Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Boris Mikšić

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 30.10.2009 18:58    Post subject: Boris Mikšić Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dokaz da to što imate 50 milja vrijednost imovine ne mora značit da automatski morate imati dobar site.
BTW: volume natrkajte do maximuma, doživljaj trasha je bolji...
http://www.borismiksic.net/

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 30.10.2009 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle footer:
"Plaćeno vlastitim sredstvima Borisa Mikšića ".
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 30.10.2009 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači, netko je naplatio to sranje... pada u vodu teorija da je susjedov mali besplatno bildao portfolio...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 30.10.2009 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još da se čuju pucnjevi iz pištolja to bi bilo to.

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 30.10.2009 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj web je star koliko i borisova prva kandidatura tako da je u ono vrijeme bio među uvjerljivo najboljima.

uostalom ne znam koji web trenutnog predsjedničkog kandidata bi mogli izdvojiti kao uzoran.

generalno to je tuga, jad i čemer.
pogotovo kad ih usporedimo s nekim stranim donedavnim predsjedničkim kandidatima.

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.10.2009 22:14    Post subject: Re: Boris Mikšić Add user to your forum ignore list Reply with quote

nek se ugledaju na http://www.barackobama.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 30.10.2009 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
uostalom ne znam koji web trenutnog predsjedničkog kandidata bi mogli izdvojiti kao uzoran.
generalno to je tuga, jad i čemer.


mozda nije uzoran ali nije ni tuga, jad i cemer, u usporedbi sa drugim predsjednickim kandidatima (nasim) solidan web - www.nadanvidosevic.com
za razliku od npr. www.ivojosipovic.com ili www.andrijahebrang.com
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 30.10.2009 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.nadanvidosevic.com
Ovo je cist ok web.

www.ivojosipovic.com
:))))))))))))))))))))))))))))
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2009 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
yozzzo wrote:
uostalom ne znam koji web trenutnog predsjedničkog kandidata bi mogli izdvojiti kao uzoran.
generalno to je tuga, jad i čemer.


mozda nije uzoran ali nije ni tuga, jad i cemer, u usporedbi sa drugim predsjednickim kandidatima (nasim) solidan web - www.nadanvidosevic.com
za razliku od npr. www.ivojosipovic.com ili www.andrijahebrang.com


ali dajem ruku u vatru da su ovo radili ili oni osobno ili njihovi klinci!
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 31.10.2009 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma boli njih briga, pogle im samo twitter kanale. Od svih njih sam samo skužio vidoševića i josipovića da odgovaraju, ostali se ponašaju kao da im je twitter jednosmjeran način komunikacije tipa televizija ili novine
http://twitter.com/AnteMarkic/predsjednicki

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 01.11.2009 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://josipovic.net
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 01.11.2009 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko bude imao najbolji web,dobije moj glas.
zasad josipović! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 01.11.2009 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Tko bude imao najbolji web,dobije moj glas.
zasad josipović! Very Happy


josipovic.net je na wordpress-u - ok
koristi monograph temu, http://www.themescloset.com/demo/monograph/ - nije ok, mogli su si dati malo truda i napraviti custom temu
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 01.11.2009 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa za stranicu koja ce "zivjeti" ravno 2 mjeseca (+ jos malo ako kandidat prođe u drugi krug) mislim da se ni ne isplati ulagati ni raditi išta više od ovoga što ima josipović. Nadam se samo da su temu platili tih 69$ koliko košta Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 01.11.2009 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sphx wrote:
pa za stranicu koja ce "zivjeti" ravno 2 mjeseca (+ jos malo ako kandidat prođe u drugi krug) mislim da se ni ne isplati ulagati ni raditi išta više od ovoga što ima josipović. Nadam se samo da su temu platili tih 69$ koliko košta Wink


mislim da sam negdje procitao da predsjednicki kandidati trose 100.000 kn dnevno dok traje kampanja, bez obzira koliko ce web stranica zivjeti mogli su se vise potruditi, za mene je to znak postovanja prema njihovim potencijalnim glasacima
ako idemo logikom da se ne isplati ulagati u web jer ce kratko trajati onda su si mogli otvoriti blog na wordpress.com-u ili myspace-u i slicnim servisima

i morali su platiti barem $149 za developer license posto ne vidim copyright u footeru, a prema uvjetima koristenja www.wpzoom.com/terms-and-conditions copyright se moze ukloniti jedino za placenu developer license Wink
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 01.11.2009 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:

mislim da sam negdje procitao da predsjednicki kandidati trose 100.000 kn dnevno dok traje kampanja, bez obzira koliko ce web stranica zivjeti mogli su se vise potruditi, za mene je to znak postovanja prema njihovim potencijalnim glasacima
ako idemo logikom da se ne isplati ulagati u web jer ce kratko trajati onda su si mogli otvoriti blog na wordpress.com-u ili myspace-u i slicnim servisima


joj i ti ga laprdašSmile
Kakav znak poštovanja?kao da je prosjećnom glasaću bitno dal je to tema ili si je on dao truda i izradio nešto svoje Very Happy
ja koji sam u tom poslu nisam znao da je ovo gotova wp tema..i sad kad znam,zaboli me.Web je lijep i za sad najbolji od svih kandidata.
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 01.11.2009 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svatko ima pravo na svoje misljenje, meni je bitno, a i vidosevicev web mi je sto se tice dizajna bolji. Ako si u tom poslu onda bi ti trebala biti "profesionalna deformacija" da zaviris u source stranica pa da vidis malo sto se dogadja ispod haube Wink
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 01.11.2009 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok znači ti smatraš da je web s gotovom temom loš web ili?pa i tu temu je netko izradio,i njegov site je netko sklepao,prilagodio..
ok,kako kažeš..svatko ima pravo na svoje mišljenje al i dalje mislim da si ga malo pretjerao s "iskazom nepoštovanja" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 02.11.2009 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa bas to sam i ja govorio, tema kao tema je nečiji autorski rad, kojeg su oni očito platili, samo, problem je u tome sto imaju isti web kai i svi ostali koji su istu temu kupili... U konkretnom slucaju mislim da to uopce i nije problem i da su napravili dobar posao. Da ta stranica ima bbudućnost onda se u nju isplati ulagati...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 02.11.2009 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zao mi je ali ne slazem se ni sa uGlavu ni sa sphx-om, to je stranica predsjednickog kandidata, nije stranica nekog blogera koji nema love i dobra mu je tema za sacicu dolara.
Back to top
View user's profile Send private message
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 02.11.2009 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u tome i je bit, nije to njegova stranica koja će se kasnije ažurirati... to je stranica za izbore koja ide u povijest za manje od 2 mjeseca Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 02.11.2009 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sphx wrote:
u tome i je bit, nije to njegova stranica koja će se kasnije ažurirati... to je stranica za izbore koja ide u povijest za manje od 2 mjeseca Wink


ok, to je tvoje vidjenje stvari, ja mislim da ce stranica biti trajnija od npr. plakata koji mozda nece biti na zivotu ni par dana pa se za tisak izdvajaju znatna sredstva

da ne bi i kandidati otisli u povijest za manje od 2 mjeseca Wink
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 02.11.2009 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naravno da print dizajn više košta i naravno da su veća izdavanja..i naravno da je jedino bitno kakav je web ali ti to ne kužiš
Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group