Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodaja printova

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 27.04.2009 19:32    Post subject: Prodaja printova Add user to your forum ignore list Reply with quote

Već nekih 5 godina bavim se digital artom, pa sam sada napokon odlučio pokušati i nešto zaraditi time Smile
http://fusionfactory.net/ je moj portfolio i ako želite skoro sve što vidite tamo možete imati u vlastitom domu na zidu u velikom formatu... za više informacija možete mi se javiti na mail surrealisticdaydream@gmail.com
Igor

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.04.2009 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super, daj napiši cijene printa na webu i stavi pored svakog rada opcije za dimenzije, na čemu se printa i sl.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 27.04.2009 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
Super, daj napiši cijene printa na webu i stavi pored svakog rada opcije za dimenzije, na čemu se printa i sl.


cjena ovisi uglavnom o više čimbenika, željenim dimenzijama, i lokaciji odakle je naručitelj jer onda moram uračunati i cijenu poštarine...uglavnom sve se možemo dogovoriti preko maila Smile
uglavnom maksimalne dimenzije su otprilike A2 ili A3 ovisno o slici, a printa se na 200-300 gramski papir, ovisno o dimenzijama,tj. sve veće od A3 formata može bit maksimalno na 200g papiru....

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2009 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve si napisao osim cijene. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 27.04.2009 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dtrnski wrote:
Sve si napisao osim cijene. Smile


cijena ovisi o formatu, slici i lokaciji naručitelja. ako je iz zagreba jeftinije je, jer se razmjena može obaviti uživo,a ne moram slati poštom..uglavnom više informacija može se dobiti na mail surrealisticdaydream@gmail.com
uglavnom cijene se kreću od 250-600 kn, kao što sam već reko ovisno o slici, dimenzijama i lokaciji naručitelja... Smile
A4 i manji formati su jeftiniji,ali to baš i nije najbolje rješenje jer je dosta malo...

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 28.04.2009 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Virus69 wrote:
cijena ovisi o formatu, slici i lokaciji naručitelja. ako je iz zagreba jeftinije je, jer se razmjena može obaviti uživo,a ne moram slati poštom.
[...]
i lokaciji naručitelja...

cijena slike je cijena slike. troškovi dostave su zasebna stavka koja se ne uračunava u cijenu robe, već se naznačuje posebno i dodaje na cijenu robe tek kod checkouta - tako je u svim online shopovima, ne znam čemu mistificirati cijenu tom napomenom.

mile wrote:
Super, daj napiši cijene printa na webu i stavi pored svakog rada opcije za dimenzije, na čemu se printa i sl.

eto prijedloga. Wink

što više koraka user treba napraviti da bi obavio transakciju, to je manja vjerojatnost da će je zapravo izvršiti.

1. pogledaj slike
2. pošalji mail
3. dobij povratnu informaciju
4. naruči i izvrši uplatu

VS

1. pogledaj slike i cijene
2. naruči i izvrši uplatu

očito je što bi davalo bolje rezultate, zar ne?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 28.04.2009 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok nelče hvala na savjetu,vidit ću što se da napraviti po pitanju toga Smile

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
Virus69



Joined: 06 Jul 2005
Posts: 98
Location: Zgb City

PostPosted: 12.10.2009 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od sada moje radove možete kupiti kao printove, razglednice i u raznim drugim oblicima ovdje http://www.redbubble.com/people/virus69
za sad sam uploadao tek nekoliko radova, ali ću ovih dana dodati još. ako imate kakav specifičan zahtjev možete me kontaktirati putem maila surrealisticdaydream@gmail.com

pozdrav

_________________
Be the best or die tryin
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group