Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
portfolio
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.07.2009 01:02    Post subject: portfolio Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nakon dosta dugo vremena odlučio sam redizajnirat web, pokušao sam jednom prije toga, ali nije baš uspjelo.

Svaki komentar je dobrodošao... thx

http://www.livingforart.com
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 18.07.2009 07:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni super, svaka čast Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 18.07.2009 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne loše Smile al može i bolje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2009 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se jako sviđa. bravo! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.07.2009 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima Smile
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 18.07.2009 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlicno. Jedino mi ovo izgleda ko neka greska:


Hover kod recent works, ja bi stavio malo tamniji border oko ovih popup slika.

I ove prazne kategorije u portfoliu mi malo smetaju.

Inace jako lijepo skockano Wink

EDIT:
Jos jedna sitnica, button Submit message je zalijepljen za footer.


_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.07.2009 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@strija

Thx, slažem se što se tiče praznih kategorija... Smile

Što se tiče bordera kod recent works, budem se poigrao još s bojama.

U kojem browseru ti je button od contacta zajlepljen za footer? Meni svugdje izgleda dobro.

Get in touch je s greškom, kaj ces Very Happy

Hvala na konstruktivnom odgovoru.
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 18.07.2009 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledao samo samo u Safari 4 na OSX.
Sad vidim da je u FF ok. Znaci samo je Safari problem.

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.07.2009 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm stvarno neznam. Kod mene je i u Safariu dobro.
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 18.07.2009 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično izgleda no imam par stvari za izdvojit,
- u logo-u si mogao malo vizualno odvojiti "living" i "for"
- mislim da je ona "grunge brljotina" na get in touch buttonu ipak preagresivna
- i onaj na kraju TOP bi mogao biti clean cijeli
- portfolio mi izgleda malo čudno, presvijetli tekst u kategorijama, a onaj ispod slike sajta u portfoliu još gori

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 20.07.2009 05:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- u logu treba promjeniti boju riječi "for", tako da se vizualno odvoji u tri dijela, ne u dva kao sada
- bijela slova "... graphic and" na kraju prve linije u headeru se utope u oblacima
- ako je drvo, duga i ptice (vektorska) ilustracija, onda to trebaju biti i oblaci, osim ako radiš kolaž koji dozvoljava mješanje stilova
- portfolio onmouseover preview treba promjeniti u onclick preview + dodati link na stranicu toga rada
- followme dio spada u footer, ili na about/kontakt stranicu.
- na unutarnjim stranicama predlažem zamjenu, npr. biografija i slika gore, a portfolio linkovi i "what do I offer" dole

Inače bolje!

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 20.07.2009 05:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Jabba,
@maratz

thx, neke stvari ću probat vec danas sredit, uglavnom slažem se sa svim navedenim. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
nellement



Joined: 27 Feb 2009
Posts: 46
Location: Montenegro

PostPosted: 20.07.2009 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka chast,PM mi cijenu za jedan HTML sajt kompletan plus kodiranje.

_________________
www.theimpulsedesign.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 20.07.2009 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@nellement

Hvala.


@maratz

Evo sredio sam logo, jeli bolje? I intro tekst sam malo suzio da ovaj 'and' prijeđe u novi red.

Ne kužim šta misliš reć pod ovim:

Quote:
- portfolio onmouseover preview treba promjeniti u onclick preview


Thx
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 20.07.2009 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
- u logu treba promjeniti boju riječi "for", tako da se vizualno odvoji u tri dijela, ne u dva kao sada
- bijela slova "... graphic and" na kraju prve linije u headeru se utope u oblacima
- ako je drvo, duga i ptice (vektorska) ilustracija, onda to trebaju biti i oblaci, osim ako radiš kolaž koji dozvoljava mješanje stilova
- portfolio onmouseover preview treba promjeniti u onclick preview + dodati link na stranicu toga rada
- followme dio spada u footer, ili na about/kontakt stranicu.
- na unutarnjim stranicama predlažem zamjenu, npr. biografija i slika gore, a portfolio linkovi i "what do I offer" dole

Inače bolje!


Mudro zboriš.
Btw. favicon bi nekako malo drugačiji, ipak.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 21.07.2009 07:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
Ne kužim šta misliš reć pod ovim:

Quote:
- portfolio onmouseover preview treba promjeniti u onclick preview


Thx

Vjerojatno to da bi bilo bolje da se slika ne otvara na mouse over, vec na click. Nekim ljudima zna smetati sto iskacu tako veliki popupovi na mouse over, ukljucujuci mene Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 21.07.2009 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aha to onda mislite gore na 'recent works' dio... ?
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 21.07.2009 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
Aha to onda mislite gore na 'recent works' dio... ?

tako je Smile možda bi bilo bolje da ti linkovi ili otvaraju nekakav lightbox ili jednostavno vode na reference. ovo kako je sada je neočekivano ponašanje, a jedan ozbiljan interface trebao bi biti lišen toga.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 21.07.2009 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hej, dobar mi je novi sajt... bas mi se svidja... nemam vecih zamjerki... mozda da na RECENT WORKS taj link bude aktivan i da se dodje do infosa o sajtu ili nekom radu a isto tako i da tvoja referenca ima link do zivog sajta... ne samo sliku... inace sve ok...

_________________
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 21.07.2009 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo poslušao sam vas i stvarno bolje izgleda, samo da još stavim jquery za otvaranje slika Smile ...

Hvala za savjete svima i na pohvalama! Probat cu sve srediti, samo trebam vremena.
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 22.07.2009 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zašto se pobogu svi furaju na te lightboxove u portfoliijima!?

Lijepo stavi listu radova, dovoljno velike slike i imena ispod svake, i link kad klikneš dodješ na stranicu na kojoj ima više slika, tu možeš ubacit jquery-a tako da recimo imaš jednu veliku sliku i sastrane thumbove na koje kad se klikne ti dodje ta slika u tu veliku, malo teksta nek ima, opišeš šta si radio, kako i to, link na live verziju, ako je nema na full screen sliku i to je to.
Ipak portfolio radiš za klijente, zar ne?

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 22.07.2009 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sviđa.
jedna zamjerka...čim sam otvorio web bilo mi jasno o kakvom se tipu radi...
vidio sam puno previše portfolija na ovu foru u zadnje vrijeme..
što je zapravo i nebitno kad su u pitanju klijenti.
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.07.2009 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onako nabrzinu i kratko:
logotip mi djeluje neskladno, ne sviđa mi se što je R spojeno sa A (livingforart), izgleda mi ko bad kerning.
drugo: prvo što upada u oči je "follow me".. da li to stvarno želiiš? Smile
ostalo su ti već rekli...
pozz!
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 23.07.2009 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Doradio sam logo malo, nadam se da je bolji nego prije...?

Sad razmišljam kako da sredim skroz ovaj gornji dio gdje je 'recent works' i ovo ostalo, da 'follow me' maknem i ubacim
pod 'about' ispod slike, i da je horizontalno, a ne vertikalno.

Jel imate kakav prijedlog što bi točno mogao gore ubaciti, ja sam razmišljao da ubacim jedan rad koji bi trenutno gdje
je 'recent works' bio neki opis tog rada, a tamo s desne strane bi umjesto 'follow me' i 'what do I offer' ubacio
dvije ili tri slicice u raznim varijantama tog rada.

Portfolio bi ostavio kako je, ali bi maknuo slider, i ubacio pod svaku kategoriju thumbove od negdje 140x120px-a,
da budu po 3 thumba u jednom redu i tako da se nižu jedan ispod drugoga, kad bi se kliknulo na njega otvorila bi se slika
u originalnoj veličini. Možda bi i ispod svakog thumba dodao naziv, ili ne?

Šta mislite o svemu tome?

Hvala svima na odgovorima.
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 24.07.2009 07:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
Doradio sam logo malo, nadam se da je bolji nego prije...?


Brush Script? Very Happy
ma mozes ti i bolje...

http://www.danielmall.com/archives/2006/08/22/typobituaries.php

Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group