Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vi ste meni...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 22.10.2007 23:51    Post subject: Vi ste meni... Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno prva liga.

najlipši dizajn foruma kojeg sam vidila.

tu si i divni ljudi s kojima se ugodno može pročavrljati...

iako nisan niti dizajnerica (ma ni bliizu!) već sam tu isljučivo da proslijedim info o natječajima za sve zainteresirani, tu mi je baš lipo.

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 23.10.2007 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gay emo Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 23.10.2007 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razz Razz
bi emo Razz Razz

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 23.10.2007 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe
A ja sam se stalno pitao do vraga zar nema pametnijeg posla nego natječaje tražiti po netu Embarassed i ako svakako dobro dodje Smile
Pozz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Jay-S
Guest





PostPosted: 23.10.2007 09:17    Post subject: Reply with quote

hyperactive_anki wrote:
Razz Razz
bi emo Razz Razz


nebi fala Laughing
Back to top
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 23.10.2007 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi wrote:
Hehe
A ja sam se stalno pitao do vraga zar nema pametnijeg posla nego natječaje tražiti po netu Embarassed i ako svakako dobro dodje Smile
Pozz

uvridila bi me tvoja izjava kad bih vjerovala da zaista to misliš Smile
jer isto tako znam da nitko nije spreman stavljati obavijesti od koji ne može on sam profitirati... a ja pokazumjem da postoje ljudi koji čine za dobro za druge ne očekujući ništa za sebe.
mada sam sigurna da kad bi mi trebala (grafička) pomoć da bi mogla računati na pojedince sa ovog foruma. Možda upravo i na tebe Adi koji se smucaš po sličnim temama kao i ja Smile

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
popilidopili



Joined: 08 Sep 2009
Posts: 3

PostPosted: 08.09.2009 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nemam rijeci...
same pohvale dugo sam bio aktivan clan raznih foruma ali ovako zadovoljan nisam bio nijednim.
Samo bih rekao: dobar posao, samo tako nastavite.

_________________
Share with world and world will share with you.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrejj



Joined: 07 Jun 2011
Posts: 2

PostPosted: 10.06.2011 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta reci ? svaka cast na forumu, zadovoljan sam svim-prezadovoljan. Cestitam!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 11.06.2011 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrejj wrote:
Sta reci ? svaka cast na forumu, zadovoljan sam svim-prezadovoljan. Cestitam!!!


sa čime točno si to prezadovoljan?

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
marina83



Joined: 13 Jun 2011
Posts: 2

PostPosted: 16.06.2011 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foruma extra, jedan je od retki koji je aktivan u svemu -a najbitnije je to sto ne stopa kao neki drugi...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group