Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cigare
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
i might ask you the same question....


vidis, postoji jedna razlika izmedju tvog spammerskog giveme+1napostcount i mog replya a to je da sam ja zapravo dao NEKAKVU informaciju covjeku.

admin (blekdjuk), pliz pocni brisat flame replyeve s obje strane jer ne zelim covjeku unistit topik.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.05.2004 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
spilja wrote:
nepusim.

koji kurac onda replyas na topik?

language Exclamation



mi3 wrote:
Riječ "Offtopic" je offtopic u ovom forumu
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
mi3 wrote:
Riječ "Offtopic" je offtopic u ovom forumu


aha, znaci nije bitno o cem je topik neg je bitno da napisem bilo sto sto nema veze s topikom?
mislim predivno, sto da netko treba pomoc oko windowsa i postavi to na ovaj forum i ja uletim sa "imam linux"?

tRC wrote:
language Exclamation


mi3 wrote:
Riječ "Offtopic" je offtopic u ovom forumu
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 10.05.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

aha, znaci nije bitno o cem je topik neg je bitno da napisem bilo sto sto nema veze s topikom?
mislim predivno, sto da netko treba pomoc oko windowsa i postavi to na ovaj forum i ja uletim sa "imam linux"?


topic je o brandu cigareta tj o pušenju. NEpušenje ima veze sa tim.

ako netko treba pomoć oko windowsa znači da ima neki problem, možda mu tvoje riješenje sa linuxa pomogne da riješi svoj problem , ili jednostavno pređe na linux
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Treba mi zbog jedne ankete...Ako ste pušač/ica koje cigarete preferirate...


o tom ti je topik, imas cak i u uvodnom postu tko je pisao topik i zbog cega.
mislim da covjeka boli neka stvar dal spilja pusi ili ne jer je topik jasan (normalnim ljudima) - tko sto pusi.
dakle, nepusenje NEMA veze s time.
dosta mi je prepucavanja, slobodno napisite mislita o cem je ovaj topik/forum ali mislim da je bolje da ne zagadjujemo topik dalje.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.05.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maxy: skuliraj

@spilja: imas chat na mi3 irc kanalu

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 10.05.2004 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

poceo sa bijelim ronhillom, pa bijeli walter pa plavi walter, pa bijeli marlboro, pa crveni marlboo a sad opet biejli walter Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.05.2004 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto samo da spomenem, meni je recimo Ronhill super i zbog ovog Pillow Pack-a. Lijepo mi sjedne u dzhep i ne radi mi rubove na hlacama recimo. To mi je jedan od pluseva.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najbolji mi Mali Bijeli Boro, ali posto se rijetko sretnemo, oslanjam se na starog prijatelja Vasu Bijelog.

MC mi OK, al tek nakon cca pete pive.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.05.2004 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
eto samo da spomenem, meni je recimo Ronhill super i zbog ovog Pillow Pack-a. Lijepo mi sjedne u dzhep i ne radi mi rubove na hlacama recimo. To mi je jedan od pluseva.


vidis ko je kewl, samo ja svoje pljuge nosim na stranjskim dzepovima illi u jaknu pa me ne smeta taj un-pillow pack format..
Inace to cist zgodno zgleda Smile

Danas sam isprobo sve moguce pljuge i ostajem da mi je ijeli Valter d best..
(ronhill light, MC, Plavi valter, bijeli valter.. no grass Smile ) .

Stvarno - jeste kada prestali pusiti ono na 3 sata il tak nes pa se opet vratili ? Very Happy
Ovo moze biti jedna podanketa Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 10.05.2004 19:48    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve ok bez prepiranja, ako se već prepucavate meni ne smeta ostali su dobro odgovorili...Al ipak pitanje je za pušaće...To ti je kao da pušać sjedne u odjeljak za nepušače i zapali...Nema šta tu raditi...Al eto šta ima veze... Very Happy

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 10.05.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, grudl, veli se pušaČ Smile sorry, al to me uzasno iritira... i unaprijed mi je zao sto ovaj post nema veze s pushenjem nekih cigareta...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.05.2004 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pusila sam desetak godina... always marlboro light Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 10.05.2004 21:12    Post subject: a Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo PUŠAČ, isprika ako te nervira... Cool

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2004 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bjeli Walter
da ne pusim puno ili da imam vise novaca bio bi Mal Light, to je jebena konstanta od cigarete. gdje god da je kupis, odlicna je !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 10.05.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ronhill light, pa duuuugo plavi Walter.
Prije 3 mjeseca sam sam sebi reko: "Kad se vec trujem, trovat cu se kvaitetno". Od tada pusim crveni Marlboro. I to su mi definitivno najfinije cigare.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.05.2004 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:

Stvarno - jeste kada prestali pusiti ono na 3 sata il tak nes pa se opet vratili ? Very Happy
Ovo moze biti jedna podanketa Very Happy

pa to je ono ko da kazes.. jeste ikad prestali pusiti dok spavate?!?! Very Happy
iskreno mi ok nekakav break uzet od pljuga na par sati i onda dalje, to je ono kad se stvarno prebrikam od pljuga i kad mi faca pozeleni a oci poplave. Very Happy
Oke JOKE, nije bas tak strasno.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.05.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

koji kurac onda replyas na topik?


maxy wrote:

mislim predivno, sto da netko treba pomoc oko windowsa i postavi to na ovaj forum i ja uletim sa "imam linux"?


sta si nervozan tak maxy?
aj odi si zapali jednu Smile

i budi uvijek fin prema zenama Cool

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group