Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preporuka za konfiguraciju

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tom



Joined: 07 May 2007
Posts: 17

PostPosted: 04.01.2014 19:36    Post subject: Preporuka za konfiguraciju Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim preporuku za konfiguraciju PC-a za grafički i web dizajn. (Znam da je već bilo ovakvih tema ali na ovom području stvari brzo zastarjevaju, tako da par godina igra veliku ulogu.) Treba mi prvenstveno za rad u Photoshopu, Illustratoru, InDesignu, Flashu, Dreamweaveru, Fireworksu. Ne treba mi high-end konfiguracija, nego koliko je potrebno da mogu ugodno raditi u navedenim programima i da konfiguracija ne zastari prebrzo.
Sadašnji kompjuter mi je star skoro deset godina pa nisam siguran bi li se više isplatilo nadograđivati, iako su mu procesor i grafička kartica promijenjeni u međuvremenu, a i dodano je nešto memorije. Ako ipak mislite da bi bilo isplativije nagoraditi ga samo nekim komponentama, recite, jer nisam baš pri nekoj lovi pa bi to bilo dobro.
Moja trenutna konfiguracija:
- AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
- RAM 1,75 GB
- NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430
- MBO ABIT, socket A, NF7-SL, nForce2 SPP+MCP-t, AGP 8x, serial ATA, 5.1 zvuk, DDR 400, LAN, USB 2.o, ATX 2
- Cooler SPIRE, WhisperRock III - 5F263B1M3 (socket A, socket 370)
- Midi Tower, EVER POWER CX-5759, 400 W, ATX 2
- HDD SEAGATE Baracuda serial ATA 7200.7 120 GB, 7.200 o/min
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group