Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HTZ redizajn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 22.05.2010 09:42    Post subject: HTZ redizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sto kazete na redizajn Hrv. turisticke zajednice ?

Osobno.. L A M E ! d'oh!

Stari sajt je za ovo bio sajns fikšn !

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2010 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivica Olić Very Happy

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 22.05.2010 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

horror Smile

Uredno doprinosi kronicnom nedostatku zivota na sajtu..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 22.05.2010 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo sam mislio da se radi o Hrvatska traži zvijezdu Smile. Da moram sse složiti da je lame skroz.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 22.05.2010 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

korak nazad

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Viridis



Joined: 27 Jan 2006
Posts: 33

PostPosted: 22.05.2010 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a možda i dva....
Back to top
View user's profile Send private message
natanata



Joined: 28 Nov 2009
Posts: 62
Location: Kobenhavn, London, Zagreb

PostPosted: 22.05.2010 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je teže smeće!!!
To sam već ponovila i na drugoj strani.

I opet sam gledala footer i impressum
pa nisam našla nikoga da ih popljujem!

Inače za HTZ u ovom trenutku radi otprilike 20-30 dizajnerskih, web, i marketinških agencija u Hr., tako da se u svakom smislu, kada je riječ o HTZ-u, radi o logističkom kaosu, što u konačnici već i potvrđuje ovaj site.

No s obzirom da je riječ o državnoj instituciji, kratkoročna suradnja s njima i VIP-DATA-om bi se mogla ukratko sročiti - kvalitetom i podrškom "osrednje za k****".

_________________
Ouais, chapeau bas à Ed Banger qui a réalisé le clip et à Breakbot pour la musique! | Breakbot - Baby, I'm Yours
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 22.05.2010 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Loše napravljena galerija slika na početku, svjetlina teksta na pozadini, raspored sadržaja, ne znam, nekak mi se ne sviđa.

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 23.05.2010 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OMG Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 23.05.2010 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na prvu loptu mi web kaze "hrvatska je joomla templejt". lose

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rolac



Joined: 20 Mar 2010
Posts: 8

PostPosted: 23.05.2010 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni je ova stranica dosta jednostavnija od one prijašnje. Na prijašnjoj je vladao totalni kaos. Mislim da se jos nedovoljno pitaju šta jedan prosječan turist hoće da vidi na stranici od neke destinacije. To može bit još puno bolje.


Stranicu je radio Vipdata.
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 24.05.2010 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je evo zgodno kako bi za promjenu jezika stranac trebao znati što znači "Odaberi jezik".
U tom kontekstu možemo reći da smo zemlja znanja, jer odmah sve koji dolaze potičemo na učenje.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Rolac



Joined: 20 Mar 2010
Posts: 8

PostPosted: 01.06.2010 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Meni je evo zgodno kako bi za promjenu jezika stranac trebao znati što znači "Odaberi jezik".
U tom kontekstu možemo reći da smo zemlja znanja, jer odmah sve koji dolaze potičemo na učenje.



Jezik posjetitelja automatski se prikazuje prema postavkama iz njegovog preglednika odnosno prema IP adresi s koje pristupa stranici.
Na taj način ima odmah sve na svom jeziku te i zna gdje se naknadno jezik može promijeniti. Reko G. iz HTZ-a. Ipak nije sve tako kako izgleda Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group