Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Monitor HP LP2475w

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 13.08.2009 14:58    Post subject: Monitor HP LP2475w Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok,

ima li tko iskustva s ovim monitorom? Prema recenziji s ovog sitea je jako dobar, isplativiji od Dellovog modela ultraSharp 2408WPF. http://www.trustedreviews.com/monitors/review/2009/03/27/HP-LP2475w---24in-H-IPS-Display/p1. Ima H-IPS matricu, a i nešto je povoljniji.

Zanima me da li je netko od vas radio na njemu i kakva su iskustva iz prve ruke. Preporuka ili da tražim dalje? (Web & Print)

Hvala na informacijama,
Z.

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.08.2009 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ga ja .. zadovoljan... uglavnom radim print.. da se fino podesavati (visina i nagib) ima pun kufer konektora al najbolje je da se sam negdje uvjeris u to kakav je...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 14.08.2009 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam za 2245w, ali ja sam nedavno ubo dva komada 2275w i prezadovoljan sam. odnos kvalitete i cijene je trenutno nenadmašan. ne bih se čudio da je slično i sa 2245-icom Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 14.08.2009 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

suncek wrote:
imam ga ja .. zadovoljan... uglavnom radim print.. da se fino podesavati (visina i nagib) ima pun kufer konektora al najbolje je da se sam negdje uvjeris u to kakav je...


Nisam ga nigdje vidio pa zato pitam. Prošetat ću se danas po dućanima da vidim ima li ga tko na policama, mada se tamo ne može vidjeti kvaliteta prikaza..... svi imaju namještenu manju rezoluciju da im paše na sve ekrane. Morat ću ih malo daviti. Very Happy I da, stvarno mi je dobro što s njim dobiješ hrpu konektora i kabela.

Uglavnom, dobro bi mi došla koja rečenica usporedbe od nekog tko je radio na Dellovim UltraSharpovima i na ovom HP-u.

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 14.08.2009 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radio sam davno na prvim ultrahsarp dellovima 2405 (serija ak se ne varam) HP ima meksu sliku nije ostra kao zilet... ima malo manje kontrasnu sliku (pretpostavljam da ima umjereniji backlight).. e sada to ti je stvar osobne preferencije kakvu sliku volis...

inace boli test site za monitere po mojim preferencama je
prad.de

http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-hp-lp2475w.html

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 14.08.2009 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, taj site je odličan. Pogledao sam ga već i zadovoljan sam sa svim recenzijama samo sam htio još čuti poruke iz prakse. Smile Mislim da ću ga uzeti... pruža sve što mi treba, a mogu ga nabaviti po nešto povoljnijoj cijeni.

Hvala na korisnim savjetima!

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group