Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Halftone na majicu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jogi



Joined: 12 Apr 2007
Posts: 10

PostPosted: 26.06.2010 12:27    Post subject: Halftone na majicu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, želim otisnuti jednu fotku na majicu, no ne želim potrošiti mnogo para, pa me zanima kako su izvedeni neki od ovih primjera:





Je li to efekt koji se dobije u Photoshopu sa Image - Mode - Bitmap - Halftone Screen?

Znaci, na taj nacin se vizualno dobije grayscale fotke na majici iako se u biti sastoji od jedne boje. Moze li to tako, ili ja zivim u iluziji? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tozmi



Joined: 23 Jun 2010
Posts: 2

PostPosted: 28.06.2010 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne,nejde to tako. malo vise mudrosti ima oko toga. ja ti radim to inace, pa se mozemo dogovoriti. pogledaj moj post
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Undo



Joined: 20 May 2009
Posts: 38

PostPosted: 30.06.2010 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i mene je ovo malo zaintrigiralo.
Je li može neko objašnjenje. Je li se ovo radi od jedne boje ili...je li ovo raster ili...? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
medaimljeka



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 8
Location: zgb

PostPosted: 01.07.2010 11:30    Post subject: Re: Halftone na majicu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jogi wrote:


Je li to efekt koji se dobije u Photoshopu sa Image - Mode - Bitmap - Halftone Screen?



da, tak možeš dobiti taj efekt, bar ja tako radim...e sad, ak radiš samo jednu majicu onda idi na digitalni tisak, jer ti se sitotisak ne isplati za samo jednu majicu i skuplje te dođe.

_________________
TP
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jogi



Joined: 12 Apr 2007
Posts: 10

PostPosted: 09.07.2010 17:03    Post subject: Re: Halftone na majicu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

medaimljeka wrote:
Jogi wrote:


Je li to efekt koji se dobije u Photoshopu sa Image - Mode - Bitmap - Halftone Screen?



da, tak možeš dobiti taj efekt, bar ja tako radim...e sad, ak radiš samo jednu majicu onda idi na digitalni tisak, jer ti se sitotisak ne isplati za samo jednu majicu i skuplje te dođe.


Zanimljivo, a Tozmi tvrdi drukcije. : ))

Tiska se 30 komada tako da oko toga nije problem. Mislim, meni u praksi funkcionira, printom na papir, e sad hoce li i na tkanini ispasti toliko dobro...
Back to top
View user's profile Send private message
medaimljeka



Joined: 09 Mar 2006
Posts: 8
Location: zgb

PostPosted: 13.07.2010 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedino na kaj moraš pazit je veličina rastera, kao i finoća sita na kojima se tiska. najbolje je prije konzultirati tiskaru.

_________________
TP
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group