Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tisak ID kartica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 08.11.2005 03:00    Post subject: Tisak ID kartica Reply with quote

Jel ima ko za preporucit nekog za to??
Treba mi cim jeftinije...

za one koji ne znaju ID kartice su pne plasticne kartice kakve su Kreditne kartice, osobna nova i slicno...
treba mi tisak za to...i ne treba mi magnetska traka...


HVALA
Back to top
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 08.11.2005 08:06    Post subject: Re: Tisak ID kartica Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
Jel ima ko za preporucit nekog za to??
Treba mi cim jeftinije...

za one koji ne znaju ID kartice su pne plasticne kartice kakve su Kreditne kartice, osobna nova i slicno...
treba mi tisak za to...i ne treba mi magnetska traka...


HVALA


mogu ti ja to napraviti, koliko kom?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 08.11.2005 08:28    Post subject: Re: Tisak ID kartica Reply with quote

strangelove wrote:
djipster wrote:
Jel ima ko za preporucit nekog za to??
Treba mi cim jeftinije...

za one koji ne znaju ID kartice su pne plasticne kartice kakve su Kreditne kartice, osobna nova i slicno...
treba mi tisak za to...i ne treba mi magnetska traka...


HVALA


mogu ti ja to napraviti, koliko kom?


pa, stotinjak komada
al aj mi na pm posalji koji je tvoj mail pa da se prek maila probamo dogovorit....

zakon Smile
Back to top
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 08.11.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima ti firma m-ros direktni print na kartice 1440 dpi...ne znam cijenu...podaci su ti na www.mros.hr

mislim da ce ti se isplatiti ako su sve razlicite a vjerojatno jesu...

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 08.11.2005 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam dobio preporuku za Marko-M:
http://www.marko-m.hr/idKARTICE.htm

Nisam još radio s njima tako da ne znam iz prve ruke kakva je kvaliteta..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 08.11.2005 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj...znam da mros nema nista osim printa na te pvc kartice (nema omote, špagice itd.) i njihove kartice bi se obavezno trebale necime zastititi (lakom ili nekakvim omotom) ako ce se korisitti na dulje vrijeme. Oni ti imaju direktan print na bilo koji materijal koji im doneses do debljine mislim 8 cm. male stvari prespricaju lakom za aplikaciju i onda na njih printaju sa preradjenim epsonovim printerom koji ima razrijedjene solventne boje, a ako trebas nesto vece isprintati gdje nije tolko bitna rezolucija imju UV printer sa bijelom bojom tako da mozes printati na vrata, stolove, ogledala, parket bla bla...na bilo sta

vjerojatno ce ti biti bolje sve odraditit u marko m ali sve jedno provjeri cijene na oba mjesta jer ak bu pre velika razlika isplatiti ce ti se mala setnja Razz Very Happy

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 08.11.2005 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj potrazit tu po forumu, jer mislim da je netko kad se dogovaralo za mi3ing nudio izdradu akreditacija takvih

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 08.11.2005 21:23    Post subject: Reply with quote

mile wrote:
ja sam dobio preporuku za Marko-M:
http://www.marko-m.hr/idKARTICE.htm

Nisam još radio s njima tako da ne znam iz prve ruke kakva je kvaliteta..



ma kakva je da je...
njima sam prvima poslo ponudu...i malo mi preskupi...
Back to top
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 08.11.2005 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reci neki broj...kolko su ti računali...ja cu sutra ili preksutra ici u mros pa ti mogu ispitati cijenu, a one futrolice i špagice i kaj već si možeš onda uzet u marko m ili negdje drugdje

e da! kolko komada ti treba?

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
sivhr



Joined: 14 Jul 2009
Posts: 1
Location: Belišće

PostPosted: 14.07.2009 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poduzeće S & V d.o.o. vam radi tisak ID kartica koristeći FARGO 5000 (tisak do kraja ruba).

Vrlo povoljno.

Informacije na card@siv.hr

_________________
No no
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group