Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Just Fonts

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 26.04.2004 13:19    Post subject: Just Fonts Add user to your forum ignore list Reply with quote

Helou,

Molio bih konstruktivne kritike za sajt, tj. bazu besplatnih fontova.
Za sada mozete isprobati kako radi pod slovom A.

http://www.justfonts.com/index1.php
Back to top
View user's profile Send private message
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 26.04.2004 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bit ce i hrvatskih. Naime, po netu sam poskidao oko 30 tisuca besplatnih fontova, a ima i hrvatskih. Sada to treba samo utrpat u bazu podataka (lijen sam zadnjih pola godine to napraviti Rolling Eyes )
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 26.04.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

previse klikanja. za pregledat 100 fontova trebas kliknut najmanje sto puta.
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 26.04.2004 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super je! Jedva čekam da bude u funkciji. Very Happy

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 26.04.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je ok, samo mozda da malo vise istaknes ovaj meni za slova (a,b,c,d,e,f....)
bit ce kul ako bude dosta hr fontova
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 26.04.2004 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sandaduk wrote:
super je! Jedva čekam da bude u funkciji. Very Happy


Agreed.! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 26.04.2004 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako nepregledno ! Siteovi takve vrste trebali bi biti jasni, kontrastni, jednostavni i čisti. Pogledaj http://www.dafont.com/en/ i sve će ti bit jasno. Ovaj, nazovimo ga interface je totalno nefunkcionalan. Iskoristio si toliko prostora, a na kraju je korisnog gotovo ništa. Moj prijedlog: kreni ispočetka. Ako je ispalo "zgodno" u Photoshopu ne znači da je dobro i da je weboliko, a kamoli funkcionalno!
Back to top
View user's profile Send private message
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 26.04.2004 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nepregledno? Hm? Zahvaljujuci tom praznom prostoru je istaknuta abeceda pomocu koje se dolazi do popisa fontova, a time i do same slike fonta.

Doticna stranica (da font) je po meni prenatrpana, a sama cinjenica da se odmah ucitavaju slike fontova automatski fustrira korisnika jer mora cekati dugo dok se stranica otvori (za razliku od moje gdje je brza baza podataka sto rezultira brzim ucitavanjem stranice i slika fontova) .

Posto je za sada vise pozitivnih kritika nego negativnih, sumnjam da cu uvaziti redizajn kao prijedlog.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.04.2004 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se slazem sa tvrdnjom da ti je na relativno velikom sajtu radni prostor dosta mali.
layout me sam po sebi ne asocira na nista vezano za fontove + imas cca 60 slika u njemu.

na tvom mjestu bi napravio prvi prozračni i lagani site za fontove, to bi onda bila prava stvar!

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.04.2004 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e od svih fontova stavis u lejaut comic sans. sjedni jedan.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 26.04.2004 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
e od svih fontova stavis u lejaut comic sans. sjedni jedan.


Shocked objasni, molim te
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.04.2004 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valentin wrote:

Shocked objasni, molim te


ma nista zlonamjerno, al comic sans je jedan od najgadnijih everydayuse fontova, bar po meni...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.04.2004 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

comic sans (osim sto je full ruzan), je po anketi koja je vodjena po svijetu, najomrazeniji font na svijetu, znaci da je najvise dizajnera glasalo da ga mrzi i da je ruzan (sto i stvarno jest)

samo info
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.04.2004 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i zabranit ga treba :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 26.04.2004 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Comic Sans je ružan, ali prema Times New Romanu je mala beba. Very Happy

No dobro, što se tiče sitea,
super je sto ce imat tolko fontova i sve to...
ali dizajn mi je los.

Prvo totalno nefunkicalno, oni pravokutnici su ti premali za prikaz fontova,
pogotovo ako ce ih bit tolko puno kolko kazes...
A drugo, nema nikakvog smisla, sve je nešto nabacano, neke cudne slike..bezveze

Daj to malo jednostavnije slozi, manje boja, i više mjesta za prikaz fontova,
iapk je to site posvecen njima..

I mogao bi dodati jos neke kategorije osim abecede.

Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Valentin



Joined: 06 Mar 2004
Posts: 22
Location: Samobor

PostPosted: 28.04.2004 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima i prijedlozima.

Budem pomaknuo ovu veliku sliku na sredini ulijevo, pa cu povecati ekran za prikaz fontova, te promijeniti (toliko) omrazeni comic sans u nesto trece.

Promjene ce biti gotove kroz koji dan, pa opet piknem obavijest kako bi dodatno iskomentirali.

greetz 2 all
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group