Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
IE Problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Baptista



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 6

PostPosted: 01.11.2010 02:16    Post subject: IE Problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radim stranicu u WP i sve je u redu u firefoxu ali mi se sve rasipava u IE 7 i IE 8 (IE 6 nemam pa nemogu provjeriti). Nisam baš prestručan pa ako može pomoć?

Normalno radi početna stranica i glavni meni gore, ali kada se uđe u postove, odnosno kategorije postova nastane raspašoj!


www.zagreb.hns.hr


Hvala na savjetima i pomoći
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 01.11.2010 09:48    Post subject: Re: IE Problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

- Za navigaciju ti fali PNG fix
- Footer ti se razletava jer ti je onaj widget 300px, mora bit 245px (na embedu ti je 300px, div je ok koji drži sve to)
- U ovoj drugoj donjoj navigaciji, ne prikazuje ti se na hover bg color, zato jer trebaš dodat 'important'
- Fontovi ti ne rade... Za fontove najbolje koristi http://www.fontsquirrel.com/
- Kad klikneš u IE6 na akutalno ili neki link iz te druge navigacije, sve se razletava, očito negdje nisi nešto zatvorio, sve provuci kroz validator i popravi...
Back to top
View user's profile Send private message
Baptista



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 6

PostPosted: 01.11.2010 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- misliš PNG fix za IE 7? Za IE 6 imam koliko sam vidio.
- footer nije problem, to ću riješiti
- to dodajem u glavnom css-u?
- fontovi nisu problem
- Ova zadnja točka mi je najveći problem, nemogu naći gdje nisam zatvorio, odnosno nije mi jasno kako je u drugim browserima sve u redu, a u IE je katastrofa. Da nisam nešto zatvorio, šta ne bi se to manifestiralo i u firefox-u?

Jel postoji kakav validator samo za IE - i ako može link?

Hvala

P.s. uzmi u obzir da sam početnik
Back to top
View user's profile Send private message
fixie



Joined: 26 Mar 2004
Posts: 28
Location: planet fof

PostPosted: 01.11.2010 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.my-debugbar.com/wiki/IETester/HomePage

nabavi si isto "ie developer toolbar" plugin ili sto vec za ie7, pa usporedjuj sa firebug pluginom u firefoxu

Ne optimiziraj za ie6 Sad
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 02.11.2010 08:31    Post subject: Re: IE Problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za IE6 sam mislio...
Validaciju provjeriš ovdje: http://validator.w3.org/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group