Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Portal za organizaciju vjenčanja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
renato100



Joined: 21 May 2009
Posts: 8

PostPosted: 21.05.2009 08:51    Post subject: Portal za organizaciju vjenčanja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ekipa, da i ja predstavim svoj site. Radi se o Joomla! CMS-u. Sajt inače postoji 4 mjeseca.
Link je http://moje-vjencanje.com.hr
Živjeli!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 04.08.2009 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlična ideja, ovo sam par puta kontao pokrenuti sa par žena, ali nisam stigao. Što se tiče dizajna, moglo se to dosta bolje odraditi, al predpostavljam da i niste neki stručnjaci za dizajn već da ste samo imali dobru ideju koju ste htjeli provesti u djelo Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Outrage



Joined: 03 Aug 2009
Posts: 27

PostPosted: 04.08.2009 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
Odlična ideja, ovo sam par puta kontao pokrenuti sa par žena, ali nisam stigao. Što se tiče dizajna, moglo se to dosta bolje odraditi, al predpostavljam da i niste neki stručnjaci za dizajn već da ste samo imali dobru ideju koju ste htjeli provesti u djelo Smile


Svi znamo da je nekad bolje imati dobru ideju neko zanje za sprovesti istu u djelo ... !
Back to top
View user's profile Send private message
Outrage



Joined: 03 Aug 2009
Posts: 27

PostPosted: 05.08.2009 06:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta da ti kazem meni je ideja portala odlicna, sto bi rekli sve na jednom mjestu, tako da vjerujem i u neki uspjeh kada je u pitanju ovakva tematika, a pored toga je i prilicno dobro odradjena, cinjenica na dizajnu bi trebalo jos malo poraditi,ali sve svemu pozitivan dojam !
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2009 07:51    Post subject: Re: Alo ljudi Add user to your forum ignore list Reply with quote

renato100 wrote:
Pogledam ja slučajno statistiku, kad ono čuda posjeta sa mi3dot. Ja ne znam od kuda se stvorila tolika rasprava oko sajta? Kada sam sajt stavio na recenziju očekivao sa kritike i pohvale a ne svađe oko jednog posta koji je ostavio neki provokator. Dakle, očekujem sugestije, pohvale i konstruktivne kritike.


Svi ostali postovi su suvišni, renato100 je u pravu. Tako i tako se moderatori trebaju brinuti za ostalo.

Što se sitea tiče, uopće nije odvratan i ima puuuuno gorih siteova.

Gumbi koji imaju creno bijeli gradijent mi se ne sviđaju prvenstveno jer je uz bijeli tekst na njemu dosta nečitko.

Također na masu linkova imate samo popis vijesti što već jako dugo od nekog portala nisam vidio. Neki thumb, dio teksta i naslov teme se očekuje.

Također cijela naslovnica mi je pomaknuta za nekih 20ak px prema dolje (znači imam zelenu pozadinu prvo, pa dolazi header - Firefox/3.0.13)

Općenito mislim da se glavni menu mogao puno bolje izvest, ovako jednostavno izgleda kao neka lista gumbova i to još pravokutnika.

Evo toliko od mene. Smile

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group