Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Software (web) developer

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JoeCamel



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 1

PostPosted: 06.12.2010 23:06    Post subject: Software (web) developer Add user to your forum ignore list Reply with quote

Web developer u potrazi za honorarnim poslom ili stalnom suradnjom (u 2. mjesecu se vraćam na diplomski pa ne mogu biti zaposlen za stalno, no student servis je jedna od opcija). Smile

Server-side (Python, Java, Clojure) i client-side (HTML, CSS, JavaScript) vještine. Donekle razvijeno oko za estetiku i dizajn ali ne bavim se web/vizualnim dizajnom. Također, ne koristim PHP. Već dulje vrijeme pratim razvoj web standarda i tehnologija, no nemam mnogo formalnog radnog iskustva (npr. za posljedicu ne znam napamet sve bugove u IE6 ali bih se mogao lako snaći).

Projekti i ostali detalji u curriculum vitae.

Kontakt na mail u CV-u. Pozdrav



P.S. također mi je dobrodošao i bilo kakav savjet. Iako, nisam dugo bio na mi3dot pa ne znam koliko je aktivan community, pitam se hoće li itko uopće zamijetiti ovaj post :)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group