Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Need critique....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 18.04.2004 20:18    Post subject: Need critique.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radio sam ovaj site za jedan kafic u vž, pa me zanimaju dojmovi, prije nego stigne hr domena. Thnx.

P.S. Zvuka ima samo treba dvaput upalit. Laughing
www.lavra.tk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 18.04.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šteta............prema preloaderu čovjek bi očekivao nešto posve drugo. Sve mi skupa liči na Bulajine "Priče iz davnine"...a onda....unutra nešto posve drugo. Da si čitav site napravio u stilu preloadera bilo bi odlično. Unutrašnjost, blago rečeno, razočaravajuća. Font mi nikako ne sjeda. Analogni sat gore lijevo također (liči ni na onaj sa Longhor desktopa)......Ne znam kada vam stiže .hr domena, ali dokle bi trebalo poraditi na ukupnom dojmu.
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 18.04.2004 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slažem se, preloader najavljuje nešto drugo.
Mislim da dizajn baš i nije za neki kafić, pretamno, dizajn kao za neku igricu age of empires.
Mislim da treba napraviti nešto u skladu s preloaderom. Ali mi je fora ono sa svjetlom i opcijama.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.04.2004 07:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod samog preloadanja mi je tamno. Intro mi nekako cudan, nema veze s vezom. A sad, sami site.. Nice clock. Smile
Karta mi se ne svidja, taj scan tiskane karte mi nije bas nesto premda vidim da znas radit u flashu, mogao si i sam slozit nekakvu interaktivnu kartu u stilu cijelog sitea. E kad smo kod stila sitea, daj probaj stavit malo vecu rezoluciju backgrounda, malo dulje se loada ali je vise cute. Galerija sadrzi slike koje su mi.. bezveze. Zelim vidjeti birc a ne vjesalicu za kapute i kape, podmetace za cugu i dva nacugana konobara. Smile) hahha.. Slike od osoblja su mi .. toliko funny - tocno se vidi da im se nije dalo slikat. Font se ne uklapa.
Sve u svemu, svidja mi se fora sa ovim lightom, soundom i glassom. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 19.04.2004 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ideja je ok, intro solidan ali mi fali dinamike. sam site je lose izveden, pozadina je losa, tipografija losa (kad koristis pixel font stavi velicinu 8px ili tak da je velicina djeljiva s Cool, fotogalerija - dobra ideja i opet prilicno losa izvedba. neznam, treba vidit kak bude to izgledalo kad ce biti sav sadrzaj gore.

imam feeling da si to napravil za 2-3sata, probaj ulozit malo vise vremena...

peace

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 19.04.2004 14:02    Post subject: ;) Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš super šta će Lavra imati svoj web site ... a koliko smo samo popili tamo , kad se prisjetim ... ali stari loše si ovo napravija.

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 25.04.2004 14:49    Post subject: Verzija 2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nova Karta, vektorska. Drugi intro. Drugi preloader.
Inače onaj natpis "Lavra" tokom preloadera je originalni natpis iz kafića, nije da sam krenuo u Priče iz davnine. Bio bih Vam zahvalan na drugoj evaluaciji. Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 25.04.2004 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvu verziju nisam vidio, al' ova druga ima nesto, samo treba jos po meni dosta dorade.

preloader je dobar, al onda uslijedi dio koji pokvari ugodjaj preloadera. onaj font mi ne pase uz cijeli site. sat je dobar, no i on bas ne ide uz cijeli dizajn sitea.

sve u svemu, solidan rad.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 26.04.2004 02:41    Post subject: ne uklapanje.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da možda vizualno nije identičnog stila, no:

- svjetiljke su iz kafića sve 4 - jedna od stvari koje ima samo to mjesto
- sat je također - bez skromnosti - identičan onome iz lokala
- pozadina je fotografija zida koji se nalazi naravno, na istom mjestu -
- staklo - je moja imitacija šarenih fleka na vratima i prozorima -
- zvuk - (e ovo nije iz lavre Smile, skinuo negdje s neta glasove i smiksao -

Tako da mislim da će da se uklapa, bar nekome tko je bio tamo. Hvala na kritikama. Molio bih samo još 1 stvar. Može li mi netko reći tržišnu vrijednost otprilike. Netko tko je prodao ovako nešto, naime nisam ovo radio za pare, pa me zanima koliko vrijedim. Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group