Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
07-07-2012 Štala u Močvari by Mario Kovač + LadySingers Band

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
badanijel



Joined: 13 Sep 2011
Posts: 156
Location: Zagreb

PostPosted: 29.06.2012 00:35    Post subject: 07-07-2012 Štala u Močvari by Mario Kovač + LadySingers Band Add user to your forum ignore list Reply with quote

SUBOTA 07.07. - VRATA 22:00 - MOČVARA
LJETNA ŠTALA U MOČVARI by DJ MARIO KOVAČ + LADY SINGERS BAND

U mnogim kulturama broj 7 ima posebno, okultno značenje. Sedmorica su veličanstvenih, sedam je svjetskih čuda, sedam je patuljaka i samuraja, stoga je potpuno logično da Močvara upravo 07.07. organizira veličanstveno događanje u kojem će se glazbeno suočiti svjetsko čudo Lady Singers Band i patuljak samuraj DJ Mario Kovač. Ne znamo tko će preživjeti taj epski dvoboj u kojem će se udarati oštro i žestoko (metal, punk, HC, novovalnim rock repertoarom) ali i niskim udarcima (eurovizijski trash, dance devedesetih, špice TV serija) no znamo da će kao pobjednici oko 4 ujutro znojem okupani i s cerekom od uha do uha izaći naši posjetitelji.

DJ MARIO KOVAČ (Zagreb)
Prije i nakon Lady Singers Banda. Od Lady Gage preko Duška Lokina do Metallice.

LADY SINGERS BAND (Zagreb)
www.facebook.com/ladysingersband
Osnovan 2012 AD sa smislom promocije glazbenih hitova koju su već dosegli svoju maksimalnu popularnost.

Lady Singers Band se probijaju na hrvatskoj disko sceni svirajući nezaboravne hitove poput vječne "Poker Face" ili "Bad Romance" te maestralne uspješnice kao što "You Spin me Right Round", "Program tvog kompjutera" i pokoju pjesmu od sastava Prodigy i LMFAO, osvojili su srca i duše mnogih obožavateljica te nerijetko koje obožavateljice. Njihov zaštitni znak su njihova bijela odijela koja ostavljaju bez daha, a rozi detalji na njihovim opravama odaju njihovu emotivnu ali opet muževnu stranu.
Ukoliko ne vjerujete ovim pričama, upitajte bilo koju svoju prijateljicu jer ona zasigurno zna tko su Matija, Igor, Borna, Marko i Nikola.

Ljudi o njima:
Marina F. (16) kaže: "Prvi puta kada sam ih čula odlučila sam postati striptizeta"
Nataša T. (34) kaže. "Nakon što sam ugledala Igora prvi puta sam se poljubila sa djevojkom"
Derrick W. (26) says: "If you like brutal death metal, these guys will rock your socks off"
Katarina F# (22) kaže: "Ja na koncerte L.S.B.-a dolazim sa prijateljicama jer mi je onaj Nikola sladak, a čule smo da je jako popularan i na faksu"

Zato nakon ovih iskrenih i totalno istinitih svjedočanstva obucite svoje najdraže ljetno odijelo ili tange, pogledajte specijalne goste i gošće iznenađenja i s njima LADY SINGERS BAND - PROBABLY THE BAND IN THE WORLD!
(ženska golotinja je dobrodošla)

Upad: 20 KN

Linkovi:
http://www.mochvara.hr/program/info/ljetna-stala-u-mocvari-120707
http://www.facebook.com/events/403275719724724

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group