Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PHOTO STOCKOVI
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 15.03.2007 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://dearcomputer.nl/gir/
Slike sa google-a, ali meni uspjeva za razliku od google imagesa naći baš one slike koje tražim, don't know why

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
alexrd



Joined: 19 Apr 2007
Posts: 10

PostPosted: 19.04.2007 16:01    Post subject: red dot Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja preporucam Red Dot..
www.rdfoto.com
odlicni su Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 08.02.2008 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://urbandirty.com
Urban Dirty - Free texture stock photography

edit: evo i još jedan http://grungetextures.com/

dodajem i cosmosov link:
http://flickr.com/photos/library_of_congress/

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ginko



Joined: 07 Apr 2008
Posts: 5

PostPosted: 07.04.2008 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je osobno najdrazi Masterfile http://www.masterfile.com/
...odlican portfolio kvalitetnih, a povoljnih fotki i ono najvaznije...ured im je u Hrvatskoj!
...e da, i full su brzi...milina mi je radit s njima...
Thumbs up!
Back to top
View user's profile Send private message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 10.04.2008 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eee Ginko, i ja se dam navuć...ccc... 'upisala' sam se neki dan i tek onda shvatila: oni su PREskupi! Shame on you evo recimo - 1 fotka je od 35 do 70 Eura (ovisno o veličini). PDV nije uključen! Shocked

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
ginko



Joined: 07 Apr 2008
Posts: 5

PostPosted: 10.04.2008 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O boze Iffka, pa ima tu malo vise detalja na koje moras paziti, a tebi je samo bitna cijena?! Ti si se odmah uhvatila za 35 EUR...ali ne razmisljas sto sve dobivas za tih 35 EUR. Kad sam kupovao fotku provjerili su mi da li netko vec koristi istu fotografiju da mi se ne dogodi da kraj mog BB-a osvane drugi BB sa istom fotkom... i javili su mi da fotka ima model+property release...sto je full vazno, jer ako kupujes sa jeftinih photo stockova velika je vjerojatnost da fotka nema "release" od modela i onda jos zavrsis na sudu.....zato sto ti je 35 EUR bilo previse!?

Isto tako je vazno da li fotke koristis u editorialne ili komercijalne svrhe...VELIKA je razlika u cijeni izmedju novina, billboarda ili naljepnice...
Ako si ocekivala cijenu od 1EUR, to onda nije stock za tebe jer su oni fakat kvalitetni i ne drze sprcke na stranici.
Ove godine sam vec par puta zakupio fotke za BB i brosure i super sam zadovoljan.
Btw, napravili su mi account da si sam skidam HIGH RES. fotke za pitcheve....i to GRATIS!!!
Sorry ak' mislis da sam te zaribo, meni su bas OK.
Back to top
View user's profile Send private message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 10.04.2008 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve to stoji, al recimo za 3 slike ovdje dobiješ cijeli mjesec skidanja fotki (25 dnevno) na shutterstocku. a smatram da su oni jako kvalitetni. ovo što je besplatno je super, al to ne igra ak radiš plakat i pozivnice za neki event. ili se varam?
što se tiče cijene - nisam ni mislila da će bit 1 Euro al oko 20-ak bi bilo u redu za 1 sliku.
sorry, ne mislim da si me zeznuo nego sam se samo iznenadila.

_________________
i tak...
Back to top
View user's profile Send private message
ginko



Joined: 07 Apr 2008
Posts: 5

PostPosted: 10.04.2008 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Objasnio sam ti razlicite opcije, a ti sama odluci kaj ces (samo nemoj rec da te ginko nije upozorio) Wink
Kad sam radio za klijenta s malim budgetom, rekao sam zeni iz Masterfile-a da imam problem s budgetom i full su mi izasli u susret.
Brijem da se s njima mozes dogovoriti oko cijene.
Nemrem rec', stvarno sam zadovoljan s njima.
Mene su spasili vec par puta... Pray
Back to top
View user's profile Send private message
Schime



Joined: 24 May 2009
Posts: 1
Location: Rijeka

PostPosted: 17.08.2009 07:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo dodajem i ja svoj link na stock galeriju
fotografije su u full rezoluciji fotkane olympus E-510

http://schime-stockphoto.deviantart.com/
Cool
Back to top
View user's profile Send private message
lleonard



Joined: 16 Nov 2011
Posts: 3

PostPosted: 23.11.2011 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako mi u Bosni mozemo doci do takvi poslova? Jeli ima neko da pomogne, pojasni.

_________________
Super Mario
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group