam je jako loš i pun grešaka tako da preporučam korekturu..

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.07.2009 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sdizajn wrote:
Kao što rekoh, tek smo počeli.
Jučer je napravljena i poslije ponoći poslana na server.

je li ovo gotovo ili WIP? je li jučer napravljena ili završena?
ako je napravljena u jedan dan, vidi se...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sdizajn



Joined: 13 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 13.07.2009 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U jednom interviewu Bono Vox je rekao:(grubi prijevod-jer kako drugačije)najteže je bilo uspjeti kod domaćih ljudi. Vozeći se u autu, čovjek je rekao, pokazujući prstom na vilu koja se prostirala na brdu ; jednog dana - skinu`t ću onog gada! Ne razmišljajući da bi mogao reći:"Jednog dana - i ja ću imati takvu vilu."(završen citat - grub prijevod - jer kako drugačije).Ovdje je još uvijek lakše srušiti nečiji početak, no, pustiti ga da se razvije - a onda ga staviti tamo gdje mu je mjesto.
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2009 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako nemaš dobre živce i jak želudac, okani se foruma i news grupa.
Nećeš daleko dogurati ako ćeš se osvrtati na sve kritike dobivene po news grupama i forumima.

_________________
Poslovni prostor Zagreb | Krediti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 13.07.2009 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle ovo je lose, od boja, gradijenta, logotipa, koristenja slika umjesto teksta, o html-u i css-u necemo

bio ovo prvi rad ili ne, stavio/la si ga ovdje i trazio misljenje ljudi, a to si i dobio Wink

u svakom slucaju bi preporucio:
1. malo pregledati css galerije
2. prouciti sto se nalazi ispod haube nekih vrhunskih web rjesenja
3. procitati pokoju knjigu da bi se pohvatale osnove
4. uciti uciti uciti uciti


nhf Wink

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 13.07.2009 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kada ne znaš što bi i kako bi, onda vrijedi ona stara 'manje je više'. u svakom slučaju, mislim da se nikako ne može fulati s nekakvim minimalističkim portfolio siteom, ali se lako (i jako) može fulati prešarenim.
ponekad je najteže prezentirati samog sebe, ali lakše je kad imaš konkretan sadržaj, odnosno nekakve reference. ovdje vi prezentirate ono što možete ponuditi potencijalnim klijentima, no možda bi bolje bilo za početak napraviti 1-2 konkretna posla i onda oko toga izgraditi portfolio. teško da će se netko zalijepiti samo na obećanja... Wink

ali u svakom slučaju, samo hrabro naprijed i sretno!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sdizajn



Joined: 13 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: 14.07.2009 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala lijepa svima.
Molio bih administratora da zatvori ovaj topik.
Back to top
View user's profile Send private message
RVD



Joined: 02 Mar 2009
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2009 08:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm
vidim da su te mnogi iskritizirali bez dlake na jeziku.. Smile

meni se funkcionalnost stranice sviđa, jednostavna je i minimizirana baš po mom ukusu ,
zamjerka mi je jedino izbor boja jer su "preoštre" i nisu usklađene nimalo tako da na prvi dojam odaju amaterizam..

bez ljutnje, dobro si počeo ali treba još vježbati, vježbati... Smile

i naravno, ne obazirati se previše na kritike ovdje, jer na kraju krajeva MI smo ti tu konkurencija jel.. Wink

_________________
rvd
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 14.07.2009 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ces tesko proci s takvim sajtom u ocima klijenata.
Boje, sadrzaj i koncept opcenito odaju veliku dozu neprofesionalnosti.

Al opet.. da su ona dvojca bacila Google na mi3 na recenziju prije 10 godina, vjerojtno bi i oni bili brutalno iskritizirani. Smile

evo jedan prigodni..

sretno !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 14.07.2009 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opet ja...

i opet loš logotip
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 14.07.2009 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sdizajn wrote:
U jednom interviewu Bono Vox je rekao:(grubi prijevod-jer kako drugačije)najteže je bilo uspjeti kod domaćih ljudi. Vozeći se u autu, čovjek je rekao, pokazujući prstom na vilu koja se prostirala na brdu ; jednog dana - skinu`t ću onog gada! Ne razmišljajući da bi mogao reći:"Jednog dana - i ja ću imati takvu vilu."(završen citat - grub prijevod - jer kako drugačije).Ovdje je još uvijek lakše srušiti nečiji početak, no, pustiti ga da se razvije - a onda ga staviti tamo gdje mu je mjesto.


teško da tebe netko želi rušit pošto ti figurativno rečeno još nemaš ni barakicu a ne vilu Smile
istina da su tu svi konkurencija i da će biti oštriji ali činjenično stanje je da je to dost loše.

ja sam prvi web odradio dost dobro,pobrao dobre kritike tadašnjih majstora...i umislio sam si da sam sad elita!a zapravo me samo pukla dobra inspiracija..idučih par je bilo loše pa sam popljuvan i dost me to pogodilo u tom trenutku.kasnije sam vidio da koliko god bili grubi,komentari su bili na mjestu Wink
stoga,ne daj da te to dira.
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 14.07.2009 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novi logo d'oh!

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 14.07.2009 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Jučer je napravljena i poslije ponoći poslana na server.

ee, da si poslao prije ponoći sve bi bilo ok! Ovako se pretvorilo u gremlina

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group