Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Slanje poruka preko internet stranica na SMS korisnicima?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NS1



Joined: 30 Jun 2006
Posts: 4

PostPosted: 19.04.2010 12:22    Post subject: Slanje poruka preko internet stranica na SMS korisnicima? Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok,

Eto imam stranku koja bi voljela svojim korisnicima slati novosti sa stranice u obliku SMS-a. Naravno, radit će se automatizirani sustav, ali još nisam imao iskustva s time pa me zanima da li netko zna kako to funkcionira?

Da li se treba kontaktirati operatere?
Da li treba nešto na serveru podesiti (Imam RedHat i Apache)
....

Svako iskustvo je dobrodošlo jer iskreno ne znam odakle krenuti. Tražio sam po netu, ali nisam baš naišao na neke informacije. A poziv službi za korisnike operatera je obično završio s velikim Question s njihove strane.
Back to top
View user's profile Send private message
gloin



Joined: 30 Apr 2006
Posts: 27
Location: Varaždin

PostPosted: 19.04.2010 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potreban ti je SMS gateway.
Pronaći tvrtku koja daje uslugu i povezati svoju aplikaciju.
Obično imaju pripremljenu dokumentaciju na koji način se spaja na njihov gateway
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
newer



Joined: 27 Oct 2008
Posts: 11

PostPosted: 20.04.2010 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo i mene zanima, tocnije cijene istog kolike su i koji su servisi najbolji.
Back to top
View user's profile Send private message
NS1



Joined: 30 Jun 2006
Posts: 4

PostPosted: 21.04.2010 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gloin, hvala ti puno! Predivna si prepona Smile

Nisam se sjetio fraze gateway za tražiti Smile

@newer:
dovoljno ti je da ukucas sms gateway u google i dobit ćeš čuda... posebno ako probas s free sms gateway Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group