Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
močvarin ročkas and stuff!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 18.04.2004 11:14    Post subject: močvarin ročkas and stuff!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma eto bezveze... Embarassed bila ja jučer, pa sam htjela pitati jel tko od vas bio, kak vam je bilo itd...

meni je bilo super rrrrrrrah ..ne znam... nikad prije nije bilo toliko ljudi

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 18.04.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehehehehehe
tek sam sad skužila da je ovo pod film, spotovi, lalala
sorry!!!!!!!!!!!!!!!! još mi je prerano...

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 18.04.2004 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd, barem je reklama Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 18.04.2004 16:14    Post subject: Reply with quote

hm...za pocetak neznam kkolko ljudi tiu cijeni trash...ALI....

CAR!
NEvjerojatno je bilo jucer u mocvari...najprije raznorazni koncerti i sve
...druzenje...muzika i slicno..
e onda je doso na red MANCE (za mene mance ne spada u domenu razgovora na
ovoj grupi a vi kak ocete Razz(inace ovo je c/p sa hr.alt.trash) )
nakon mancea....kralj(za one koji neznaju...kralj = ZLI MARIO KOVACH Razz) se popeo na binu i poceo sa svojim izborom muzike,...
bilo je zakon...nisam uzivao u muzici vec 100 godina na ovaj nacin...trbuh
me bolio od smijanja...(hm,hm...iako nekima nije bilo jasno KAJ JE TU
SMIJESNO)....dakle...izbor muzike...ma zakon...bilo je svega i svacega...a
nacin na koji je on lagano prelazio s zanra na zanr je bilo zakon...
final countdown...arghahahaha...ekippa poludila a zli kovach na stejdju vrti
kosom i ssvira solaze...na imaginarnoj gitari...
onda je bila azra...sex pistolsi...nirvana..beastie boysi...TAJCI (dio kad
sam bio luuuud...nevjerovatno kakav adrenalin me opro...ekipa luda svi znaju
rijeci..jea)....onda motorhed...beatles...svega je bilo...
nadam se da je neko bio unutra..ja sam osto do pol 5 i bilo je CARR!
kralj,..
HEIL TO THE KING, BABY!
jea!
Back to top
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 18.04.2004 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tocno, slazem se..
kovac ko kovac Smile sve super al puno previse ljudi!
ne vjerujem sta su napravili sa onim prosirenjem..pa to je ogromno! super za festivale i vece koncerte. zakon je bilo!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 18.04.2004 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duuuuugo mi nije bilo tak dobro vani...
baš ono...pozitivne vibracije i sve Smile


MANCE JE LEGENDA!!!!!!!!!!! RESPECT!!!!!!!!!!!!

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 18.04.2004 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

llio wrote:

ne vjerujem sta su napravili sa onim prosirenjem..pa to je ogromno! super za festivale i vece koncerte. zakon je bilo!


kakvo prosirenje?:) nisam bio 100 godina tam

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Cow



Joined: 12 Apr 2004
Posts: 8

PostPosted: 18.04.2004 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahahaha... da bila je luda proslava rockasa... doslovno u Mocvari...rulja je plivala u blatu... al bilo je ZAKON! Hrpa ljudi...nemas kam proc... a CAR je bio..eee...ma fenomen... fakat je mjuza bila zakon... i jos to njegovo glupiranje po stageu... ludnicaaaa...
A nas djipster :lol: SMJEH...e, od sad te zovem TAJČI...
Back to top
View user's profile Send private message
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 18.04.2004 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ostatak tvornice je sad mocvarin i ureden (kolko-tolko) a taj prostor je ogroman i jos cijelo dvoriste iza mocvare di je bila prije sikara.. tamo su bila 2 velka satora sa stageom, a taj prostor iza je isto ogroman..
aj dodi 28.4. srijeda.. sviram ja, i mejk Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 18.04.2004 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..i ja sam bila.. i bilo mi je bas super! fakat sam se dobro provela.. vidjela neke stvari koje ce mi uvijek ostat u glavi.. =)) ,cula.. (btw imas super glasic.. stvarno mi se svida.. )..
i fakat je bilo ludoo! =))
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 18.04.2004 21:26    Post subject: Reply with quote

[quote="
A nas djipster Laughing SMJEH...e, od sad te zovem TAJČI...[/quote]
RESPECT Razz
e...ald anas se nisam mogo sjetit kak se zvala stvar kojuu sam pjevo!?1?
help me!



@noname:da....haha,...a kaj si to vidla kaj nikad vise neces vidjet...MOZDA MENE KAK PJEVAM....nemoj me razovcarat...uostalom..JA SAM VOKAL U BENDU KOLKO SE SIJECAM...
e...i mogli bi to sve ponovit...jednom a?!1?
nadam se brzo...jer nakon takvih provoda preludih uvijek me depra lovi kao..."zakaj mi i danas nije tak dobro vani..."
hurry up girls Razz
Smile
Back to top
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 18.04.2004 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel, sad se ne mozes sjetiti kako se pjesma zove.. a tamo si znao sve rijeci.. da da.. Razz
No evo, da ti pomognem, pjesma se zove "Hajde da ludujemo". Evo, sad je mozes skinuti..
ne, rekla sam da sam vidjela nesto sto ce mi uvijek bit u glavi.. ne samo da pjevas, ti i pleses.. Very Happy
Naravno da nisam zaboravila.. to se ne moze zaboraviti.. Razz
Da.. mogli bi to ponoviti.. =)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group