Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Logo mi je potreban
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
A što vas tolko boli kurac što nekom nije bitan taj logo, već mu je svjedno kakav je pa ne moraju svi imati fensi logo. Nekom je to tako usput, i ako ste toliki stručnjaci što vas pati što neko napravi "loš" logo đaba. Pa nije on vama uzeo mušteriju, pa i da mi nije niko ništa napravio ja nebi dao kune za logo jel me boli ona stvar za to.


to je isto kao da ti kažeš boli me ona stvar kako ću nekom projektirati kuću.
a možda te i boli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.04.2010 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Logo vam nije potreban Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Opet tvoji problemi s percepcijom. Da mene boli kurac kako će neko drugi čovjeku projektirati kuću, ja ću mu reći (mislim ja neću jer nisam arh.) samo onda kad me on pita jel to valja, a da ja njemu govorim to ti je smeće pa to trebaš platiti toliko i toliko to nema šanse. Inače ja sam dobio par ponuda preko privatnih poruka gdje su mi ljudi napisali, napravili bi to i to cijena je tolikoa jel se slažeš. I ja sam im se fino zahvalio objasnio koliko mi je to bitno i to je to, rekao vidi meni to nije neki veliki prioritet trebam nešto sitno onako brzinski i gle čuda par ljudi kaže ma evo ti nešto ako ti se sviđa.
Inače ti meni i svi drugi glumite veliku profesionalnost i onda vas oni na dizajniraj.com sve fino izjebu ko konje. bace 500kunica i vi se tucete ko budale, a meni lupate tu neke cifre.
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Inace da meni neko kaže da mi nacrtaj nešto đabe ja bi reko: čuj nemože to te košta toliko i toliko, al ako imaš nekog da će ti to nacrtati đaba samo izvoli i sretno ti bilo. Al da ja njega pljujem što ide to kod nekog da mu radi đaba, to ne.
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo malo gledam dizajniraj.com završene natječaje i nemogu vjerovati da vi dajete onakve radove za 1000kn, pa to su preljepi radovi, to je umjetnost, predivan spoj umjetnosti i informatičkog znanja. Ja da to znam pa ja to nebi davo ispod 10000 nema šanse a ne nekih 1000kn i to još ako pobjediš. To je podcjenjivanje a ne ovo što sam ja napravio. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.04.2010 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je thread u krivoj sekciji... Ustvari kad bolje pogledam ove primjere, i nije baš...
Ajmo se svi napravit malo *tup* i rec da nam nije tolko važno to kaj nam treba, samo nek je besplatno.
Ovo čak nebi prošlo ni kod malog od susjeda.

I onda kad se komentiraju neki radovi, koje su ljudi stavili, diže se još nos!
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochy wrote:
Mislim da je thread u krivoj sekciji... Ustvari kad bolje pogledam ove primjere, i nije baš...
Ajmo se svi napravit malo *tup* i rec da nam nije tolko važno to kaj nam treba, samo nek je besplatno.
Ovo čak nebi prošlo ni kod malog od susjeda.

I onda kad se komentiraju neki radovi, koje su ljudi stavili, diže se još nos!
Rolling Eyes


Ne kužim ali vidi ja sam dobio logo koji mi je čisto o.k., pa vidiš da je prošlo.
I inače to nije bilo komentiranje to je bilo: Svi bi đaba, daj pare, pa jel ti znaš koliko to košta itd, itd. Ma samo da sam ja znao za dizajniraj.com pa ja za 1000kn imam 10 umjetnika koji se fino tuku i ja dobijem proizvod od pet zvjezdica, to je poso.
Back to top
View user's profile Send private message
adam|bar



Joined: 28 Jun 2005
Posts: 155
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2010 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ova rasprava je kao prometna nesreća. Apsolutno gnjusna. Ali ne mogu prestati čitati/gledati.
Čisti SM.

_________________
adam baričević online portfolio: http://www.adambar.com
Gettin there is half the fun. Being there is all of it.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.04.2010 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
Joochy wrote:
Mislim da je thread u krivoj sekciji... Ustvari kad bolje pogledam ove primjere, i nije baš...
Ajmo se svi napravit malo *tup* i rec da nam nije tolko važno to kaj nam treba, samo nek je besplatno.
Ovo čak nebi prošlo ni kod malog od susjeda.

I onda kad se komentiraju neki radovi, koje su ljudi stavili, diže se još nos!
Rolling Eyes


Ne kužim ali vidi ja sam dobio logo koji mi je čisto o.k., pa vidiš da je prošlo.
I inače to nije bilo komentiranje to je bilo: Svi bi đaba, daj pare, pa jel ti znaš koliko to košta itd, itd. Ma samo da sam ja znao za dizajniraj.com pa ja za 1000kn imam 10 umjetnika koji se fino tuku i ja dobijem proizvod od pet zvjezdica, to je poso.


Ajd to bar nije đabe.
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To ne da je đaba to je komedija po 200 prijava za 700 kuna, pa to je robovlasništvo. Pa čovjeće ali ozbiljno bez cinizma smatram da je to podcjenjivanje barem 100 puta veće od moga. Al nećete da priznate al nema veze, ako vama nesmeta, nesmeta ni meni. Al bitno je da ste skočili na mene.
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daj mi reci samo kako cdr format u dwg promjeniti, al ako može đaba da mi kažeš
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
Evo malo gledam dizajniraj.com završene natječaje i nemogu vjerovati da vi dajete onakve radove za 1000kn, pa to su preljepi radovi, to je umjetnost, predivan spoj umjetnosti i informatičkog znanja. Ja da to znam pa ja to nebi davo ispod 10000 nema šanse a ne nekih 1000kn i to još ako pobjediš. To je podcjenjivanje a ne ovo što sam ja napravio. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


podcjenjivanje je kad ti kažeš da tebi logotip uopće nije bitna stavka, a mi koji se bavimo ovom vrstom posla znamo da jest. samo što ti to ne kontaš. to kao da tebi nije bitno hoćeš li imati dobre temelje za neku kuću.

meni izrada logotipa nije primarni posao, nego mi dobro dođe da se odmaknem od rutine, nekad manje uspješno nekad više.

ako nisi htio osvrt na odabrani logotip, nisi ga trebao ni staviti.

@adam|bar u pravu si . čisti SM. ali ne mogu odolit. vjerojatno zato što sam već počeo slaviti 1.maj pa sam već na ne znam kojem pivu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
Daj mi reci samo kako cdr format u dwg promjeniti, al ako može đaba da mi kažeš


yes ti čuo za gugl? ili ti se i to mora nacrtat? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 30.04.2010 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
To ne da je đaba to je komedija po 200 prijava za 700 kuna, pa to je robovlasništvo. Pa čovjeće ali ozbiljno bez cinizma smatram da je to podcjenjivanje barem 100 puta veće od moga. Al nećete da priznate al nema veze, ako vama nesmeta, nesmeta ni meni. Al bitno je da ste skočili na mene.


Vidi, nemožete gledat na proizvod sa Dizajniraj.com, 99designs.com i na onaj proizvod kojeg ti izruči netko sa cijelom pričom i svim pojedinostima loga...
i naravno gdje logo na kraju ispadne tako kako treba bit, ne sa nekim greškama kojih nebi trebalo biti.

No dobro, vi tražite običan logo, nit vam je važno kak izgleda, nit dal ima priču, onda najbolje stavite to sve na Dizajniraj.com i ljudi koji su tamo aktivni i rade sigurno ce vam napraviti nešto.
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochy wrote:
MIJO wrote:
To ne da je đaba to je komedija po 200 prijava za 700 kuna, pa to je robovlasništvo. Pa čovjeće ali ozbiljno bez cinizma smatram da je to podcjenjivanje barem 100 puta veće od moga. Al nećete da priznate al nema veze, ako vama nesmeta, nesmeta ni meni. Al bitno je da ste skočili na mene.


Vidi, nemožete gledat na proizvod sa Dizajniraj.com, 99designs.com i na onaj proizvod kojeg ti izruči netko sa cijelom pričom i svim pojedinostima loga...
i naravno gdje logo na kraju ispadne tako kako treba bit, ne sa nekim greškama kojih nebi trebalo biti.

No dobro, vi tražite običan logo, nit vam je važno kak izgleda, nit dal ima priču, onda najbolje stavite to sve na Dizajniraj.com i ljudi koji su tamo aktivni i rade sigurno ce vam napraviti nešto.


pa jesi lud, onda bi to morao platiti najmanje 650 kuna, a logić/znakić mu i nije toliko bitan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
MIJO wrote:
Daj mi reci samo kako cdr format u dwg promjeniti, al ako može đaba da mi kažeš


yes ti čuo za gugl? ili ti se i to mora nacrtat? Rolling Eyes

Eto ti odma pljuješ, jesam čuo sam za gugl, al eto ja pomislio da ces mi reći a ti me odma odjebo. Jebiga ako neko nešto pita a nije ništa platio ti ga odmah odjebeš, baš si neki crnjak, daj malo život je ljep, pa nije sramota pitat, jel tako? Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije, al zar si toliko lijen da uneseš u gugl cdr to dwg pa malo prosurfaš i vidiš što će ti izbaciti?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Niede mi frende nikako taj gugl, skroz loše se snalazim i znam da ceš mi ti to fino objasnit jel tako Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
MIJO



Joined: 22 Apr 2010
Posts: 22

PostPosted: 30.04.2010 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Može samo jedno pitanje, daj mi recite jel vas ne jebe taj dizajniraj.com, jel tako da je to loše za vaš posao.
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 30.04.2010 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sori, ja nisam korelaš, nego ilustratoraš Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 01.05.2010 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 02.05.2010 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
GR wrote:
MIJO wrote:


4. Logo sigurno nije najvažniji za ovaj moj, a i tvoj posao, najvažnija je kvaliteta tvog proizvoda i ona ti donosi daljnje poslove


Tako misle i ZG taksisti kad se frajer čudi zašto ne želim ući u njegov ciganski pohabani mercedes iz 79. A i spika je ista...pa kaj ti je bitan auto s kojim te vozim, došel buš živ i zdrav na odredište. E pa jebi se, ako ti plaćam onda mi je bitan.

Stari nemoj se ljutit ali koliko para toliko i muzike...logo ima par krucijalnih grešaka i izgleda loše, kao neki amaterski rad složen u 10 min. Ako te to zadovoljava sve 5, you're the boss!


Taksi priča. Pa baš to jebe ti se za reklamu bitno je komfort, brzina, kvaliteta a ne znak na web stranici. Logo je tvoj viz. identitet a ne kvaliteta autua de malo razmisli prije no što nešto napišeš. Prvo napišeš na papir, pa pročitaš da vidiš jel bi ispo glup pa onda postaš.
Uopće nisam bezobrazan, čak naprotiv jako sam kulturan s obzirom na njegove postove o meni.


Ajd ti prvo uključi mozak pa nauči čitati s razumjevanjem da ne ispadaš svaki put ovako glup i onda češ možda shvatit poantu mog primjera s takstistom. S takvim stavom o vrijednosti vizualnog identiteta daleko češ dogurati s poslom u svojoj struci, ako je uopće i tvoja. A toliko si neinteligentan i bahat da ti je i prijedlog Kreativa-studia previše!
Ali bez brige nisi jedini, dođe tu s vremena na vrijeme ovakvi panjevi koji cigane za đabe i onda još negoduju kad ih se suptilno stera u onu stvar Wink
Ne mogu shvatiti kako ti nije neugodno žicat besplatno izradu logotipa, a za uzvrat ne ponuditi ništa...očito je stvar odgoja ili možda samo do IQ-a
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 02.05.2010 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

adam|bar wrote:
Ova rasprava je kao prometna nesreća. Apsolutno gnjusna. Ali ne mogu prestati čitati/gledati.
Čisti SM.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 02.05.2010 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MIJO wrote:
Može samo jedno pitanje, daj mi recite jel vas ne jebe taj dizajniraj.com, jel tako da je to loše za vaš posao.

ne jebe me uopće.
ima ljudi kojima su cipele od 100 kuna super jer ih ionako nose samo jednu sezonu, a ima ljudi kao ja koji kupe cipele od 100 eura i nose ih 10 godina (evo moje prve marte ove godine slave desetu obljetnicu).

osobno sam stajališta da osoba koja zarađuje od nekog posla mora platiti za vizualni identitet, makar simboličnu cifru. ako ni to ne napravi, ja za tu osobu nemam ni malo poštovanja.

možemo se kladiti da su ljudi koji na ovom topicu najviše buče, radili dosta toga besplatno, ali znali su za koga rade - za frenda, za udrugu, za amaterski sportski klub... nekoga kome logo "nije bitan" jer ono što radi radi iz osobnog gušta i neće od toga nikad vidjeti novaca. za takve ljude volim raditi i iznimno su zahvalni i zadovoljni, što god napraviš super im je, a tebi je isto u interesu da napraviš kako treba.

za freeloadere - ne.
a dizajniraj.com me nikad neće vidjeti tako da me za njega boli fantomski penis.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 03.05.2010 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
MIJO wrote:
Može samo jedno pitanje, daj mi recite jel vas ne jebe taj dizajniraj.com, jel tako da je to loše za vaš posao.

ne jebe me uopće.
ima ljudi kojima su cipele od 100 kuna super jer ih ionako nose samo jednu sezonu, a ima ljudi kao ja koji kupe cipele od 100 eura i nose ih 10 godina (evo moje prve marte ove godine slave desetu obljetnicu).

osobno sam stajališta da osoba koja zarađuje od nekog posla mora platiti za vizualni identitet, makar simboličnu cifru. ako ni to ne napravi, ja za tu osobu nemam ni malo poštovanja.

možemo se kladiti da su ljudi koji na ovom topicu najviše buče, radili dosta toga besplatno, ali znali su za koga rade - za frenda, za udrugu, za amaterski sportski klub... nekoga kome logo "nije bitan" jer ono što radi radi iz osobnog gušta i neće od toga nikad vidjeti novaca. za takve ljude volim raditi i iznimno su zahvalni i zadovoljni, što god napraviš super im je, a tebi je isto u interesu da napraviš kako treba.

za freeloadere - ne.
a dizajniraj.com me nikad neće vidjeti tako da me za njega boli fantomski penis.


fuck yeah! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group