Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kreativa Studio - full flash site

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 21.07.2009 08:04    Post subject: Kreativa Studio - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon nešto vremena završen je i jedan spontani sajt - our very own. Iskreno, nismo imali nikakvu namjeru napraviti nešto ovakvo, razvijalo se samo od sebe mic po mic...

TECH: Photoshop, Flash, XML, PHP
URL: www.kreativa-studio.hr

Zanimaju me vaša mišljenja i koliko sajt brzo/sporo radi na vašim računalima.
Komentari, pohvale, pokude?

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 21.07.2009 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt leti neslućenim brzinama! Laughing
pohvale! možda da si napravio i albansku verziju, čisto zato što to nitko nije do sad napravio. hmmm, mogo bi ja...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Viridis



Joined: 27 Jan 2006
Posts: 33

PostPosted: 21.07.2009 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gubica... Applause
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 21.07.2009 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar flash Smile

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
predic



Joined: 19 Jul 2009
Posts: 36
Location: evropa

PostPosted: 21.07.2009 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se inicijalno ucitavao 20 sekundi otprilike na internet vezi zapadnjackog univerziteta, a kad se jednom ucitao radi veoma brzo. kad skrolujem cak i prebrzo:) ali zato ima linkova sa desne strane:)
sajt je jednostavan i interesantan. svaka cast.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 24.07.2009 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cool, thanks, drago mi je da su pozitivni komentari i da se nitko ne žali na CPU usage, kosu smo počupali u optimizaciji Smile
Mogli bi sve i pretipkati u AS3 Confused

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 25.07.2009 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super je. Sviđa mi se. Osim početnog screena koji bi možda mogao biti malo bolje i drugačije napravljen. Mislim na odabir jezika. Ovako je prejednostavno i nije mi nešto ovaj blocky font za to.

Al inače je sve super.

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nerodiko



Joined: 20 Sep 2008
Posts: 23

PostPosted: 26.07.2009 12:46    Post subject: nema goreg... Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema goreg nego kad klikneš na link, a ono ti se otvori crna stranica sa cro i eng...prvi dojam je toalno depresivan

_________________
www.majstor-u-kuci.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.07.2009 10:15    Post subject: Re: nema goreg... Add user to your forum ignore list Reply with quote

nerodiko wrote:
nema goreg nego kad klikneš na link, a ono ti se otvori crna stranica sa cro i eng...prvi dojam je toalno depresivan


stvarno, nema ničeg goreg... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 28.07.2009 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Primljeno na znanje, dosta ljudi se "žalilo" na istu stvar... working on it Wink

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 29.07.2009 17:11    Post subject: Re: nema goreg... Add user to your forum ignore list Reply with quote

nerodiko wrote:
nema goreg nego kad klikneš na link, a ono ti se otvori crna stranica sa cro i eng...prvi dojam je toalno depresivan

ima goreg, kad klikneš na link a ono ti se otvori šarena stranica natrpana grafikom iz 1999., hrpom bannera i logom napravljenim u wordu...

Crno nebi ovdje nazvao depresivnim nego elegantno iskorištenim. Ali to je samo moj dojam.
Kreativci odličan posao, kao i uvijek Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 29.07.2009 19:17    Post subject: Re: Kreativa Studio - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kreativa_Studio wrote:
Nakon ne?to vremena zavr?en je i jedan spontani sajt - our very own. Iskreno, nismo imali nikakvu namjeru napraviti ne?to ovakvo, razvijalo se samo od sebe mic po mic...

TECH: Photoshop, Flash, XML, PHP
URL: www.kreativa-studio.hr

Zanimaju me va?a mi?ljenja i koliko sajt brzo/sporo radi na va?im ra?unalima.
Komentari, pohvale, pokude?


Ja ?u za razliku od ostalih koji su mahom dali pohvale biti poprili?no kriti?an.

Po pitanju samog izgleda sajta, djeluje mi OK. No problem je tehnologija, Flash. Sajt obiluje svim manjkavostima kao i ve?ina drugih sajtova ra?enih u Flashu. Da stvar bude ?alosnija, to ne mora nu?no biti tako. Nemogu?nost selektiranja teksta, nemogu?nost pretra?ivanja, nemogu?nost skrolanja, nemogu?nost pove?avanja teksta itd. itd. I ?e?er na kraju. Korisnik, ako ve? ne mo?e skrolati kota?i?em, o?ekuje skrol traku s desne strane.

Op?i daojam ve?ine Flash sajtova agencija, pogotovo studija kojima je primarna djelatnost web, je: "Pogledajte ?to sve mo?emo napraviti, mi smo najbolji, najbolje poznajemo terhnologiju i radimo najbolji dizaj". S druge strane, ti sajtovi su mahom potpuno nefunkcionalni, kao i ovaj za koji si tra?io komentare.

P.S.
Znam da kritiku nije ugodno ?uti, ali tra?io si mi?ljenja.
________
volcano vaporizer

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 29.07.2009 20:52    Post subject: Re: Kreativa Studio - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

tomislaw wrote:
Kreativa_Studio wrote:
Nakon nešto vremena završen je i jedan spontani sajt - our very own. Iskreno, nismo imali nikakvu namjeru napraviti nešto ovakvo, razvijalo se samo od sebe mic po mic...

TECH: Photoshop, Flash, XML, PHP
URL: www.kreativa-studio.hr

Zanimaju me vaša mišljenja i koliko sajt brzo/sporo radi na vašim računalima.
Komentari, pohvale, pokude?


Ja ću za razliku od ostalih koji su mahom dali pohvale biti poprilično kritičan.

Po pitanju samog izgleda sajta, djeluje mi OK. No problem je tehnologija, Flash. Sajt obiluje svim manjkavostima kao i većina drugih sajtova rađenih u Flashu. Da stvar bude žalosnija, to ne mora nužno biti tako. Nemogućnost selektiranja teksta, nemogućnost pretraživanja, nemogućnost skrolanja, nemogućnost povečavanja teksta itd. itd. I šećer na kraju. Korisnik, ako već ne može skrolati kotačićem, očekuje skrol traku s desne strane.

Opći daojam većine Flash sajtova agencija, pogotovo studija kojima je primarna djelatnost web, je: "Pogledajte što sve možemo napraviti, mi smo najbolji, najbolje poznajemo terhnologiju i radimo najbolji dizaj". S druge strane, ti sajtovi su mahom potpuno nefunkcionalni, kao i ovaj za koji si tražio komentare.

P.S.
Znam da kritiku nije ugodno čuti, ali tražio si mišljenja.


Ovaj je još super u odnosu na "mišiće" koje su ovdje pokazivali.
Meni se dopada. Skrol s lijeve strane bolje maknuti ali ako se makne onda se gubi finta s početka fleša Smile

_________________
Poslovni prostor Zagreb | Krediti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 29.07.2009 21:50    Post subject: Re: Kreativa Studio - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

tomislaw wrote:

Po pitanju samog izgleda sajta, djeluje mi OK. No problem je tehnologija, Flash. Sajt obiluje svim manjkavostima kao i većina drugih sajtova rađenih u Flashu. Da stvar bude žalosnija, to ne mora nužno biti tako. Nemogućnost selektiranja teksta, nemogućnost pretraživanja, nemogućnost skrolanja, nemogućnost povečavanja teksta itd. itd. I šećer na kraju. Korisnik, ako već ne može skrolati kotačićem, očekuje skrol traku s desne strane.

Opći daojam većine Flash sajtova agencija, pogotovo studija kojima je primarna djelatnost web, je: "Pogledajte što sve možemo napraviti, mi smo najbolji, najbolje poznajemo terhnologiju i radimo najbolji dizaj". S druge strane, ti sajtovi su mahom potpuno nefunkcionalni, kao i ovaj za koji si tražio komentare.


Eto, reče ga netko kad nisam ja. Potpisujem sve tomislawovo. Dečki, možete vi bolje. Ili nemožete?

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.07.2009 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma taj flash i ko ga izmisli...bezveze
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.07.2009 20:16    Post subject: Re: Kreativa Studio - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ak je već flash, pokažite onda malo dinamike Smile i dobrih efekata.
Back to top
View user's profile Send private message
Outrage



Joined: 03 Aug 2009
Posts: 27

PostPosted: 03.08.2009 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neobican dizajn,neobican stil izrade stranice Smile svidja mi se... samo mi je na zalost malo nepregledna !
Back to top
View user's profile Send private message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 03.08.2009 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zahvaljujem svima na odgovorima, puno korisnog se da iščitati iz priloženog. Stvar subjektivnosti je da neke stvari stoje a druge ne (no, nije li u svemu tako?). Sve u svemu dobar feedback, thanks... Naravno ne morate tu stati Wink

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group