Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Crazy world

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 30.03.2004 11:27    Post subject: Crazy world Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.petoffice.co.jp/catprin/mainichi/
Sta drugo reci nego Japan. Dancing

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 30.03.2004 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam zašto (možda po vrhu ljestvice pizdarija), ali mi ovo više baca na glupe Amere.. Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.03.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
ne znam zašto (možda po vrhu ljestvice pizdarija), ali mi ovo više baca na glupe Amere.. Rolling Eyes Laughing

Nah' man.. that's Japan. Smile That's like, so much Japan da ono.. ne znam.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bah, ko da smo mi pametniji narod. U globalu mislim. Samo sto nismo tako komercijalni. Svaka baba u Zagrebu ima rat-like peseka u stanu. Mislite da ne bi kupile massu djidjarija samo da im ima ko prodat? Tastina je globalna bolest, a mi, dakako, tezimo Zapadu. Sve sto kupuje prosjecan "glupi Amer" jednako se dobro prodaje i kod nas. A nema se para.
Zalosno, ali istinito.

Uostalom, nismo li svi mi zrtve kalifornikacije, if you know what I meen.

OK, biti u bedu, fuck, shit, yo....itd odnosno etc.

Al ajde, svi oni furaju kravate i jedu Vegetu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 07:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:

Al ajde, svi oni furaju kravate i jedu Vegetu.


i pisu kemijskama i tehnickim olovkama.

sto me upravo sjeti...zasto mi kupujemo mahom japanske i kineske tehnicke i kemijske? kaj je to neka mudrost za napravit?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.03.2004 08:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:

sto me upravo sjeti...zasto mi kupujemo mahom japanske i kineske tehnicke i kemijske? kaj je to neka mudrost za napravit?

Pa, brijem da nije mudrost za napravit ali je ono, mozda lakse.. mislim u stilu kao bolje platit neku nabavnu cijenu koja je manja nego average Woo nego platiti eventualno vecu cijenu za izradu samih olovaka. Hmmm..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Pa, brijem da nije mudrost za napravit ali je ono, mozda lakse.. mislim u stilu kao bolje platit neku nabavnu cijenu koja je manja nego average Woo nego platiti eventualno vecu cijenu za izradu samih olovaka. Hmmm..


rajt, al nase bi bile made in croatia, the land of kemijskaz end tehnicka olovkaz. to bi bilo much cooler. i promicalo bi nasu zemlju u svijetu i svi bi znali za nju i i i bili bi bogati i onda bi zavladali svijetom i svi bi mogli kupit iPod, tj. dobili bi ga besplatno jer bi kupili i apple iii...dosta Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 31.03.2004 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.toz-penkala.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.03.2004 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
to bi bilo much cooler. i promicalo bi nasu zemlju u svijetu i svi bi znali za nju i i i bili bi bogati i onda bi zavladali svijetom i svi bi mogli kupit iPod, tj. dobili bi ga besplatno jer bi kupili i apple iii...dosta Very Happy

Laughing iPuff!! Smile

@Domba: TOZ rulz - sjecam se onih ogromnih markera jos od kad sam klinac bio, covjece ruke su mi uvijeeeek bile pofarbane. Da ne pricam opojni mirisi koji su proizlazili iz njih!!! Shocked

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
www.toz-penkala.hr


da kuzis, al te olovke nisu überkul lijepe, nece ameri zelene olofke. plus, da bi bile kul, mora pisat da su mejd in kroejsha, d most bjutifl kantri in d vrld i svi ce mislit "pa di je ta kroejsha, mora da je neka egzoticna zemlja". plus kaj ne proizvode tehnicke olovke i sve kemijske su im expensive.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 31.03.2004 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne ne ne... Kolko sam ja skuzijo mi smo narod izumitelja.
Drugi na tim izumima zaradjuju.
A da smo se sjetili patentirat torpedo, onda bi mozda i zavladali svijetom.
Ili da Tesla nije bio zadrti vizionar, bili bi Kroejsa, jedina zemlja u kojoj ima struje. Zemlja vjecnog svjetla, sunca ili nesto sl. Hrvatski bi bio svjetski jezik jer bi sve radio postaje bile na hrvatskom.
Al vjerojatno bi onda uvozili zarulje, kablove, mikrofone itd...
Al drzali bi svijet za muda i ne bi nas niko jebavo s cijenom nafte.
Bili bi svjetski policajci i svi bi nam se klanjali. Duboko.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.03.2004 08:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sasac: hahaa.. pa zapravo da, ucjenjivali bi ljude sa strujom, tipa neka zemlja nije dobra; nema struje tjedan dana, pa ti igraj "crotendo" (Croatian Nintendo)! Smile
Ne ali stvarno, imamo preety funky bunch sto se tice izumitelja.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 31.03.2004 09:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
@sasac: hahaa.. pa zapravo da, ucjenjivali bi ljude sa strujom, tipa neka zemlja nije dobra; nema struje tjedan dana, pa ti igraj "crotendo" (Croatian Nintendo)! Smile


haha, nes tipa "no soup for you!" Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group