Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
zamjenske boje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 15.05.2004 15:51    Post subject: zamjenske boje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imate li iskustva s korištejem zamjenskih boja?

Čula sam da se printeri često pokvare zbog korištenja zamjenskih, a ne originalnih boja, pogotovo EPSON. Razlika u cijeni boja je velika....

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 15.05.2004 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravio jednom... i NIKAD VISE!!!

Sjebo sam si printer... Bio Lexmark, ne znam vise koji... zapekla se glava, i mo's ga bacit...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 15.05.2004 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam do sada izmjenio oko 4-5 ozbiljnijih ink jet printera, prije sam koristio samo originale...
već godinu i pol koristim zamjenske, tj ponovno napunjene cartridge (kasete)...
inače NGO u kojem radim promovira obnovu tonera i ink jet kaseta
više o tome: http://www.zeleni.hr/toneri
mogu ti preporučiti jednu firmu koja se bavi obnovom tonera, Eko Print
više o tome: http://www.ekoprint.hr
moje mišljenje je da ponovno napunjeni toneri i kasete neštete printerima, samo trebaju biti pravilno i kvalitetno obnovljeni,
a to treba prepustiti ljudima koji se bave time...
inače u drugim zemljama, prazni toneri i kasete vraćaju se originalnim proizvođačima i oni ih ponovni pune...
pa ti izvuci zaključak iz ovoga...
btw...obadva site-a gore sam ja radio Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 15.05.2004 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja jednom punila u jednoj frimi koju necemo imenovat imenom makro mikro i totalno je lose obavljen posao....
sad koristim hp laserjet 1100, a za printove u boji (makar mi nisu neophodni) odem k starom u ured...
a 1100 je prezakon printer za kucnu i small office uoprabu, i'm fully pleased.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 15.05.2004 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Chombila wrote:
inače u drugim zemljama, prazni toneri i kasete vraćaju se originalnim proizvođačima i oni ih ponovni pune...


Ako ih pune originalni proizvođači, onda to više nisu zamjenske boje...
Zamjenske boje koje sam probao, bile su kupljene u firmi koja se bavi samo obnavljanjem boja, pa ako ne znaju raditi ono što rade, što onda znaju...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.05.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to za epson je trac. imam epsona malo starijeg modela stylus 680, probao sam puniti spremnike i sa onim resetiranjem cipa,, to je grozno i ne prreporucam to, a sto se tice lexmara, to ti je kao sa biciklama iz peveca za 400kn. koristim zamjenske tinte od samog pocetka i nemam nikakvih problema, godisnje ga odnesem u recro na ciscenje glave za nesto kuna.

razliak u boji je, no kada se naviknete, onda znate sto mozete izvuci. ako ga ne koristis aktivno, onda ga barem tjedno upali, da malo glava potegne boje. no ja ga svakodnevno koristim i sve pet.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 16.05.2004 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam epsona stylus color 670 (ona stara "kockasta" linija)
i sad mi je trenutno u njemu drugi set zamjenskih boja i nisam imao nikakvih problema...
prvi put kad sam stavio zamjensku iso sam isprintat jednu od onih HI-quality fotki sto dodju uz njega na cd-u na foto papir i ispalo je odlicno... therefore ja sam zadovoljan :)

jedino mu malo kenjaju oni indikatori kolko jos ima tinte... javio mi je da je crna titna kao prazna... izvadio sam je i stavio ponovo i jos uvijek printa mada je na indikatoru ta "nova" tinta vec potrosena do pola :) - a kolko je ostalo same boje - to prikazuje realno...

hth,

che

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 17.05.2004 05:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam epsona 480, printo zamjenskim bojama ful dugo, sve supac samo sam nes shebo sa glavom, previse mi desno ode kad ide printat.
Kaj bi tu trebalo mijenjati da se znam (financijski) pripremiti

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group