Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pomozi sirotu na svoju sramotu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 27.01.2012 22:23    Post subject: Pomozi sirotu na svoju sramotu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Praksa je nekad da se otvori tema na forumu predložite svoje radove za logo, banner štogod. Kako mene posao zaobilazi u širokom luku a kad me nađe klijent me nakon pošteno odrađeno posla prevari i ne plati, zabavljam se radeći sitnice frendovima i tako gluparije po netu, inaće primarno crtam na tabletu i to mi onak ide, imate na galeriji...

I sad jedan korisnik stavlja svoje radove. Možete si zamisliti koje su to mudrolije. bevel emboss, font neki odvratan... ma katastrofa, samo fali da Comic sans počne upotrebljavati i još se naziva dizajnerom. Svi mu aplaudiraju, on je car kralj... Laughing

Mene vlasnik foruma zamoli da neš probam izdizajnirati... Ajde neš na brzinu spetljam, ne kažem da su radovi remek dijelo, ma fuj daleko od toga ali za 0 kuna i 10 minuta uvrh glave.

Kome se da čitati:
http://slobodni.net/t2957-8/#axzz1khDNod00

Ja sam s pikaču avatarom...

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
finaldesign



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 80
Location: Croatia

PostPosted: 27.01.2012 22:51    Post subject: Re: Pomozi sirotu na svoju sramotu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto regao sam se sad gore, samo da mogu ispoljit frustracije koje sam doživio dok sam čitao thread. Idem se sad malo ohladit, dosta takvog sranja imam na poslu netreba mi to još online.

_________________
FinalDesign Studio
www.final-design.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 27.01.2012 22:53    Post subject: Re: Pomozi sirotu na svoju sramotu Add user to your forum ignore list Reply with quote

finaldesign wrote:
Eto regao sam se sad gore, samo da mogu ispoljit frustracije koje sam doživio dok sam čitao thread. Idem se sad malo ohladit, dosta takvog sranja imam na poslu netreba mi to još online.


Free Clients from Hell Twisted Evil

Jebate morala sam si zapalit pljugu dok sam ta sranja čitala i pisala...
Hvala na podršci, Very Happy

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 28.01.2012 09:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najgore se svađat s budalom.
Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 28.01.2012 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dječja posla. Cool

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 28.01.2012 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
dječja posla. Cool


Upravo tako! Al što mogu kad me pravi posao ne mogu naći pa se zezam ovako po netu, al eto ovo mi je toliko tragikomično da sam morala podijeliti s vama...

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
finaldesign



Joined: 30 Jan 2006
Posts: 80
Location: Croatia

PostPosted: 28.01.2012 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F@NTOM wrote:
Najgore se svađat s budalom.
Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom.


točno tako...

_________________
FinalDesign Studio
www.final-design.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Yvancheen



Joined: 22 Aug 2008
Posts: 13
Location: za kompom

PostPosted: 29.01.2012 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sramota!
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 29.01.2012 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tako ti i treba kad se petljaš sa slobodnim zidarima.

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 30.01.2012 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ki z dicun spi zbudi se pocuran.

Ako ne možeš naći posao i imaš višak slobodnog vremena radije se zezaj po http://www.dizajniraj.com/ ili crtaj stvari za http://graphicriver.net/ i ostale Envato stranice, bar postoji šansa da ćeš nekad i vidjeti neku siću.

Ovo ti uopće nije trebalo..

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group