Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hercegovina.info VS Index.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 14.11.2009 12:01    Post subject: Hercegovina.info VS Index.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://hercegovina.info/ VS http://index.hr

ovo je stranica od istog autora što je radio zrinjski.info (tu možete da vidite plagiranje starog 24sata.hr i nacionalna pozadina sa index.hr

u najmanju ruku bolesno

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 14.11.2009 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da je riječ o plagiranju, misliš da index ne bi reagirao već kod zrinjski.info?
očito je riječ o nekoj suradnji Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 16.11.2009 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, išao sam provjeriti uglavnom evo odgovora index-a


Moj email:
Quote:
molim vas da komentirate

http://hercegovina.info/ VS http://index.hr

ovo je stranica od istog autora što je radio zrinjski.info (tu možete da vidite plagiranje starog 24sata.hr i nacionalna pozadina sa index.hr

Tema je pokrenuta na dizajnerskom forumu http://mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=15214 i učesnici misle da se radi o saradnji vas i hercegovina.info. Molim vas samo da se izjasnite dali se radi o saradnji ili plagiranju sa njihove strane.


Index-ov odgovor:
Quote:
Da, baš. Isto kao što surađuju s 24 sata. Vidjeli smo to i sprdali se par dana, ali sve skupa je toliko prejadno da je uopće šteta trošiti vrijeme na takve stvari. No ako im posjeta premaši 50 korisnika dnevno, onda ćemo svakako podnijeti tužbu.



Tako da WTF Very Happy

"Dizajner" oba je Mario Ćosić

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.11.2009 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strašno profesionalan odgovor index-a..baš su jadni Rolling Eyes
ok,bilo mi je sumnjivo da nije podnesena tužba još kad je 24 isplagiran,kontao sam da se index širi na strana tržišta s ovom stranicom.
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 16.11.2009 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odgovor im je na mjestu. Zar mora biti korporativan, zar nismo ovdje svi open minded Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.11.2009 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda tebi imponira ležeran način odgovora ali meni je to nekako zdravo seljački.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 16.11.2009 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kakav plagijator, takav odgovor na njega Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 17.11.2009 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Možda tebi imponira ležeran način odgovora ali meni je to nekako zdravo seljački.


Ideš offtopic (htjeo sam napisati uGlavu otišao si uKurac al je previše seljački i ležerno) drž se teme

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 17.11.2009 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok evo malo ontopic-a:

ISUSE KOJI LEJMER IDIOT KRETEN,KAKO SE SAMO USUDIO.

eto,pošto ne kužim poantu tvoje teme?što bi mi sad trebali?imaš privatnih problema sa dotičnim?
offtopic,ti si otišao u kurac čim si otvorio ovu temu.Kao što index kaže,tip je toliko bjedan da se ne vrijedi zamarat s njim.
i da,prvi si otišao offtopic sa komentiranjem moje opaske index-u.

no,idemo mi natrag ontopic... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 17.11.2009 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tema je pokrenuta u podforumu za plagijate, pa mislim da je red da se spomene nešto što sramoti našu branšu.

Samo to, ništa osobno. Osobno je u tom pogledu što se to dešava u mojoj državi gdje je web i onako na bijednim granama, a ovakve stranice ne doprinose poboljšanju stanja.

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Shinzon



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 23

PostPosted: 17.11.2009 18:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako se ne varam ovo je zapravo mix index.hr-a i metro-portal.hr-a.
Ova navigacija je identična na metrou (osim boje) i desni dio. Dok je ostatak uglavnom izgled indexa.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 17.11.2009 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
"Dizajner" oba je Mario Ćosić


Možda je plagijator preglup da bi promjenio potpis originalnog dizajnera, a možda mu je neetično izbrisati ime pravog dizajnera. Znam da ovo zadnje zvuči čudno, ali jebiga, ima nas svakakvih...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
velorien



Joined: 13 Dec 2009
Posts: 4

PostPosted: 13.12.2009 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj od hercegovine izgleda bolje od indexovog sajta makar su oba loša Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 15.12.2009 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

velorien wrote:
Ovaj od hercegovine izgleda bolje od indexovog sajta makar su oba loša Very Happy


Ne znam da li se zajebavas, ali...

Kad napravis sajt na kojem ces zaraditi toliko koliko su vlasnici indexa, onda javi 'da je sajt los'.

NHF
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
velorien



Joined: 13 Dec 2009
Posts: 4

PostPosted: 23.12.2009 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dizajn je IMHO loš, a nitko ne osporava zaradu i posjećenost Smile
Čemu tenzije?
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 23.12.2009 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

velorien wrote:
Pa dizajn je IMHO loš, a nitko ne osporava zaradu i posjećenost Smile
Čemu tenzije?


Nisu tenzije, samo mi nije jasno zasto ljudi tako reagiraju.

Po cemu je dizajn los?
Da li on ispunjava svrhu? Ispunjava.
Je li postinut cilj? Jest.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
velorien



Joined: 13 Dec 2009
Posts: 4

PostPosted: 24.12.2009 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Boje su nesretno odabrane i tupe, ta crvena koja prevladava sajtom mi ne paše, pogotovo u kombinaciji s dosta tamnom sivom koja se koristi u pozadini i crnom.

Još kad se naslovnica načička s vijestima iz raznih kategorija koje su obojane zelenom, narandžastom dobije se dobitna šrot kombinacija. Smile Ok, to je sve samo moje mišljenje i to što se meni ne sviđa ne znači da ne valja, jednostavno kažem da mi je odabir boja nesretan.

Layout je isto nekako prenatrpan i previše toga se dešava odjednom, teško se snaći.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group