Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web za prodaju kuće

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 18.08.2009 19:56    Post subject: Web za prodaju kuće Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo je moj prvi konkretan rad. Website za prodaju moje kuće.

Svi komentari su dobrodošli...

www.azinovic.com
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 18.08.2009 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su oni crni boxovi sa bijelom textom desno prejaki, nekako mi izgleda morbidno, al mozda je to samo privremeno, skuzio sam da je site "simple", al nekako mi ono prejako.

stisni malo sve slike u headu, 250-300kila za takvu slikicu je previse.

jel su ti apartmani u istoj kuci koja se prodaje?
ako kupim kucu, jel dobijem i ruskinje koje gostuju u apartmanu? (sala)

sretno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 19.08.2009 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razmišljao sam o tome da promijenim crnu boju...

da, slike definitivno moram malo stisnuti.

Apartmani jesu u sponutoj kući Smile
Back to top
View user's profile Send private message
predic



Joined: 19 Jul 2009
Posts: 36
Location: evropa

PostPosted: 31.08.2009 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i meni se ne svidja crna boja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 17.12.2009 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ga, napravljeni su manji kozmetički zahvati pa se nadam da će povećati zadovoljstvo posjetitelja izgledom weba
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 17.12.2009 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ne razumijem, dal je ovo:

1.web agencije za nekretnine
2.real estate blog
3.web za prodaju osobne kuće

ukoliko je riječ o 3. onda si totalno promašio bit,koncepciju,tj sve što si mogao promašit i web je loš.
ako je riječ o 1 ili 2 onda je to dobar web.
Back to top
View user's profile Send private message
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 17.12.2009 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Ja ne razumijem, dal je ovo:

1.web agencije za nekretnine
2.real estate blog
3.web za prodaju osobne kuće

ukoliko je riječ o 3. onda si totalno promašio bit,koncepciju,tj sve što si mogao promašit i web je loš.
ako je riječ o 1 ili 2 onda je to dobar web.


To je ono što ti navodiš pod brojem 3.

Kad si već toliko kritičan, aj onda daj nekakvu konstruktivnu kritiku. U čemu je problem, gdje sam fulao... raspiši se.

P.S. ja bi taj web okarakterizirao kao real estate blog za prodaju osobne kuće
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 17.12.2009 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blog za prodaju kuće?
šta ćeš pisat,obavještavat ćeš čitatelje o radovima po vrtu ili?
Kakav pobogu blog za prodaju kuće...tebi treba nešto dizajnom privlačno,na početnoj odmah nešto u vezi kuće koju prodaješ, nešto efektno što će privuć pozornost posjetitelja..
ja sam kliknio na link nakon što sam samo okom preletio tvoj uvodni tekst(hvatam ključne riječi Very Happy ) i dobrih par minuta nisam skužio da ti prodaješ kuću.
ne mogu vjerovat da ti nitko prije mene ovo nije napisao, nego ti komentiraju dizajn Rolling Eyes

evo ti link,uglavnom su template-i od real estate agencija ali sam siguran da se možeš dobro inspirirati.
http://www.templatemonster.com/category.php?tid=-+Any+-&search_words=-+Any+-&from_=-+Any+-&to=-+Any+-&type=1&cat=4&style=&author=
Back to top
View user's profile Send private message
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 18.12.2009 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, kritika prihvaćena. Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Nev@ls



Joined: 22 Jul 2009
Posts: 11

PostPosted: 18.12.2009 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo za početak sam postojeći web malo prilagodio dok ne napravim nešto novo.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 18.12.2009 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Primjer sitea za prodaju jedne kuće: http://dulcimer.codylindley.com/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 18.12.2009 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto,odličan primjer.
podaci na početnoj: adresa,cijena,slika,interijer,eksterijer,pdf.
tu on hvata pozornost posjetitelja i onda imaš meni za one koji žele vidjeti više:galerija,video,lokacija

to je to, zapravo perfektna stranica.mislim da bolje ne može što se sadržajnog dijela tiče.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group