Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vidiovo.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vidiovo



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 5

PostPosted: 06.06.2010 14:27    Post subject: Vidiovo.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima!

Prije mjesec dana sam pokrenuo novi portal www.vidiovo.hr. Bazira se na Digg dinamici, no malo je izmijenjen i prilagođen- kao što ćete vidjeti.

Glavna stvar je da bilo tko od registriranih korisnika moze postaviti link na stranicu, koja nakon toga ide u "Najnovije". Ako članak dobije 3 Lajka odlazi na naslovnicu.

Cilj sajta je prirodna filtracija dnevnog internet sadržaja po broju lajkova, tako da svatko tko dodje na naslovnicu, klikom na "Danas" može vidjeti najnoviji internet sadržaj poredan po broju lajkova. Naravno isto vrijedi za tjedan, mjesec itd.

Svaki komentar i prijedlog je dobrodošao! Isto tako pozivam sve zainteresirane da promoviraju svoj sadržaj preko Vidiovo.hr.

Ako je netko zainteresiran za razmjenu bannera- kontaktirajte me pa ćemo nesto dogovoriti Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vidiovo



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 5

PostPosted: 06.06.2010 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene stvarno zanimaju vaši komentari Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
trebor



Joined: 05 Oct 2009
Posts: 10

PostPosted: 07.06.2010 07:59    Post subject: Evo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja ću ti komentirati.

Meni osobno web ok, samo mi je logo malo traljav. Al ja ti nisan nikakav web meštar, pa ti je ovo samo laičko mišljenje.

Ali bi mi bilo dobro recimo, onaj veliki dio na naslovnici, di se one vijesti vrte livo-desno, da to ima i kad se klikne na linkove zabavno, sport, hot i to... Jer recimo klikneš na sport, onda ti linkovi pobignu gori, pa kad oden na naslovnicu opet doli... Recimo kliknem na sport i onda opet ima taj dio samo sad se vrte samo najnovije vijesti iz sporta. I tako za ostale kategorije. Ili može i samo jedna biti.

Eto
Back to top
View user's profile Send private message
Vidiovo



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 5

PostPosted: 07.06.2010 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao prvo, hvala na komentaru!

Super je ideja za veliku sliku na svakoj kategoriji, vjerujem da cemo to brzo ukomponirati. glavni iduci korak mi je spajanje s fejsom, da se ekipa ne mora registrirat nego je automatski ulogirana ako je na fejsu.

Eto, ako netko ima zanimljiv link ili zeli promivirati svoj sajt preko linka na stranici- go for it Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vidiovo



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 5

PostPosted: 11.06.2010 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako nekoga zanima, počela je utrka lajkova:
http://www.vidiovo.hr/story.php?id=777#comments

Daljnji komentari su isto tako dobrodošli.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shinzon



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 23

PostPosted: 12.06.2010 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne razumijem zašto nisi ostavio kao što je originalo napravljeno: http://www.elegantthemes.com/preview/Glow/
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 12.06.2010 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Original PWN'a
Back to top
View user's profile Send private message
Vidiovo



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 5

PostPosted: 13.06.2010 05:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slazem se da je original super ali bilo je nekih problema kod implementiranja lajkova. Kako sam ja n00b sto se html-a tice, to sam predao strucnijima od sebe da odrade tako da smo dosli do ovog rjesenja. Kako ti se cini ovo rjesenje?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group