Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
TZ Solin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 27.07.2010 10:21    Post subject: TZ Solin Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hai ekipa,

pušten je u pogon site TZ Solin pa bi komentari bili dobrodošli.
Neki sadržaji nedostaju pa se to moralo odrazit i na neke dijelove site u smislu desgn-a ali kroz nekoliko slijedećih mjeseci nadam se stvarnoj finalizaciji. Iz istog razloga je EN verzija "na čekanju".

http://www.solin-info.com

Tnx svima

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 27.07.2010 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kalendar ne radi...
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.07.2010 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naslovnica mi se poprilicno svidja!
tko god da ju je osmislio - kapa dolje!
bas je pregledna, atraktivna, intuitivna, jasna... i jos plus drukcija.
super.
mislim da bi nazalost u mnogim tz-ovima takav koncept bio nonsalantno odbacen.

medjutim imam dojam da ostatak sajta nije doradjen.
ok mi je da naslovnica nije pretrpana s milijon informacija, ali onda ocekujem i nastavak organiziranosti dublje u sajtu... ako me kuzis.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 27.07.2010 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hi oboje.

@nemogril: sve kuzim hvala za komplimente. Šta se tiče dorade sitea i rada na dubini, moran priznat da mi nedostaje još materijala iako to nije opravdanje za sve. Svakako, nadam se da će za vrijeme pred drugu sezonu bit kompletirani svi sadržaji pa da će se i grafička priča zaokružit. Idejno imam sve "pripremljeno" ali ne da se još adekvatno sprovest.

@ante: ne možeš listat kalendar ili nema linkova/vode na naslovnicu?

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
supersonicx



Joined: 27 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 28.07.2010 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se stranica jako sviđa.
Naslovna mi je odlična a i tipska stranica sa velikom slikom i tri kolumne ispod.
Jedino ti na stranici informacije/povijest grada http://solin-info.com/povijest-grada
nema niti paddinga niti margina na desnoj strani, navigacija je zalijepljena za desnu marginu.

Sada vidim da stranica http://solin-info.com/informacije/gastronomija/ baš i ne prati dizajn ostalog dijela sajta, ali sve u svemu Applause prst gore.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 28.07.2010 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala supersonicx. dobro si mi ukaza na ovaj propust. stavljam to u task list Smile
Gastronomija će dobit 2-3 slike, par recepata pa će to bit "ono" Smile

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 28.07.2010 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, dizajn naslovnice bi se super uklopio za Tz Poreca, buduci je to grad mozaika
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 28.07.2010 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka čast..stranica je sa strane dizajna originalna, drugačija i kao što je netko već rekao vrlo intuitivna i pregledna. Odliično ste to odradili!

Istina treba ostale podstranice sredit da prate nivo naslovnice, ali to ćete već sredit Wink

Super mi je taj odmak od "standarda" koji prati ostale TZ
Back to top
View user's profile Send private message
fabris



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 13

PostPosted: 28.07.2010 10:19    Post subject: Pohvale!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napokon drugačije od drugih i jako pregledno i jednostavno za koristit.

Jos jednom da čestitam na super odmaku od standarda!
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 28.07.2010 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://solin-info.com/kalendar

Ethnoambijent, dan blaca i blagdan male gospe - sve vodi na istu adresu. Možda ti fale materijali za to pa nisi napravio podstranice, ali onda bi bilo dobro bar maknuti linkove...
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 28.07.2010 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super je ovo.
Trebalo bi poradit na sekundarnoj navigaciji, malo sredit odnose, velicine i vertikalni ritam… ma sredit ce Ivan to, ne brinem se uopce Wink

btw logotip mi je skroz dobar!

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 28.07.2010 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
Trebalo bi poradit na sekundarnoj navigaciji, malo sredit odnose, velicine i vertikalni ritam


+1

inače gg.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 28.07.2010 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala vam svima redom i ponaosob na pohvalama i komentarima. Smile
sve rečeno stoji, probat ću šta prije regulirat propuste.

_________________
there R only 10 typs of ppl.
Those who understand binary & those who don't.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group