Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
SONY ERICSSON VIVAZ!Sta vi mislite?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 11.03.2010 12:14    Post subject: SONY ERICSSON VIVAZ!Sta vi mislite? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta vi mislite o novom modelu SE mobitela koji je nedavno izasao tek na nase trziste?
Koliko sam mogao da zakljucim citajuc raznorazne tekstove o njemu,vidim da je prvi mobitel na svijetu! koji podrzava snimanje video klipova HD kvaliteta.To do sada nije mogao ni jedan mobitel.Sta vi mislite o svemu tome i mislite li da je realna ili pretjerana ova cijena koju ima??

Evo i jedan dobar klip na kom se odlicno vidi kakav snimak pravi....kao kamera prava..:

http://www.youtube.com/watch?v=Ogea6O9DOdU
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 11.03.2010 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A kolika mu je cijena?Zanimljiv je ovaj video ali ja ne bi smio moj telefon stavit na ovi zrakoplov..kaj ako se pokvari i padne zajedno sa mobitelom?Ne znam cega bi mi bilo vise zao..hehhehe

E ako netko sazna cijenu nek mi je izbaci ovdje.I stvarno ova tehnologija iz dana u dan napreduje..bez komentara Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
johhny



Joined: 11 Mar 2010
Posts: 3

PostPosted: 11.03.2010 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ranije sam imao nekoliko Sony Ericssona,nisu bili loshi,joystick je zezao al posto je ovaj touch screen trebalo bi da bude dobar.
Back to top
View user's profile Send private message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 19.03.2010 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treniro_ko_DeNiro wrote:
A kolika mu je cijena?

E ako netko sazna cijenu nek mi je izbaci ovdje.I stvarno ova tehnologija iz dana u dan napreduje..bez komentara Shocked


Pa negdje ti je oko 350 eura ja mislim i to kod T-mobile-a,ali pogledaj na njihovom sajtu ako te bas zanima..mislim da je cijena povoljna..ali nznm..kako ti stojis financijski,to je bitna stavka..
ako si neki burzuj,nije tebi to nista..Smile
Back to top
View user's profile Send private message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2010 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i mislim da cu malo cekat dok bude cijena malo povoljnija, nisam bas neki burzuj:D isplati se ovaj aparat, definitivno
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 23.03.2010 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo jos jedan dobar klip, tj video Viavaz u HD kvalitetu(720) kako izgleda...

http://www.youtube.com/watch?v=SfcZ8AUmBR4
Back to top
View user's profile Send private message
krile



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 4

PostPosted: 29.03.2010 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok!
Vrhunska je slika kod ovoga uredjaja, nisam mislio da mogu u telefon i HD kamericu da ugrrade, jel ovo stvarno??
Jel ima ovog mobitela kod nas da se kupi, kako se krijecu cijene?
Jel ima neko ovaj mobitel?
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 29.03.2010 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

krile wrote:
Bok!
Vrhunska je slika kod ovoga uredjaja, nisam mislio da mogu u telefon i HD kamericu da ugrrade, jel ovo stvarno??
Jel ima ovog mobitela kod nas da se kupi, kako se krijecu cijene?
Jel ima neko ovaj mobitel?


Imas ga u T-mobile-u ja mislim,i cijene ti je oko 2700kn.A razmisli,mozda ga mozes povoljnije nabavit i na e-bay-u(uracunujuc i postarinu)...Smile
Ali mogu ti se raspitat koliko kosta tamo
Back to top
View user's profile Send private message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 06.04.2010 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treniro_ko_DeNiro wrote:
Evo jos jedan dobar klip, tj video Viavaz u HD kvalitetu(720) kako izgleda...

http://www.youtube.com/watch?v=SfcZ8AUmBR4


Pa sve u svemu snimak je lijep,sustinu klipa nisam ni gledao toliko..ako je ovo stvarno Vivaz radio,cista 10ka!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group