Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi jutarnji.hr
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 25.10.2009 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
Hoću reći da nije hrvatska publika ta koja "ima očekivanja" nego su mediji našli šta im je najlakše proizvesti u velikim količinama (guzice i sise) i natjerali publiku da to guta. Živjelo svjesno i smišljeno poglupljivanje ljudi zbog uzimanja para.

Pravo zboriš
A site je stvarno prenatrpan za ugodno snalaženje po njemu, i ružno izgleda.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
w00t



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 25.10.2009 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskreno, meni je ovo najbolji dizajn news portala koji mamo na domaćem webu (iz marketinške perspektive naravno).

Jako dobra arhitektura internih linkova, vrlo jasna udarna vijest te ostale bitne vijesti, jasna navigacija, puno bolje odrađen on-site SEO nego što je bio... Sve u svemu ići će im posjećenost gore.

_________________
Toni Aničić
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 25.10.2009 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
njava wrote:
Hoću reći da nije hrvatska publika ta koja "ima očekivanja" nego su mediji našli šta im je najlakše proizvesti u velikim količinama (guzice i sise) i natjerali publiku da to guta. Živjelo svjesno i smišljeno poglupljivanje ljudi zbog uzimanja para.

Pravo zboriš
A site je stvarno prenatrpan za ugodno snalaženje po njemu, i ružno izgleda.


Da bilo bi zanimljivo da ste vas dvojica izdavači da li bi se usudili odgajati publiku u smjeru ozbiljnog novinarstva ili bi slijedili mainstream da vam posao opstane..

ja bih naravno bio pretplatnik vaših ozbiljnih novina, ali nisam siguran da bi nakupili još 100.000 potrebni za opstanak...

ipak je mehanizam ponuda-potražnja isprepleten i ne može se isključivo optužiti medije da su žutilo, a biti uvjere da je čitateljstvo visoko intelektualno i da ih mediji bombardijau smećem protiv njihove volje...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skomdra



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 71
Location: travoltino

PostPosted: 26.10.2009 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam što bi rekao. Sam dizajn bi mogao biti bolji, ovi agresivni blokovi boja, masna slova u negativu za navigaciju, sve djeluje ad hoc nabacano. (i veliki minus, sporo učitavanje slike iznad članka, stvarno iritira kad kreneš čitati a ono, hop, tekst se prebacuje za 10cm niže.)
Ali ipak, na neku foru, lakše mi je i ugodnije čitati. Ima lijepih detalja, ikonice, pretraživanje Arhive i sve mi nekako djeluje kao (ipak) korak naprijed. Ja bi im dao šansu. Možda uz malo dizajnerskih dorada, ali svakako pozitivan dojam.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 26.10.2009 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma dizajn ok.. Dobro je da jednostavan za takvu vrst portala..

Ali podjela kategrija mi je uzasna. To mi je bio problem i na proslom site-u

nemogu se opce snac na njemu.. Koji k*** je j2. Ta je tako debilan naziv. Strasno..

Mislim cijela kategorizacija im je nadasve kaoticna.. Vecernji mi je recimo sa redizajnom napravio korak naprijed. Dok jutarnji nije apsolutno nis napravio s time. U biti sad je sve jos vise kaoticnjije.

Uglavnom: Fail!

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group