Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Studij dizajna

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
profesor_kaos



Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1

PostPosted: 29.04.2004 19:31    Post subject: Studij dizajna Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me da li netko zna da li se planira u skoroj buducnosti vanredno studiranje na studiju dizajna?
Dosta mojih frendova i ja smo zainteresirani za studij, ali trenutacno svi radimo i jednostavno nismo u mogucnosti bit cijeli dan na faksu.
Alternativa su nekakve online diplome, medutim to je sve neko smece, a nema govora da bi takve stvari Sveuciliste verificiralo, a o lovi da i ne govorim...
Savjeti?
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 29.04.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sumnjam,,,ima previse obaveznih vejzbi toko dana...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vice



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 22
Location: ZG

PostPosted: 29.04.2004 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim po prijasnjim tvojim postovima da si ga ti uspjesno zavrsila Very Happy
Da li ti je u kreativnom smislu vise pomogao ili odmogao?
Cujem da se radi dosta gluposti i nepotrebnih stvari, pa me zanima da li ako imas dobre radove je on zaista i potreban i koliko bi to bilo bitno potencijalnim poslodavcima ukoliko covjek zna raditi posao a nema zavrsen taj faks?

_________________
"Be prepared for the fact that your parents will probably never understand what you do for a living."
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 29.04.2004 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je starck savrsen primjer za odgovor.... nema zavrsen studuj dizajna. tocnije odjebal je faks...
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 30.04.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vice wrote:
Cujem da se radi dosta gluposti i nepotrebnih stvari,

sto se mene tice tocno...ono sto su u stanju pruziti da se sabiti u 2 godine... zaista je kavlitetno nekoliko profesora koji nisu s faksa, tj. "vanjski" su prof. , njih se isplatilo slusati....ostali su gubitak vremena (+podrazumijeva se da u svakom slucaju, i da su bili kavlitetniji, glavni dio ostaje na tebi, kao i na svakom faksu)
vice wrote:
ako imas dobre radove je on zaista i potreban

pitam se i danas isto
vice wrote:
i koliko bi to bilo bitno potencijalnim poslodavcima ukoliko covjek zna raditi posao a nema zavrsen taj faks?

nekima je to bitno, nekima je bitan samo portfolio + da li se uklapas u njihovu viziju/zelju novozaposlenog...
radila sam na mjestima gdje to nije bitno, kao i na mjestima gdje su previse cijenili diplomu, odnosno status dipl. dizajner
osobno misljenje je da je bitno samo kako radis....realnost je ovo gore, nazalost...

da li ces na kraju uspjeti dobiti neki job, s diplomom ili bez, najvise ovisi o tvom karakteru, preciznije tvom stavu i prezentaciji/prodaji samog sebe...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 30.04.2004 02:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima izvanredni studij na Grafickom Faksu, e sad, malo je to bila Visha a malo Visoka. Ne znam kako je tocno sad. U slucaju visoke spreme imas mogucnost odabira izmedju graficke tehnologije ili oblikovanja. Prijemni su mimo regularnih, oko 12.mjeseca koliko se sjecam. Nije bas studij dizajna, znam, ali nije ni algebra.
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 30.04.2004 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pri Tehničkom veleučilištu u Zg ti postoji studij informatike - smjer informatički design. Ne znam postoji li u Zg mogućnost vanrednog studija, no mi ovdje u Os imamo samo vanredno.

Ovdje mozes vidjeti program http://web.vtszg.hr/ino/nastavniprogram.asp (zajednički predmeti + smjer inf.design)

Nešto puno o samom faxu ti ne mogu reći (1. sam godina, a počeli smo prije 3 mjeseca).

@offtopic:
Usput, zanima me kakav fax ima rejting u zg?
Nama je, u Os, ovo jedini izbor Crying or Very sad , iako se najavljuje otvaranje Umjetničke akademije (ili nest tak slicno), ali, prema nesluzbenim informacijama, samo za profesorski smijer.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksa_babic



Joined: 05 May 2004
Posts: 18

PostPosted: 05.05.2004 15:05    Post subject: studij dizajna Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako smatras da ti je potrebno znanje iz graficke tehnologije imas taj studij na Grafickom fakultetu (i sam sam tamo) ako mislis da mozes i bez toga imas onaj na arhitekturi. Graficki fakultet je pristupacniji (pogotovo za studij uz rad a mozda i laksi -ako ti je stalo do papira).

_________________
cric, cvrc b
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group