Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ice World

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Clansman



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 22

PostPosted: 11.04.2004 21:44    Post subject: Ice World Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo prije jedno tjedan, tjedan i po dana poceo sam raditi web stranicu iz ciste dosade. Neznajuci ni cemu ce sluziti, ni kako ce izgledati nista. Poceo sam samo kreirat imena stranica,podstranica i tako....a isti taj dan usput sam naletio na igru po imenu Uplink (ako niste igrali radi se o simulatoru hakiranja) ...e poslje toga mi je vise manje sinuo dizajn stranice....kao sto cete vidjet crno-plavi...i tako sam se bacio na posao, a ideje su dolazile same jedna za drugom. Par ljudi je vidjelo stranicu u fazi izrade i reklo da im se jako svidja pa sam radio dalje i dalje i dalje...Sve se pomalo slagalo jedno sa drugim...ali....ipak je stranica djelovala prazno. E onda sam dobio ideju! Stavit zvuk na stranicu...e to je potpuno upotpunilo atmosferu. Stranica je jednostavna, a opet vizualno privlacna. Jos je samo postojao jedan problem...sto staviti na nju?! ...Odlucio sam da cemo gore ja i frend stavljati svoje radove...mislim njega nisam ni pitao dal se slaze samo sam mu poslao link dok nije vidio da se i on spominje na sajtu Smile ....eto to je duga prica izade ove stranice... Ja sam se potrudio koliko sam mogao, koliko mi se dalo, koliko mi se htjelo, prohtjelo itd,itd... Wink

Evo vam link pa pogledajte: http://free-zg.htnet.hr/iceworld/

Stranicu komentirajte, pohvalite, popljujte,pogledajte, stavite pod favorites-e ili sta ja znam....tu je da ju vidite....a uskoro ce i radovi gore Smile

Puno Hvala (sta god bilo) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Amore_E_Motre
Guest





PostPosted: 11.04.2004 22:55    Post subject: Reply with quote

Meni se stranica svida...
guba je izvedeno,
premda, taj prozorcic mi se cini nekako malen.
nadam se da ces popunit prostor okolo, jer ovako djeluje prazno.

Meni osobno, muzika je minus.

6.5/10

*edit* typo's
Back to top
Clansman



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 22

PostPosted: 12.04.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo stranica je skroz gotova i par radova je gore i tako....enjoy it as much as you can Wink ...see ya!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 12.04.2004 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni je tvoj sajt previše prazan i greška je u tome što i ti sam nisi znao čemu će služiti...
boje su ok... ima par zgodnih fontova...
najveća zamjerka su mi one ogromne slike u galeriji... (bytes)
Back to top
View user's profile Send private message
Gault



Joined: 21 Nov 2003
Posts: 22

PostPosted: 12.04.2004 19:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemrem rec da mi se svida bas...
boje su ok i to bi bilo to...

sajt je prazan, znam da nemas kaj za stavit na njega jos al svejedno opcenito i kad ces stavit izgledat ce prazno...prozorcic ti je premali za kontent, muzika ti je minus....

najveca zamjerka roloover na linkovima??? cemu italic? na webu to nikad ne koristis!
a i sound na rolloveru je iritantan...

jedini dio koji mi izgleda potpun je header zbog fotkice makar ni ona nije nesto jer je "odrezana"...

i web ti je malo banana radit ako ne znas unaprijed kaj ces stavit na nju...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group