Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Lockerz.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MaxMy



Joined: 27 Nov 2009
Posts: 22
Location: Grude

PostPosted: 27.11.2009 22:15    Post subject: Lockerz.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

- Sta je Lockerz?

Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

- Kako se koristi Lockerz?

Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.

- Sta da radim sa bodovima?

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igra, iPod ili iPhone zavisi od Vas.

- Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing

stranica je http://www.lockerz.com

znaci svi zainteresirani nek mi posalju porukom svoj mail da vam mogu poslati pozivnicu...zbilja radi...frend je ubrao sebi psp i stik od 2 gige...mislim niš ne gubite ako i probate....roba je prošla za ovaj mjesec i sljedeća stiže 15.10. zato požurize i skupite koji bod
javite mi mail na pm ili ovdje u temu i zamolio bih Vas da mi tu ne pišete ma to ne radi to je glupsot nego samo ko oće nek da mail ko neće nek zuri u sunce...
hvala,pozdrav

evo neki video da se uvjerite da nije fejk
http://www.youtube.com/watch?v=gfMm_9MmGNU
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 27.11.2009 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ček, što je ovo? tvoj site ili neki referral program?
Ako je prvo, onda kakve veze ima tvoj frend, a ako je drugo, onda si zaboravio staviti ref. link...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
MaxMy



Joined: 27 Nov 2009
Posts: 22
Location: Grude

PostPosted: 28.11.2009 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije moj sajt nego vam govorim o ovom sajtu, a tu nema refferal linkova, jer ako se netko želi registrirat, mora imati pozivnicu, nemožeš bez pozivnice, zato ako želiš pozivnicu, moraš pitati nekoga od onih koji su registrirani tamo, a jedan od njih sam ja! pa ako želite pokušati s ovim, pošaljite mi PP i recite mi koji je vaš email da vam mogu poslati poziv na email!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group