Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Katalog privatnog smještaja na Jadranu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
acta



Joined: 14 Dec 2011
Posts: 2

PostPosted: 21.05.2012 15:27    Post subject: Katalog privatnog smještaja na Jadranu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ljudi stranica je još uvijek beta, nisu postavljeni tagovi, prijevodi i ima još sitnica koje treba riješiti, ali u globalu je ipak gotova, pa me baš zanima Vaše cjenjeno mišljenje, komentari i kritike.

http://www.super-apartmani.hr

Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 21.05.2012 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad sam prvo otvorio sajt, mislio sam da ce me docekat veliki flash banner "Opet cirkus u vašem gradu!!".

Plava boja bi ipak bila bolji izbor Smile

Ovak se čini sasvim ok.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 21.05.2012 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro je i bez plave. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zarko.kuvalja



Joined: 06 Apr 2012
Posts: 5
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 04.06.2012 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno super.

Detalji:
1. Jesu li ove točkice po lijevoj strani namjerne? Ako da, zašto ne i na desnoj strani?
[url] http://minus.com/l8tU84x8jsBwD[/url]

2. Tamniji font color, mislim da izgleda močnije (ovo je oboje inheritalo od onoga što si na body stavio i nisam htio i da na ove gumbiće gore utječe, ali mislim da i njima bolje stoji ovako). Font je zakon.
http://minus.com/l8beECyeTygjL

3. Koliko god mi se sviđa izgled ovog za odabir jezika, ili bi ikonica trebala biti promijenjena ili nešto jer čovjeku nije odmah jasno o čemu se radi.
http://minus.com/lbgB7trAmORNDp

Nemoj krivo shvatiti dobronamjerno soljenje pameti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 05.06.2012 08:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neki elementi na stranici mi izgledaju lijepo dizajnirani, a neki totalno koma, prva asocijacija mi je da je netko kupio template i onda ga išao dorađivati.

Prva stvar "Besplatno za sezonu 2012. [Objavite oglas]" - ružan button, a u headeru prva stvar koju čovjek vidi.

Na slideru podnaslov - transparentna bijela pozadina i bijela slova - ne čini ti se to nelogično? Valjda transparentna crna pozadina ako želiš povećati kontrast na bijelim slovima Wink

Ima hrpa različitih tekstura - noise (pijesak), nekakav pixel dijamant (koji je na formi i footeru previše intenzivan, na izborniku je bolji), grčki ornament, pixel dijagonala... Malo uniformiranja ne bi škodilo.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tanjaweb



Joined: 14 Oct 2010
Posts: 2

PostPosted: 20.09.2012 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro si primjetila nel`chee, to jest kupljen i dorađen template
meni osobno dizajn ne priliči tematici iako je zgodan sam po sebi
djeluje mi preamerički nekako
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group