Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kupovanje knjiga

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tom



Joined: 07 May 2007
Posts: 17

PostPosted: 21.02.2009 18:54    Post subject: Kupovanje knjiga Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moje pitanje: Je li isplativije kupovati knjige u knjižarama (tipa Algoritam) ili naručiti od Amazona (sa svim tim shipinzima, poštarinama, carinama i što ja znam)? Netko kaže da dođe na isto, a netko da je isplativije naručiti. I da li je svejedno, naručio ja od američkog ili britanskog Amazona?
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 21.02.2009 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne dođe na isto, knjige se isplati naručit jer su puno jeftinije, shipping je relativno nizak a carine na knjige nema (barem je ne primjenjuju). Za casopise ti ne znam..
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 21.02.2009 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U startu su knjige puno jeftinije, a shiping nije niti blizu toliko skup koliko marža naših veletrgovina... carine i pdv-a nema... ja uvijek naručujem od amera jer se u jednom trenutku pokazalo da su jeftiniji, brži, pouzdaniji, korektniji... no, s obzirom na tečaj funte trebalo bi vidjeti što je isplativije...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 21.02.2009 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene baš ovo isto zanima, samo neznam može li se priložiti račun od amera da ide u trošak u firmi? Naš knjigovođa nešto kenjka po tom pitanju. Jel imao tko iskustva? Sry što uletavam sa svojim pitanjem. Rolling Eyes

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 21.02.2009 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PaNtHeR wrote:
Mene baš ovo isto zanima, samo neznam može li se priložiti račun od amera da ide u trošak u firmi? Naš knjigovođa nešto kenjka po tom pitanju. Jel imao tko iskustva? Sry što uletavam sa svojim pitanjem. Rolling Eyes


Knjige i časopisi bi se trebali moči priznati kao izdatci, ali samo ako su stručna literatura...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
base



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 96

PostPosted: 22.02.2009 05:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno je isplativije od amazona.
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 23.02.2009 08:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, baš sam jutros bio kod knjigovođe pa kaže da se to mora prijavit u poreznoj upravi... jer ne plaćaš PDV ni carinu. Nisam ga imao vremena dodatno davit da mi objašnjava, a i nije izgledao da zna baš 100% Razz.

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 23.02.2009 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

preko amazona je povoljnije i stize iz amerike za cca 2 tjedna Wink

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cicalica



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 5

PostPosted: 31.08.2010 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Osobno imam dobra iskustva sa Amazonom ali sve ovisi o tome što kupuješ i koliko ti čekanje predstavlja u životu
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Knjige All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group