Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Par pitanja oko Google PR-a i nesto oko optimizacije stranic

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 06.10.2009 13:16    Post subject: Par pitanja oko Google PR-a i nesto oko optimizacije stranic Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, interesira me par stvari oko Google Page Ranka, pa da krenem ...

1. Koliko je bitan PR u smislu probitka na prve stranice trazilice?
2. Koliko PR utjece, te dali uopce utjece na snagu i vrijednost keywordova u Google AdSenseu?
3. Sto je tocno bitno da bi se povecao Google PR? (SEO je odraden, po mome misljenju dobro i rijeseni su H1, H2, H3, H4 tagovi, meta tagovi, ALT tagovi i sve ostalo)

Drugih par pitanja ide vezano za SEO i odredene aspekte, pa me interesiraju slijedece stvari ...

1. Kako odrediti najbolje keywordove u meta tagu za svaki pojedini post? Radi se o web-u sa preko 400 clanaka odredene tematike, te su meta keywordovi odredeni za svaki clanak posebno, no cini mi se da nisu dobro odabrani
2. Koliko utjece dupli sadrzaj na vaznost stranice kod Googlea? Radi se o tome da prvih pola godine postojanja bloga nisu bili rijeseni nofollow za kategorije postova, arhivu i jos neke stvari u robots.txt pa bi to mogao biti odredeni problem, zasto ponekad Google ne pridaje veliku vaznost nekim stranicama
3. Sto se SEO scorea tice same pocetne stranice, po raznima online skriptama, ona ide od 75-85% sto je po meni cisto dobar rezultat, interesira me dali je po vama to dovoljno dobro, ili bi se trebalo jos vise podignuti?
4. Dali bi se rezultati sa trazilica popravili, ako bi se sve slike preimenovale u recimo opis_slike_dodatni_opis.jpg posto su neke slike, koje su bile na websiteu ostale sa imenom koji su imale na flickr.com (koji je skupina poslozenih slova i brojeva koje je generirala skripta).

Hvala puno na odgovorima, nadam se da nisu komplicirana ili cudna pitanja, zanimaju me odredene stvari, pa se nadam da cete mi moci pomoci.

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
netme



Joined: 22 Dec 2011
Posts: 6

PostPosted: 22.12.2011 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postavio si puno pitanja, pokušati ću sažeti do maximuma sve što si pitao, a odgovoriti ću samo na ono najbitnije Smile
kao prvo SEO nije samo on page optimizacija, naravno da je dobrodošla ali vjeruj mi kada ti kažem da bez ikakve on page optimizacije možeš za određene ključne riječi zasjesti na prvu stranicu, pa i na prvo mjesto, ono ćemu trebaš težiti je off page optimizacija i to je jedino što donosi rezultate u pravoj mjeri, stoga kreni Wink

_________________
Borba je jedino što nam je ostalo u divljem kapitalizmu, zato borimo se!!!
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 23.12.2011 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netme, iz koje si ti crvotočine iskočio? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.12.2011 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Spammerske.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blog



Joined: 28 Dec 2011
Posts: 5

PostPosted: 28.12.2011 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koja čudna ekipa Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
netme



Joined: 22 Dec 2011
Posts: 6

PostPosted: 28.12.2011 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
netme, iz koje si ti crvotočine iskočio? Very Happy
Ne znam, na osnovu čega si donio zaključak o crvotočini, ali neka ti bude, ako si od volje odgovori!

Lijepi pozdrav Very Happy

_________________
Borba je jedino što nam je ostalo u divljem kapitalizmu, zato borimo se!!!
Back to top
View user's profile Send private message
netme



Joined: 22 Dec 2011
Posts: 6

PostPosted: 28.12.2011 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
Spammerske.
Eto odgovoriš na neko pitanje u potrazi za nekom temom koja ti je bliska i onda se javi starosjedioc pun iskustva i optuži te za spamanje!!!

Poštovani nel`chee oprosti ako sam te uvrijedio svojim "spamanjem", neću više Wink

_________________
Borba je jedino što nam je ostalo u divljem kapitalizmu, zato borimo se!!!
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 28.12.2011 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netme wrote:
liftboy wrote:
netme, iz koje si ti crvotočine iskočio? Very Happy
Ne znam, na osnovu čega si donio zaključak o crvotočini, ali neka ti bude, ako si od volje odgovori!

Lijepi pozdrav Very Happy


pogledaj datum topica i onda datum tvog odgovora Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
netme



Joined: 22 Dec 2011
Posts: 6

PostPosted: 29.12.2011 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
netme wrote:
liftboy wrote:
netme, iz koje si ti crvotočine iskočio? Very Happy
Ne znam, na osnovu čega si donio zaključak o crvotočini, ali neka ti bude, ako si od volje odgovori!

Lijepi pozdrav Very Happy


pogledaj datum topica i onda datum tvog odgovora Smile
dobro, to sam malo previdio, s obzirom da sam novi na forumu, nije za zamjeriti Very Happy Moje isprike svima koji su se našli uvrijeđeni mojim upisom i nepotpunim gledanjem podataka!

_________________
Borba je jedino što nam je ostalo u divljem kapitalizmu, zato borimo se!!!
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 29.12.2011 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netme wrote:
nel`chee wrote:
Spammerske.
Eto odgovoriš na neko pitanje u potrazi za nekom temom koja ti je bliska i onda se javi starosjedioc pun iskustva i optuži te za spamanje!!!

Poštovani nel`chee oprosti ako sam te uvrijedio svojim "spamanjem", neću više Wink

Poštovani netme, prije svega ja sam poštovana.

Kad se tek registriraš na forum i jedan od 2 posta je tema gdje linkaš na svoju stranicu i to na 3 ista URL-a sa različitim ljučnim riječima, sam si se označio kao spammer.
Takvi kao ti, koji postaju jedan topic sa svojim linkom i nakon toga dva random posta bez ikakvog smisla i značenja, su nam ovdje vrlo poznati, i pattern je toliko identičan da sam bila uvjerena da uopće nisu ljudi nego spambot Wink No ti očito nisi spambot jer čak i odgovaraš na prozivke, dok oni prije tebe nisu.

Ako vam je mi3 forum tako bitan faktor u rankiranju na tražilicama, nek vam bude Smile no mi "starosjedioci" imamo pravo na svoje mišljenje o tome. Bilo je tu i većih SEO faca od vas i dijelili su svoje znanje s ljudima šakom i kapom, nisu bili tako prozirni kao vi danas.

EDIT: Kad smo već na toj temi.. Google Panda Update: Say Goodbye to Low-Quality Link Building Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group