Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Koji FTP program koristite?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Software
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 08.12.2008 20:32    Post subject: Koji FTP program koristite? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jednostavno pitanje, koji FTP program koristite?
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 08.12.2008 20:38    Post subject: Re: Koji FTP program koristite? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limeni wrote:
Jednostavno pitanje, koji FTP program koristite?


Na OSXu Cyberduck... super je i besplatan
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 08.12.2008 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

windows:

SmartFTP (otkad se plača razmišljam čak platit licencu, ako ima tko neku mutnu verziju PM pliz)
Trenutno FileZilla i nisam pretjerano zadovoljan
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 08.12.2008 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Total Commander
(ne samo za FTP nego za sve, najbolji program koji postoji Wink)

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 08.12.2008 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sphx wrote:
windows:

SmartFTP (otkad se plača razmišljam čak platit licencu, ako ima tko neku mutnu verziju PM pliz)
Trenutno FileZilla i nisam pretjerano zadovoljan


Ja isto prije koristio SmartFTP a sad koristim samo FileZillu, koliko mi treba prrebacit nesto oba su mi i vise nego dovoljna.

A sta sad SmartFTP vise nije besplatan? Znam da se prije javljala neka poruka kad bi se program dizao, al pise da ga se mora platit samo ak se koristi u komercijalne svrhe.

E i sta te muci sa FileZillom, meni je ok, al kazem ne koristim ju previse i nisam nekih problema imao?
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 08.12.2008 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FileZilla Smile Zadovoljan sam.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 08.12.2008 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fale mi tabovi na FileZilli, ponekad se zblesavi kad imam folder sa stotinjak podfoldera, preskoci ponesto pa moram provjeravat...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 09.12.2008 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CuteFTP

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 09.12.2008 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
CuteFTP

Takodjer... tu i tamo Notepad++ kada treba odmah uploadat izmjenjene fileove i provjeravati ih online...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 09.12.2008 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WinSCP --- zakon free FTP (odličan, podržava SFTP, syncronised browsing.. pun k. featuresa ima). Radi bez instalacije - samo jedan .exe i jedan .ini file - ja ga na sticku furam non-stop. Integrira se s putty-jem kome treba shell access, može se čak odredit pozadinska boja prozora svake konekcije kako ne bi greškom uploadao krive fajlove na krivo mjesto...

i

Dreamweaver za brzinske uploade, prije nego sto sam prokuzio WinSCP koristio sam samo DW jer mi je super zbog toga šte ne moram pazit da budem u dobrom folderu... dok editiram samo ctrl+shift+u i ode fajl na svoje mjesto.

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bobinjo



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 49

PostPosted: 09.12.2008 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WS FTP pro
Back to top
View user's profile Send private message
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 09.12.2008 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

killa wrote:
Total Commander
(ne samo za FTP nego za sve, najbolji program koji postoji Wink)

potpisujem, najjaci program!!!

iako koristim i WS FTP i Dreamweaver... (Total Commander jos uvijek ne moze mijenjati chmodove, barem ova moja verzija)
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 09.12.2008 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
potpisujem, najjaci program!!!

iako koristim i WS FTP i Dreamweaver... (Total Commander jos uvijek ne moze mijenjati chmodove, barem ova moja verzija)


ja imam verziju TC 7.02 i chmodovi se mogu mijenjati (Files - Change Attributes)

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 09.12.2008 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CuteFTP

pa je kul kad uključiš folder monitoring i čim ubaciš file u svoj lokalni folder on ga lipo ULa online ...

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
rdavl



Joined: 24 May 2007
Posts: 31
Location: Zadar

PostPosted: 10.12.2008 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ftp ili sftp

_________________
"Meow" means "woof" in cat.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 10.12.2008 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

filezillu. služi svrsi...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.12.2008 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CuteFTP 8 Professional

Quote:
ja mrzim filezillu jel mi se diskonekta svako malo, za popizdit
Back to top
View user's profile Send private message
eklektik



Joined: 27 Oct 2008
Posts: 1

PostPosted: 10.12.2008 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WinSCP, FileZilla i ftp dio u Directory Opus-u Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 10.12.2008 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jasi wrote:
CuteFTP 8 Professional

Quote:
ja mrzim filezillu jel mi se diskonekta svako malo, za popizdit


I meni se to događa sa FileZillom, ali nemam najnoviju verziju. Je li to ispravljeno?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 10.12.2008 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Core FTP Lite Very Happy neko sucelje ko da je iz 1980e ali fillezilla mi je radila toliko sranja pa sam odustao od nje, a dugo vremena sam bio vjerni korisnik Sad jednostavno neki filovi mi nisu htjeli uplodat se nikako, ma sranja dosta imao. Ovo sto sad koristim je samo privremeno dok ne nadjem nes idealno.
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 11.12.2008 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Transmit / Coda / Cyberduck

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 11.12.2008 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

killa wrote:
Quote:
potpisujem, najjaci program!!!

iako koristim i WS FTP i Dreamweaver... (Total Commander jos uvijek ne moze mijenjati chmodove, barem ova moja verzija)


ja imam verziju TC 7.02 i chmodovi se mogu mijenjati (Files - Change Attributes)


cool morat cu probat novu verziju...
Back to top
View user's profile Send private message
Forumaš



Joined: 26 Feb 2009
Posts: 14

PostPosted: 08.06.2009 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koristim SmartFTP3 hr i prezadovoljan sam.
Back to top
View user's profile Send private message
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 15.07.2009 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo proslo je dosta vremena od kako sam otvorio topic, al nasao sam odlican FTP program pa da vam javim.

Directory Opus, najbolja zamjena za Windows Explorer koji u sebi ima ugraden FTP klijent.
S njime sam prezadovoljan. Directory Opus sam nabavio kao zamjenu za Windows Explorer i kad sam otkrio da ima odlican FTP samo samo pobrisao i FIleZillu i SmartFTP Smile

Uglavnom Directory Opus je najbolja alternativa Exploreru i ima masu ugradenih alata u sebi, stvarno mocna stvar, svakako probajte ako trazite tako nesto.
Probao sam i Total Commander i nisam bio odusevljen. Jednostano ne svida mi se UI i Directory Opus je puno mocniji. Nije freeware ali vrijedi.
Back to top
View user's profile Send private message
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 15.07.2009 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eklektik wrote:
WinSCP, FileZilla i ftp dio u Directory Opus-u Very Happy

Tek sad vidim da ga i ti koristis Applause
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Software All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group