Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
RTL trash
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 04.05.2004 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za sada neam misljenje o rtlu..
tv ko tv..
samo mi se svidja jer u sub i nedjlju ujutro ima filmove Very Happy
r0x..
a ovo inace.. kewl.

i osato sam paf kad su staviil uvod iz AEneme od toola za godzillu. hehe

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 00:26    Post subject: Reply with quote

e a u kolko je ta prognoza nisma to vidio samo danas su svi pricali o tome...
ocu vidit to!!!
??
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prognoza u ~7:10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.05.2004 01:20    Post subject: PROGNOZA Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma fak tihanu [edit: ja sam idiot.] jurić (iako je ivina tetka :)) ), ova sopek woman je zver :))) samo, ne bi smjela otvarat usta, čini se da joj čitanje s blesimetra baš i ne ide - rješenje: u voiceoveru prognozu izgovara onaj njihov hillarious spiker s najava za filmove (onaj što šapuće), a na ekranu gledamo renatu kako se svlači iz raznih odjevnih predmeta (zimi skida bundu, ljeti skida bikini etc.)

dario

Last edited by Painkillerz on 05.05.2004 08:43; edited 1 time in total

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 01:24    Post subject: Re: PROGNOZA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
ma fak tihanu jurić

kaj?! rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 05.05.2004 01:29    Post subject: Re: PROGNOZA Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Painkillerz wrote:
ma fak tihanu jurić

kaj?! :retard


daj ono pa nisu svi opsjednuti :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za ove druge > www.blackduke.com/temp/tatjana.jpg
sorry kaj nisu :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma daj, renata je bljee prema tatjani (tihana?) ima sise i ružnu facu i to je to, a ako je Ivi tetka može mob# i to već kako ide Very Happy
a jeste vidili kad bude najava za onog doktora franka i kad onako fino na ona zlatna slova uleti ona bljee plava. ono..zatvorim oči jer me peče Evil or Very Mad

ne znam, sve to skupa mi je bezeze. ne sviđa mi se ni nova (iako je nemam ali sam je gledao) ni rtl. meni HTV zakoon. možda su malo usporeni ali to mi odgovara. to što nemaju nove filmove me uopće ne smeta jer nove filmove gledam jedino na dvd/divx, a htv je puuno jači na području kulture, umjetnosti, politike, kontakt emisijai definitivno serija. ove serije na rtl-u (klauni, doktori, motori...) su očaj.
a kad se samo sjetim alo-alo, yes minister, you rang milord, only fools and horses... Crying or Very sad

jedino što zamjeram htvu je što ima najviše love a to ne zna iskoristit

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.05.2004 01:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duke, fali donji dio slike Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
gnomisa



Joined: 02 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 05.05.2004 02:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
neznam kaj ste svi tak nahrlili na rtl. trebaju se uhodat, krenuli su sa OK filmovima (pa kaj kaj mozes posudit za 2kune, koda filmove sa HRTa i Nove nemozes posudit, ne kuzim poantu) i bok. Kviz je malo prespor (premda su rekli da ce biti dinamicniji od miljunasa) al mozda se sa vremenom popravi to

ja neznam, dal ste vi ocekivali HBO ili nekaj, od kud taj napad na rtl, te negativni stav, ne kuzim?

a btw, gnomisa: pa o cemu pobogu ti pricas?
Quote:
RTL sajt je fiskne rezolucije (sto je s nama koji imamo velike monitore),

fixne rezolucije?! neznam sta je to.. iskreno.. pa mi reci molim te
ja gledam na 21" na 1600 i ne vidim gdje je problem. Rolling Eyes



da da znas ti na kaj sam mislio...da sajt je i radjen za 1600...ajde daj uzmi 19 monitor (standardno na 1280) i bus vidio di ti je sajt..u levom kutu nabijen..al jebes to..cijeli je rtl u kurcu....bas sam neki dan spikal sa nekim ko je unutra a ko ima iskustva u svom poslu (veli oko njega klinci kaj se uce, skoro nis iskustva).....nije ni cudo da su svi prek veze usli tam...totalna koma...daj pliz ko im je rekao da stave jebenu sjenu na titlove, i ovak su premasni i za corave dovojlno veliki...pol slova fali na gornjim kutevima ekrana.....i kaj ste tak ocajni da postate svoje komentare o svom sajtu ovdje..nema nis jadnije neg postat komenare "bas su super" a govoris o sebi....haha
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 05.05.2004 02:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm..
ne kuzim kak je radjen za 1600 (sto nije istina) a zakelji se na desni dio na 1280, pa onak, zakelji se na desni dio ekrana na bilo kojoj rezi, o cem ti pricas?

nemoj se ljutiti al ne shvacam od kud je dosla ta ljutnja
niti je emti hvalio site niti vanja niti neznam ko. a ja (ako si mozda dobio takav dojam) nemam nikakve veze sa rtlom.

cheers dud
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde decki stavite taj sajt na sredinu, izgleda da ste previse otisli "na levo" Laughing

Quote:
kaj ste tak ocajni da postate svoje komentare o svom sajtu ovdje

porca miseria sad svi radimo za emtija Cool sve je to "nase" Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 05.05.2004 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
za ove druge > www.blackduke.com/temp/tatjana.jpg
sorry kaj nisu Smile


a jebiga, tipfeler. svejedno, nekako mi socijalno izgleda otkako je došepesala na rtl. a ni uživo nije neka ljepota. pih, ja kažem. whatever.

renata! renata!!!1 you can... erm... forecast my weather anytime.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 05.05.2004 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
da da znas ti na kaj sam mislio...da sajt je i radjen za 1600...ajde daj uzmi 19 monitor (standardno na 1280) i bus vidio di ti je sajt..u levom kutu nabijen..


Ako ti je to jedina zamjerka na sajt... mogu ti rec samo BIIP Wink - i ja ih čak imam više od toga...

keye wrote:
ajde decki stavite taj sajt na sredinu, izgleda da ste previse otisli "na levo"


Da se ponovim: It was order from zee God himself... stoga smo svi zapjevali Pet Shop Boyse i "GO WEST!!11". Ma koliko god to nama saksalo... ili nam se svidjalo.

Quote:
i kaj ste tak ocajni da postate svoje komentare o svom sajtu ovdje..nema nis jadnije neg postat komenare "bas su super" a govoris o sebi....haha


@gnomisa: sereš, šećeru Wink.

Blackduke je samoinicjativno napisao poduzi post o RTL sajtu i o nama na njuzima. Tu vijest ne mozes vise vidjeti jer sam mu je ja izbrisao čim sam je vidio i ostavio mu samo pocetak u kojem pise da je RTL sajt dignut. Izbrisao sam ostatak iz razloga da se taj njegova vijest ne interpretira na ovaj tvoj način.

Blackduke ne radi u web | burzi i njegovo misljenje o RTL-u (program, sajt, vatever) je samo njegovo i ni u kom slucaju nije dirigirano s nase strane (niti je to i naše mišljenje) .
U web | burzi, s mi3-a, radimo samo zytzagoo, njava i ja. Koliko sebe "protežiramo" preko mi3-a mozes slobodno provjerit po sajtu (imas search s desne strane pa upisuj burza na sve module).

Dalje, ako na našim njuzima mozemo objavit sajt koji su radili IDEA, Partner studio, Icon, CODE16 itd. onda je licemjerno i totalno u kurcu s vaše strane da nama predbacujete objavu RTL sajta kojeg smo mi radili.

A i site nije objavljen zato što smo ga mi radili, nego zato što je to sajt za 3 telku u hrvatskoj. Treca telka u hr nije tolko mala stvar da bi je mogli izignorirat - ma što ti mislio o tome - jer kamo god se okreneš ljudi pričaju o RTL-u.

Nigdje ti ne imputiram što bi ti trebao mislit o tom sajtu i nigdje ti ne imputiram da bi ti se sajt trebao svidjat. Imaš valjda svoje mišljenje koje slobodno izjasni. Samo, ove tvoje sraćke se ne vežu na izgled i izvedbu sajta, nego napadaš našu moralnost - i griješiš jako. Kažem, imas search - nadji gdje se mi (kao web | burza) furamo na to i stavljamo ispred drugih na ovom sajtu?

Svakako mi javi kad nadješ inkriminirajuće dokaze o tome. U suprotnom si mi(nama) dužan jednu veliku ispriku.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.05.2004 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

keye wrote:
ajde decki stavite taj sajt na sredinu, izgleda da ste previse otisli "na levo"


Da se ponovim: It was order from zee God himself... stoga smo svi zapjevali Pet Shop Boyse i "GO WEST!!11". Ma koliko god to nama saksalo... ili nam se svidjalo.



samo da malo pojasnim: ono gore je bila metafora Wink

ps.
tko god je sreo bar jednog klijenta u ovom poslu zna kako su kompromisi neizbjezni. a kome nije dobro.... nek' napravi bolje Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 05.05.2004 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i da reklamira i radi propagandu za web burzu - pa što?! imaju pravo na to.. i banner što stoji s dolje/livo van foruma nije bed.. ipak su oni i dizajnirari mi3, zar ne? Very Happy
a što se www.rtl.hr tice - znam kako je to kada imaš "ideje" od strane klijenta, pa sve loše krene.. pa web ispadne za jedva -2.. stvarno mi se ne sviđa.. ostale reference s weba - OK.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 05.05.2004 21:24    Post subject: Re: PROGNOZA Reply with quote

blackduke wrote:
Painkillerz wrote:
ma fak tihanu jurić

kaj?! rrrrrrrah



hahahaha...kaj se ljutis odma...
Back to top
gnomisa



Joined: 02 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 07.05.2004 03:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

editet by admin

Bit će da me nisi shvatio ozbiljno pa ću ti još jednom ponovit:

"Svakako mi javi kad nadješ inkriminirajuće dokaze o tome. U suprotnom si mi(nama) dužan jednu veliku ispriku."

Nakon toga možemo dalje razgovarat.

[gnomisa]: ni iz 3 pokusaja nisam shvatio, stoga dovidjenja.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group