Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
memento
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 07.12.2003 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Arnofsky je trebao režirati nekakav prequel Batmanu koji je odgođen. Batmana 5 režira Nolan. Htio bih pogledati "π" i "Donniea Darka" - ako 'ko ima, čujemo se kad završi plugodište (vidim da se svaki od njih mora pogledati bar sedam puta da bi se shvatio, a trenutno moram učit' Mr. Green )

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 08.12.2003 16:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je josh od tih filmova zakon Vanilla Sky... mislom ono... kad vidish ko igra i kak se film zove mislish "ziher neka ljubavna komedijica"... al vjerujte mi, definitivno se isplati gledat...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 08.12.2003 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
meni je josh od tih filmova zakon Vanilla Sky... mislom ono... kad vidish ko igra i kak se film zove mislish "ziher neka ljubavna komedijica"... al vjerujte mi, definitivno se isplati gledat...


pogledaj "Open Your Eyes" spanjolski film, čija je prava kupio cruz i u biti sjebao film tj. napravio vanila sky
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 08.12.2003 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

will do... thnx

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.12.2003 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije ON sjebao film, tj ... nisu uopce sjebali film.. zasto?
Ja na to gledam kao na expanziju.. isto kao na Burtonov Re-Imagination of "Planet Of The Apes", napravili su nesto novo u onome sto si vec imao prilike vidjeti.

Priznajem da je Vanilla Sky onako, tak-tak, ali nije niti los..
"LoveHateDreamsLifeWorkPlayFriendshipSex", sve je to zbunilo ljude koji su gledali film i znam masu, tonu ljudi koji su izlazili iz kina bez ideje sto se desilo.. A Amenábarov "Abre Los Ojos" ulazi u kult, onako kao pogledajte the original film nakon remake-a..

ipak, najbolji film (barem meni) od Cameron Crowea je "Jerry Maguire". Ali onda opet, da li ste gledali Billy Wilderov "The Apartment" iz 1960-te?? Not a remake but only a reimagination!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 08.12.2003 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onako kao pogledajte the original film nakon remake-a.. ??

pa ja sam prvo pogledao open your eyes, pa tek onda vaniliju pa mi je i zbog toga vanilija skoro pa bez veze. Da sam remake gledao prvi vjerovatno mi ne bi bio tako los. A i ja nisam vidio nekakvu expanziju vec nekakvo podilazenje publici.

a planeta majmuna je jedan od losijih burtonovih filmova. barem meni. Crying or Very sad
jeri megajver je stvarno super, a apartman mislim da nisam gledao pa ne bih znao.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.12.2003 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

>onako kao pogledajte the original film nakon remake-a.. ??

mislio sam u ovom stilu.. Koliko ljudi znas da su gledali "Abre Los Ojos" prije gledanja filma "Vanilla Sky"... Jako malo vjerovatno. Podilazenje publici Hollywoodizam whatever..
Confused

A Planet Of The Apes je nazalost burtonov losiji film, ne krivim ga jer je on osobno koliko sam skuzio imao svoju unikatnu ideju za filmom i htio ga je realizirati u potpuno svom stilu, no naravno FOX mu to nije dopustio kompletno i rezao mu budget. Zato se Burton vratio svom starom nacinu izrade filmova koji su manje-vise nezavisni.. i u kojima ima kompletnu kontrolu nad svim segmentima... njegov novi film "Big Fish". Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kF



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 28
Location: Everything in it's right place

PostPosted: 08.12.2003 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se vannila sky full svidio. ono, film pocinje i svira radiohead, film zavrsava i svira sigur ros, kak to ne bi bilo dobro? Smile
ozbiljno, crowe je napravio fini filmic, ima par lijepih scena, mozda se ipak mrvicu previse pucalo na komercijalni uspjeh, ali sto ces.
abre los ojos sam pogledao par dana kasnije i nisam skopcao zasto je ljudima toliko bolji od vanilla sky-a, vjerojatno zato sto razlike nisu bas epskih razmjera.
obadva vrlo dobra, preporuka, kojim god redoslijedom zelite. Smile

donnie darko je prica za sebe, film koji se moze gledati 5 puta i da se svaki put nadje nes novo, fantasticno uklopljeni likovi, nema bedastoca tipa "comic relief" lik koji ce valjati glupe fore, natjera te da razmislis (i kopas po netu Smile) i tak. sjedni, pet.

od manje poznatih mi se full svidio fucking amal (poznat i pod naslovom show me love), jedan jako lijepi svedski film (ne, nije "akcijski"), moodysonov debitantski.
usput, da li netko ima ljilja 4-ever? film istog autora, bio prikazan u motovunu, navodno jako dobro i htio bih ga pogledati ali ce u nasa kina doci otprilike kad se elvis vrati.

_________________
ISMELLURINE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 08.12.2003 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja volim Vanilla Sky. Dođe ti kao hiper-mainstream misaoni film - zacijelo one of a kind.

A kad smo već kod misaonih filmova - jeste li posudili na dvd-u Montyja Pythona i Sveti Gral? E, to je film koji se gleda pet puta.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 08.12.2003 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sam pogledao original pa onda vanila skaj, bez da sam znao da je rimejk. u jednom trenutku sam skužio nešto poznato. :) valjda mi je zato original bolji. mada je i vanila super.

nego, ima li neko "festen"?

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.12.2003 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

festen?.. teshko..
Ali htio bih to gledati ako netko ima.. Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Luna



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 14
Location: SunCity.

PostPosted: 15.12.2003 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pizdim prekopavajuci po kazetama....neam pojma di mi je nestao Atlantis. Shocked di je?

usput, abre los ojos je toliko neusporedivo bolji od vanilla sky, i nije mi jasno kako se nekome tko je pogledao oba filma moze ovaj holivudski trash svidjat? osim sto fabularno prati original (redateljski ima mnogo c/p.a) izostaje ona atmosfericnost koju amenabar postize sa takvom lakocom. ovaj film je bukvalno shallow.

_________________
La réalité c'est tres complexe
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 22.05.2004 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:

svi vi kojima je memento dobar film i koji ste spremni za next step, obavezno posudite mulholland drive i pripremite se na nekoliko uzastopnih gledanja... mogucnost da skuzite film je malo vjerovatna Very Happy


ja to naravno nis nisam skuzila, unatoc onih 10ak napomena redatelja na dvd-u. veli jedna napomena:"obrati pozornost na crvenom svjetlo". i mean, wtf???
ugl, sister i ja gledamo i na pol smo filma i ono, mislimo si kaj ljudi briju, sve se da skuzit...rajt Very Happy
nadjoh davno na netu neko predobro objasnjenje, totalno ostadoh WOW.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group