Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kriminalac.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 10.12.2009 17:35    Post subject: kriminalac.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://kriminalac.com/

Web stranicu sam napravio u edukacijske svrhe, sam sam isprogramiro cijeli CMS u php-u i cijeli sadrzaj na njoj.

Sada trenutno radim na registraciji/loginu korisnika, kako mi mogao dobiti nekakvu kvalitetnu zajednicu koja ce se ugl. bazirati na programiranju i web security-u.

Nemojte krivo protumaciti domenu "kriminalac.com", jer se odosi na edukaciju o cyber kriminal-u i sl...

Dakle, sve na sajtu sam sam napravio, nista nije ukradeno, nijedna skripta nije tudja...osim naravno papera, koje ne dodajem ja, vec posjetitelji.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 10.12.2009 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odakle ti pravo da spremaš moj ip i još ga javno prikazuješ Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 10.12.2009 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crna pozadina - paše domeni sadržaja,
Font - ok, opet paše
Ali to bi moglo biti mnogo ljepše... No dobro, ako bude edukativno, pregrist ću.

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 10.12.2009 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

my 2 cents:
blog ti ima text-align centriran, jaaaako loša solucija...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 10.12.2009 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@tristan
Hvala
Da, edukativno je... Sad, neki bi rekli, sadrzaj potice na kriminalne radnje, hakiranje i sl....Ali puno se toga iz njega moze nauciti.

@Nemesis
Vjeruj mi, najbolja je...probao sam align left i jako lose izgleda...Ali slazem se da nesto nedostaje na tom blogu...Mozda to sto je sve nekako nabijeno...rijesit cu i to.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.12.2009 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Background ubija oko.
Back to top
View user's profile Send private message
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 12.12.2009 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ste mogli primjetiti, danas, jucer i prekjucer login sistem nije radio, imao sam amo rec tehnickih problema Rolling Eyes

Sada je sve osposobljeno, secured, ako zelite registrirajte se i pogledajte malo member-side stranice...

/stay tuned
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mustra



Joined: 19 Nov 2009
Posts: 45
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2009 08:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili sam ja lud ili tilog in neradi. probao sam i dobio sam blue screen od death ne na kompu nego na str. pa ono neznam....

stranica mi se ne sviđa, vjerovatno si ti to odlično isprogramirao al daj napravi front-end nešto bolje. ovo mi se čini ko da gledam prastare stranice, iz 99 godine ili ranije.

pozzz Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 12.12.2009 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mustra wrote:
ili sam ja lud ili tilog in neradi. probao sam i dobio sam blue screen od death ne na kompu nego na str. pa ono neznam....

stranica mi se ne sviđa, vjerovatno si ti to odlično isprogramirao al daj napravi front-end nešto bolje. ovo mi se čini ko da gledam prastare stranice, iz 99 godine ili ranije.

pozzz Smile

Dizajn je nebitan, sto jednostavniji to bolji.
Blue screen of death sluzi kao 404 page...

Nije radio login nekoliko dana kao sto sam napisao, sad sve radi
Evo vidim, ti si se registrirao taman u vrijeme popravljanja logina i dok sam radio neke sitnice oko baze i sl, tako da tada nije radilo...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 13.12.2009 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

među sadržajem ima stvarno zanimljivih stvarčica Razz

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 19.12.2009 03:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dodao sam i chat u facebook stilu (slicno onako)...fixo sam sve bugove na sajtu sad sve radi 1/1...Regajte se i provjerite, pa recite misljenje...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 15.01.2010 03:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt sada sadrzi sekcije "papers,exploits i phreaking"...Svi koji su zeljni nauciti nesto, siguran sam da tamo ima dovoljno materiala za primiti u ruke...Takodjer, members sekcija je puno opsirnija, dizajn je obnovljen...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 17.01.2010 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F34R wrote:
Dizajn je nebitan, sto jednostavniji to bolji.


Ne. Krivo.

Dizajn je jako bitan.
I da, keep it simple stupid, to je oke, ali opet ovo tvoje je kriminalno prema dizajnu Laughing

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 19.01.2010 02:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cozmika wrote:
F34R wrote:
Dizajn je nebitan, sto jednostavniji to bolji.


Ne. Krivo.

Dizajn je jako bitan.
I da, keep it simple stupid, to je oke, ali opet ovo tvoje je kriminalno prema dizajnu Laughing

A cujes, hvala na kritici Smile Sad mi se dizajn cini ok... al eto, vi ste dizajneri, vi predlozite i ja pretvaram u dijelo ako mi se prijedlog svidja... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 23.01.2010 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A evo neka crna pozadina ovak bi oke izgleda sajt http://www.twigkit.com/ boje su oke. Recimo jednostavno je a lijepo.

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Silvenon



Joined: 08 Feb 2010
Posts: 47

PostPosted: 11.02.2010 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozadina mi je preostra, makar je dobro da je siva boja tockica, pa je malo suptilnije.

Dizajn je prilicno los, najvise tekst. Izgleda kao neki los WIP, jer je logo onak fancy, a sve ostalo izgleda bezveze, kao da si ostavio default. Slazem se da je jednostavnije bolje, ali postoji jednostavnost u pozitivnom smislu i jednostavnost u smislu da ti se nije dalo gnjaviti sa dizajnom, pa si sve ostavio tako kako je.

Takoder, serif nije dobar izbor fonta za web stranice opcenito. Zato ti logo dobro izgleda, jer je sans-serif, al ovo ostalo ne bas. Pogotovo ne Times New Roman, dovraga.

Dizajn je itekako bitan. Npr. mozda tvoja stranica ima zakon sadrzaj, ali ja nisam isao gledati cega ima upravo zato sto mi dizajn ubija oci.

Aah! Font tagovi!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group