Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
VELIKA dilema oko stolice...sta vi mislite?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kukica



Joined: 12 Jan 2006
Posts: 71
Location: varaždin

PostPosted: 28.01.2006 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon o zastiti na radu
pitaj .iC-a

_________________
you have a hart attak if you fall in love to kwickly
(paul aged 7)
Back to top
View user's profile Send private message
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 28.01.2006 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wtf?? sad sam vidio u GloriIN da ta stolica kosta 1650kn..., pa ima i jeftinijih nacina za radniku shebati kicmu od toga...
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 28.01.2006 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kukica wrote:
zakon o zastiti na radu
pitaj .iC-a


koga?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 28.01.2006 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

max_mad wrote:
wtf?? sad sam vidio u GloriIN da ta stolica kosta 1650kn..., pa ima i jeftinijih nacina za radniku shebati kicmu od toga...


ovako je vise fensi:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kukica



Joined: 12 Jan 2006
Posts: 71
Location: varaždin

PostPosted: 28.01.2006 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
...natrubi joj "zakon o zastiti na radu " i " ergonomija" te da, sa takvom stolicom moze zavrsiti na sudu i placati vam bolovanje do kraja zivota... naravno sve zakonski ......


imas post gore

_________________
you have a hart attak if you fall in love to kwickly
(paul aged 7)
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 28.01.2006 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kukica wrote:
.iC wrote:
...natrubi joj "zakon o zastiti na radu " i " ergonomija" te da, sa takvom stolicom moze zavrsiti na sudu i placati vam bolovanje do kraja zivota... naravno sve zakonski ......


imas post gore


sidi na tome ili otkaz Twisted Evil jel imate u firmi i dress code? ono, određene boje zabranjene Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 28.01.2006 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
kukica wrote:
.iC wrote:
...natrubi joj "zakon o zastiti na radu " i " ergonomija" te da, sa takvom stolicom moze zavrsiti na sudu i placati vam bolovanje do kraja zivota... naravno sve zakonski ......


imas post gore


sidi na tome ili otkaz Twisted Evil jel imate u firmi i dress code? ono, određene boje zabranjene Smile)

G.


hehe...nemamo..ali mislim da bi bilo lijepo da svi nosimo svaki dan sve u roza boji i veliki osmjeh na licu:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 29.01.2006 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ta stolica je iskljucivo za goste...ono....da ih zulja pa da sto prije odu...ja sam na svom zadnjem poslu imal super stolicu mislim da je bila vitra Razz

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
spina



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 25.01.2010 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Operirala sam kralježnicu prije 3 godine - "izletio" disk, a budući da na poslu kao i većina nas sjedim 8 sati dugo sam tražila rješenje kakvu stolicu odabrati.
Pokušala sam sjediti na lopti za pilates ali mi je stalno "bježala", pogotovo jer često trebam ustati da uzmem nešto iz ormara i sl.
I tako mi je majstor napravio okvir za loptu i imam loptu-stolicu. Uskoro će biti i u prodaji.
http://img716.imageshack.us/i/dsc01317.jpg/
http://img12.imageshack.us/i/dsc01316m.jpg/
http://img709.imageshack.us/i/dsc01315yq.jpg/
http://img709.imageshack.us/i/dsc01314f.jpg/
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.01.2010 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanimljivo...
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 26.01.2010 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidio sam lani to u prodaji u Ljubljani samo šta je bila mala lopta ne ova velika a time i dosta niža pa nisam siguran ako je za rad za stolom.. a vjerojatnost je i da sam to možda vidio na dječjem odjelu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.01.2010 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi svim informatičarima napravio ležaje, ne stolice. Nešto tipa sjedalo iz miga, ko što Raos ima. Very Happy

Sad po novom, nije ergonomski sjedit uspravno nego 20ak-30 stupnjeva prema natrag, pa možemo stare stolce pobacat. One školske da ne govorim. Ionako smo svi sjedili 30ak stupnjeva prema natrag i na njima, (ili 90 stupnjeva prema naprijed Laughing ).
Tako ćeš i ti abeja, žuljat se godinama.

Ili daj otkaz, ili reci šefici da nema šanse da sjediš na tome. To što je ona zabrijala da je njen modni ukus bitniji od tvog zdravlja, dovoljno govori o njoj.
Mislim da ti se nikako ne isplati žrtvovati zdravlje za bilo kakav posao.

@spina:
držač lopte nekako uništava cijelu poantu lopte, čini mi se. zar ne služi lopta upravo jačanju mišiča kroz balansiranje i držanje ravnoteže?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 27.01.2010 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je abeja sama svoja gazdarica već par godina Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.01.2010 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
mislim da je abeja sama svoja gazdarica već par godina Wink


Lol. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spina



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 29.01.2010 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
@spina:
držač lopte nekako uništava cijelu poantu lopte, čini mi se. zar ne služi lopta upravo jačanju mišiča kroz balansiranje i držanje ravnoteže?


Držač lopte uopće ne poništava poantu lopte. Naime, na lopti se može i dalje micati gore-dolje, lijevo-desno.
Poanta moje lopte je bila nešto slično spinalisovoj stolici, ali da ne bude tako skupa.
Moja fizijatrica je rekla da je mojom stolicom postignuto ono što se želi postići loptom (ili spinalisovom stolicom budući da je njen koncept rađen na bazi lopte za pilates) ali se ovim izbjegla mogućnost pada, što bi primjerice kod mene operirane moglo biti kobno.
Poanta je u ovome, a okvir to ne sprječava:
http://img524.imageshack.us/img524/3356/obinastolicalopta.jpg

@dr. guillotine
Moguće je da si vidio loptu namijenjenu djeci jer u SAD postoji slična stvar koju djeca koriste u školama ali bi dostava k nama bila preskupa.
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 29.01.2010 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spina wrote:
Adrian wrote:
@spina:
držač lopte nekako uništava cijelu poantu lopte, čini mi se. zar ne služi lopta upravo jačanju mišiča kroz balansiranje i držanje ravnoteže?


Držač lopte uopće ne poništava poantu lopte. Naime, na lopti se može i dalje micati gore-dolje, lijevo-desno.
Poanta moje lopte je bila nešto slično spinalisovoj stolici, ali da ne bude tako skupa.
Moja fizijatrica je rekla da je mojom stolicom postignuto ono što se želi postići loptom (ili spinalisovom stolicom budući da je njen koncept rađen na bazi lopte za pilates) ali se ovim izbjegla mogućnost pada, što bi primjerice kod mene operirane moglo biti kobno.
Poanta je u ovome, a okvir to ne sprječava:
http://img524.imageshack.us/img524/3356/obinastolicalopta.jpg


I guess you're right.
Ništa, obavjesti nas kad je na prodaji. Very Happy

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spina



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 29.01.2010 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
spina wrote:
Adrian wrote:
@spina:
držač lopte nekako uništava cijelu poantu lopte, čini mi se. zar ne služi lopta upravo jačanju mišiča kroz balansiranje i držanje ravnoteže?


Držač lopte uopće ne poništava poantu lopte. Naime, na lopti se može i dalje micati gore-dolje, lijevo-desno.
Poanta moje lopte je bila nešto slično spinalisovoj stolici, ali da ne bude tako skupa.
Moja fizijatrica je rekla da je mojom stolicom postignuto ono što se želi postići loptom (ili spinalisovom stolicom budući da je njen koncept rađen na bazi lopte za pilates) ali se ovim izbjegla mogućnost pada, što bi primjerice kod mene operirane moglo biti kobno.
Poanta je u ovome, a okvir to ne sprječava:
http://img524.imageshack.us/img524/3356/obinastolicalopta.jpg


I guess you're right.
Ništa, obavjesti nas kad je na prodaji. Very Happy


Već se može naručiti preko mene jer se čeka oko mjesec dana za izradu. Moja je bila "prototip", a za mjesec dana kada majstor napravi par komada moći će se kupiti u nekim trgovina ortopedskim pomagalima.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group