Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Koliko naplatiti dizajn majce

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Oakwood



Joined: 13 Mar 2012
Posts: 2

PostPosted: 13.03.2012 09:41    Post subject: Koliko naplatiti dizajn majce Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me vaše mišljenje vezano uz rezultate natječaja koje je organizirao Muzej prekinutih veza uz podršku Hrvatskog dizajnerskog društva. Žiri koji je bio sačinjen od 3 člana muzeja i 2 člana Hrvatskog dizajnerskog društva, od pristiglih 240 radova izabrao je i nagradio sljedeće radove....

http://dizajn.hr/#/847-rezultati-natjecaja-brokenships-design/

nagrade su bile sljedeće...

Quote:
Nagrade
Ocjenjivački sud dodijelit će tri novčane nagrade:
1. nagrada 8.000 kn
2. nagrada 5.000 kn
3. nagrada 3.000 kn
Osim navedenih nagrada Ocjenjivački sud može dodijeliti i pohvale žirija koje ne nose novčanu nagradu.


http://dizajn.hr/#/812-brokenships-design/

Natječaj je završio, nagrade su podjeljene, međutim kontakt osoba iz muzeja, nakon završetka natječaja me kontaktira vezano uz moje radove (majce) koje nisu na natječaju osvojile niti jednu nagradu, te traži dogovor uz otkup prava na iste. Konkretno me zanima vaše mišljenje koliko im sada naplatiti dizajn svake pojedine majce.
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.03.2012 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovisno da li ces im naplatiti samo dizajn ili ces im naplatiti i prijenos autorskog prava

proguglaj hdd-ov cijenik i tamo ces nacin sisteme naplate

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Oakwood



Joined: 13 Mar 2012
Posts: 2

PostPosted: 13.03.2012 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U HDD-ovom cjeniku nigdje ne stoji dizajn majce, tako da se nemogu ravnat prema njima, nego me više zanimalo vaše mišljenje kolko im naplatit s obzirom koliki je bio nagradni fond
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.03.2012 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joooj citaj s razumijevanjem, prouci malo cijenik za sisteme naplate pa vidi

upotrijebi malo logiku i tak to

ak ti se neda naplati 500kn i to ti je to

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group