Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Photo natjecanje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Outrage



Joined: 03 Aug 2009
Posts: 27

PostPosted: 03.08.2009 14:52    Post subject: Photo natjecanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav clanovima foruma,
Prvi put danas naletih na site kao i forum,i vjerujte mi da sam pozitivno iznenadjen kvalitetom ovog projekta Smile dosta korisnih i poucnih stvari,pa se prikljucih da nesto naucim a bome da i djelim znanje sto ga imam ...

Ali zapocetu sa jednim malim pitanjem koje me muci a trenutno nisam pametan da nadjem adekvatno rjesenje !?

U potrazi sam za nekom extenzijom da li to bilo za Joomlu ili bilo koji drugim CMS,pa cak i drugi programski jezici dolaze u obzir ukoliko su umogucnosti vladati sa ovim sto ja trazim...

Radi se o portalu koji treba da sluzi kao mjesto natjecanja i prezentacije vlastitih digitalnih fotografija ! Trebam da registrovani korisnici imaju mogucnost uploadovanja vlasitith slika u svoju vlastitiu galerij,treba da imaju mogucnost komentiranja i ocjenjivanja fotografija drugih korisnika,a pored toga da imaju i rubriku u svom korisnickom panelu za natjecanje ukoliko su trenutno otvorena takmicenja ! I znaci ta natjecanja treba da imaju mogucnost ocjenjivanja fotografija ocjenama od 1-10 , te neogranicen broj kandidata na natjecanju !

Nadam se da sam se u ovolikim rijecima uspjesno izjasnio sta zapravo trazim Smile
Pa bi Vam bio veoma zahvalan na svokoj pomoci koju mi ukazete !

Srdacan pozdrav !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group