Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vulkal.hr redizajn
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.07.2010 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Za početak kolega, što se tvog kompliciranja teme tiče:

http://en.wikipedia.org/wiki/KISS_principle

neke stvari uopće ne vrijedi komentirati.
Ako ti to još nije jasno, onda može i ovo:

http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=web+design+basics


@TYPE01: jesi čuo? priceless :)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 16.07.2010 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao naletio sam na profića i tako mu nešto rekao...
eto, sramim se sad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.07.2010 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Za početak kolega, što se tvog kompliciranja teme tiče:

http://en.wikipedia.org/wiki/KISS_principle

neke stvari uopće ne vrijedi komentirati.
Ako ti to još nije jasno, onda može i ovo:

http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=web+design+basics


Hvala na preporuci! Repetitio mater studiorum est, right? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Gnjule



Joined: 03 Sep 2010
Posts: 3

PostPosted: 03.09.2010 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

User frendly, treba dorade, al s obzirom na stari site ova izgleda odlico. U bojama tvrtke sa svim potrebnim informacijama, prepoznatljiv brand u svakom slucaju. Maznuta ili ne dobro je obrađena izuzev viška skripte i sl. sitnica. Funkcionalna je i hrani obavjestima, šta više treba. A i od kud znate kakve je uvjete imao autor.
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 03.09.2010 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gnjule wrote:
User frendly, treba dorade, al s obzirom na stari site ova izgleda odlico. U bojama tvrtke sa svim potrebnim informacijama, prepoznatljiv brand u svakom slucaju. Maznuta ili ne dobro je obrađena izuzev viška skripte i sl. sitnica. Funkcionalna je i hrani obavjestima, šta više treba. A i od kud znate kakve je uvjete imao autor.

Kaj briješ ti...?

Ovom ni susedov mali nije do koljena.
Back to top
View user's profile Send private message
finaldesign



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 80
Location: Croatia

PostPosted: 04.09.2010 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

auu... sajt je mrak. Svaka čast osobi u vulkalu koja je imala hrabrosti ovo odobrit.

_________________
FinalDesign Studio
www.final-design.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gnjule



Joined: 03 Sep 2010
Posts: 3

PostPosted: 06.09.2010 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy
vas sve smetaju boje, mozda da su one blaže bi bila prihvatljivija, al budite malo objektivniji. kao što rekoh, informacije su gore, poslozeno je OK. to je vulkanizerska firma kaj im više treba, gume su gore, felge su gore, cjene nedostaju. akcije se vrte u ovom mrak prozorcieku ispod novosti. i na dnu adrese sa linkom na kartu. postavljate se kao da sve stranice moraju bit u "teskom" kodu i sl.

ova cak radi i na mom sony ericssonu k800i, za razliku od recimo molydona i auto hrvatske. stranica je malena i brzo se otvara, ja mislim da joj je to prednost. jer sve vise i vise ljudi koristi telefone za brzo pregledavanje weba u slucaju nuzde.

A i vi se svi drzite kao da ne posjecujete redovito themeforest i sl. lopine smo do jaja jer zakaj da se gnjavimo s tim ak je vec dobar dio gotov. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2010 09:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gnjule wrote:
Very Happy
vas sve smetaju boje, mozda da su one blaže bi bila prihvatljivija, al budite malo objektivniji. kao što rekoh, informacije su gore, poslozeno je OK. to je vulkanizerska firma kaj im više treba, gume su gore, felge su gore, cjene nedostaju. akcije se vrte u ovom mrak prozorcieku ispod novosti. i na dnu adrese sa linkom na kartu. postavljate se kao da sve stranice moraju bit u "teskom" kodu i sl.

ova cak radi i na mom sony ericssonu k800i, za razliku od recimo molydona i auto hrvatske. stranica je malena i brzo se otvara, ja mislim da joj je to prednost. jer sve vise i vise ljudi koristi telefone za brzo pregledavanje weba u slucaju nuzde.

A i vi se svi drzite kao da ne posjecujete redovito themeforest i sl. lopine smo do jaja jer zakaj da se gnjavimo s tim ak je vec dobar dio gotov. Cool


Ma kakve boje, kakva preglednost...radi se o tome da tu dizajn ne postoji!!! Ovo kao da su mala deca radila, iako mislim da bi i oni bili daleko kreativniji. U kod se ne bi štel mešat jer nije moje područje.
Stranica kakvu su prije imali je bila neusporedivo bolja od ovog...netko je rekao s konja na magarca, ja bi prije rekao s konja u drek Rolling Eyes A nije da nemaju love.
Back to top
View user's profile Send private message
Gnjule



Joined: 03 Sep 2010
Posts: 3

PostPosted: 06.09.2010 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ma kakve boje, kakva preglednost...radi se o tome da tu dizajn ne postoji!!! Ovo kao da su mala deca radila, iako mislim da bi i oni bili daleko kreativniji. U kod se ne bi štel mešat jer nije moje područje.
Stranica kakvu su prije imali je bila neusporedivo bolja od ovog...netko je rekao s konja na magarca, ja bi prije rekao s konja u drek A nije da nemaju love.


dizajne ne postoji? imaš pravo, hrpa naguranih informacija u potpuno nepreglednom okruzenju. Baš me zanima kaj je po tebi dizajn. Stranica od prije ima zadnje osvjezavanje pred 2 godine, istina ima trazilicu i bazu, al vjerojatno ni ona nije up to date tak da netko ocito nije radio svoj job + tome ispod se samo nagomilavale slikice kao neke reklame, to po meni nema smisla. A i dobro, ljepo piše da je u izradi, najvjerojatnije je ovo samo za informacije, "civilnom" oku prihvatljivo dok se ne kreira prihvatljiviji web. Al ja nisam ciljao na pljuvanje web dizajna i sl stvari, kakva god da je netko ju je napravio što bi trebalo cjenit, ukusi su razliciti i o njima se ne diskutira, ali isto tako od vecine vas nije uredu što pljujete neciji trud kakav god bio, a neznate sve uvjete, razloge i sl.
Izrazit svoje mišljenje bez vrjeđanja i pljuvanja, možda sa pokojom idejom.
Meni se ovaj dizajn vise sviđa, pregledniji je, boje mozda jesu prejake i treba dorade te bazu, al najvjerojatnije ce i to nastupiti.
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2010 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gnjule wrote:
Quote:
Ma kakve boje, kakva preglednost...radi se o tome da tu dizajn ne postoji!!! Ovo kao da su mala deca radila, iako mislim da bi i oni bili daleko kreativniji. U kod se ne bi štel mešat jer nije moje područje.
Stranica kakvu su prije imali je bila neusporedivo bolja od ovog...netko je rekao s konja na magarca, ja bi prije rekao s konja u drek A nije da nemaju love.


dizajne ne postoji? imaš pravo, hrpa naguranih informacija u potpuno nepreglednom okruzenju. Baš me zanima kaj je po tebi dizajn. Stranica od prije ima zadnje osvjezavanje pred 2 godine, istina ima trazilicu i bazu, al vjerojatno ni ona nije up to date tak da netko ocito nije radio svoj job + tome ispod se samo nagomilavale slikice kao neke reklame, to po meni nema smisla. A i dobro, ljepo piše da je u izradi, najvjerojatnije je ovo samo za informacije, "civilnom" oku prihvatljivo dok se ne kreira prihvatljiviji web. Al ja nisam ciljao na pljuvanje web dizajna i sl stvari, kakva god da je netko ju je napravio što bi trebalo cjenit, ukusi su razliciti i o njima se ne diskutira, ali isto tako od vecine vas nije uredu što pljujete neciji trud kakav god bio, a neznate sve uvjete, razloge i sl.
Izrazit svoje mišljenje bez vrjeđanja i pljuvanja, možda sa pokojom idejom.
Meni se ovaj dizajn vise sviđa, pregledniji je, boje mozda jesu prejake i treba dorade te bazu, al najvjerojatnije ce i to nastupiti.


kaj je po meni dizajn... http://www.pirellityre.com/web/default.page
http://www.conti-online.com/generator/www/start/com/de/index_de.html
http://www.momo.it/index.php?l=it ...eto par primjera u ovom području...a ova tvoja teza da su ukusi različiti stoji, samo što u ovom konkretnom slučaju nema ukusa Very Happy
A ovo da ne znamo uvijete, razloge, budžet i sl. ne mijenja činjenicu da je web site očajan Wink
Kaj da ti kažem..jednostavno je žalosno da firma tog tipa ima takav "web site"!
Back to top
View user's profile Send private message
Rolac



Joined: 20 Mar 2010
Posts: 8

PostPosted: 07.09.2010 08:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.flowtown.com/blog/9-websites-stuck-in-the-1990s-2
Back to top
View user's profile Send private message
drupko



Joined: 08 Sep 2010
Posts: 6

PostPosted: 08.09.2010 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja fakat ne kuzim sto bi bilo smece ako ovo nije. pa ovo je jedan veliki meni za hrpu pdfova sa bljestavom pocetnom stranicom. Naravno moze biti i gore ali ako uzmes raspon

SMECE---------------------OK-------------------------SUPER

sto mislis blize cega bi se sajt nalazio? za 2010 site je svakako medju prvih par crtica.
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2010 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.vulkal.hr/Default.aspx?Func=H
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 23.09.2010 05:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I dalje sucksa =)
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 23.09.2010 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing netko je imao viziju

jao, već čujem nadobudnog klijenta kako zdušno objašnjava što hoće
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 26.09.2010 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar primjer lošeg odabira fonta.

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group