Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novo www.vozila.ba

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
deogr



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 2
Location: BiH

PostPosted: 02.09.2009 13:34    Post subject: Novo www.vozila.ba Add user to your forum ignore list Reply with quote

Novi auto oglasnik u beti je još, radi se na njemu, svi kometari , sugestije, kritike sve je dobrodošlo, unaprjed zahvaljujem.

www.vozila.ba
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 02.09.2009 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad se pretražuje bilo bi poželjno da kod prikaza rezultata forma za pretragu ostane popunjena kako bi se lako mogao promjeniti neki kriterij pretrage a da se ne mora sve ponovno namještati.

dizajn vam nije baš nešto, a izgleda mi da se sporo učitava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
BInE



Joined: 08 Apr 2009
Posts: 58

PostPosted: 02.09.2009 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizaj si mogao malo bolje previse je tmuran, a i ova registracija/prijava sa strane uopste se ne uklapa u dizajn, u sustini ova stranica mora biti dosta bolja zbog velike konkurecije na ovom polju, a ono sto mi se svidja je domena.
Back to top
View user's profile Send private message
deogr



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 2
Location: BiH

PostPosted: 03.09.2009 08:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima li nekih konstruktivnih primjedbi, znam da je ovo možda malo neobično al došao sam do neke točke gdje neznam šta da promenim i kako da promjenim da bude dobro.
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2009 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uzmi u ruke običnu prometnu dozvolu i drži se tih podataka i toga redoslijeda.
Županija ti je skroz nepotreban podatak jer auto nije nekretnina.
Upis oglasa je katastrofalno spor.

Nakon svega pročitaj sve što si napisao tako da nemaš npr. "podaci" i "podatci".

Dizajn mi je tak tak, mora biti bolji.

_________________
Poslovni prostor Zagreb | Krediti
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chyren



Joined: 30 Jun 2009
Posts: 3

PostPosted: 16.09.2009 18:45    Post subject: Upgrade Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko vidim Joomla je ver. 1.0.x. Uf, zašto? To je davno otišlo u povijest. Hitno migracija na Joomla 1.5.najnovija verzija.

Što se tiče komponente za pretraživanje...Predložio bih ti da makneš to "županija" i da promjeniš u kanton ili kako se već zove.
Vidim da ti u komponenti (tražilica i detaljniji opis) ne rade svi dijakritici.
Poraditi na SEO. Slike u člancima nemaju niti title ni description. Loše utječe na SEO. Zatim, iz linka izbaciti index.php a eventualno dodati kategoriju. U ovom slučaju dobar SEO ti je prijeko potreban.

Članak "o nama" je nepotreban i to što si napisao ništa ne govori o vama. Radije napravi Impressum i navedi imena i prezimena ekipe s podjelom poslova.

Modul pretraga dovoljan je samo na naslovnici.


Na posao i sretno s oglasnikom!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group