Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
peko - rasprodaja obuće

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.09.2003 16:27    Post subject: peko - rasprodaja obuće Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace... malo sam popizdio kad sam ovo vidio...
ajd kad cete imat vremena krenite od trga u ilicu i onda secite lijevom stranom ulice i kad dodjete do ducana PEKO pogledajte malo izlog. al ne shuze nego "reklamu" za rasprodaju...
naime, uzeli su wallpaper sa desingchapel-a http://www.designchapel.com/desktop/00_b_1024x768.jpg
ofarbali zeni shuze u crveno i gore u ljevom kutu dodali onaj ruzni logo za peko i dole ispod napisali rasprodaja obuce...
veri, veri fensi... :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2003 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, isao bas pogledat danas.. i ono.. ne vjerujem?
fenomenalno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 16.09.2003 01:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jelda? :)
treba udavit nekog ko ima digitalac da poslika da imamo ovjekovjeceno (iss koja rijec, jel se tak pise uopce? :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 16.09.2003 02:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yep, shook je to otkrijo prije par tjedana, nism mogo vjerovat.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 16.09.2003 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice kradje,skoro sam na lokalnoj tv postaji(kanal ri) vidio reklamu za proanimu,kojoj je za pozadinu posluzio jedan wall koji je bio na mi3(neki celavi tipus u 3d-u nacrtan kako pruza rucetine,i joj+s jedna njegova slija u drugoj pozi),banda Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 16.09.2003 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koma... al opet... ne treba osudjivat ljude iz peke (nadam se) jer ne vjerujem da su oni napravili tak nesto nego neki kretos kojem su povjerili "izradu" reklame... takve treba slomit samo tako...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 16.09.2003 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

true, brijem i ja da je tako...
a da ih se sletimo pitat unutra ko im je radio reklamu, ocu i ja takvu :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nick



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 7
Location: Cakovec

PostPosted: 17.09.2003 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakat bed.
nego.... neka autor otidje do peke Smile, pa dozna ko i je radio reklamu.
zatim odleti u kod 12 Smile)))))))))) i udari nekolicinu drone-ova tamo.

(btw. skuzio sam da sve vise i vise pisem nerazumljive postove)

_________________
I am.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za 12 postova čovjek će pisat binarno, jeamepas :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 21.09.2003 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda je tip mislio da će farbanjem šuzi u crveno rad biti toliko neprepoznatljiv da se neće skužiti da je rippoff... Very Happy
Radio vjerojatno neki od onih 'napravim ti plakat za 100 kn' "dizajnera"...

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 21.09.2003 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bili smo Blackduke i ja pitat u Peko ko im je radio taj plakat jer nam je super i da mi bi jos takvih za po doma. Zena rekla da su to dobili direktno iz Peka.... pa ti vidi. Vjerojatno svaki Peko ducan ima te plakate u izlogu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 21.09.2003 20:52    Post subject: RJESENJE PROBLEMA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oni likovi koji su ukrali sliku su Akvarij digital studio iz SPLITA. Ja sam bio taj dan kod njih kad su printali plakate i pitam ih da li smijem znati tko je to radio(jer sam zna da je ukradeno), a ovaj tip mi kaze da je to jedna cura koja radi kod njih skinila sliku s net-a!!! Oni su inace morali napravit plakat za Peko!
I jos mi kaze da oni moraju sve brzo zavrsit pa da nemaju sad vremena dva tjedna crtat neku onakvu sliku.

WEB SITE -> www.akvarij.hr

Last edited by orange on 06.10.2003 22:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pod grafičke usluge ima i "Poltanje" plakata :)
najs.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2003 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

real classy... gad dem
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 21.09.2003 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netko bi im trebao uputiti jedan 'friendly' mail... Very Happy

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 21.09.2003 23:20    Post subject: --- Add user to your forum ignore list Reply with quote

a mogli bi ih i pitat koliko dode dizajn plakata sa sadrzajem skinutim s neta...i jos kad mi podvale sliku skinutu sa mog sajta...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 21.09.2003 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

takve firme naj*** kad-tad...

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najgore je što takvih firma ima mali milion.
Mislim da se nikome ne isplati biti pravi dizajner dok se to ne promjeni a bojim se da neće u skoroj budućnosti.
To je jedan od razloga zašto nam je država takva kakva je.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 21.09.2003 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
Najgore je što takvih firma ima mali milion.
Mislim da se nikome ne isplati biti pravi dizajner dok se to ne promjeni a bojim se da neće u skoroj budućnosti.
To je jedan od razloga zašto nam je država takva kakva je.


U potpunosti se slažem. Trebalo bi napraviti neku vrstu 'crne liste' sa tkvim firmama.

Također se ne isplati biti pravi dizajner dok klinci sa picekima nude internet stranice po 100 kuna, kada je cijena dizajna naslovnice knjige pala ispod 500 kn, a dok za to vrijeme većina jačih kompanija uzima strance za sve jače kampanje(ima tu i iznimaka...).
Sve je to produkt nekog lijevog mentaliteta naših poslovnih ljudi koji nalaže 'uh, zašto bi ja platio stranicu 3000 kn kad mi ovaj može napraviti isto za 100? Pa sve je to isto!'.

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 22.09.2003 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-juxa- wrote:
Sve je to produkt nekog lijevog mentaliteta naših poslovnih ljudi koji nalaže 'uh, zašto bi ja platio stranicu 3000 kn kad mi ovaj može napraviti isto za 100? Pa sve je to isto!'.


Naš najveći problem je u našem mentalitetu. Dok se on ne promijeni neće bit dobro.
Velik broj ljudi nezna što je to web stranica a kamoli dizajn tako da je njima ono od 300kn i 100kn potpuno isto, glavno da on ima nekog profita u svemu tome.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dj



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1
Location: offshore

PostPosted: 22.09.2003 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange: ne baljezgaj, k? to sto si vidio da se plakat printa u DSA ne znaci da je isti radio pripremu...
poradi daljnih nedoumica oko plakata, ideja, rippoffa etc molim obratite se gospodi iz peka direktno
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 22.09.2003 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dj wrote:
orange: ne baljezgaj, k? to sto si vidio da se plakat printa u DSA ne znaci da je isti radio pripremu...
poradi daljnih nedoumica oko plakata, ideja, rippoffa etc molim obratite se gospodi iz peka direktno


ne baljezgam! ok?
i ja mislim. pa nemam to dokumentirano. ali zasto bi mi sad ljudi koji tamo rade lagali? ja sam lijepo pita tipa i on kaze kako su oni radili "dizajn" i pripremu plakata i kako je trajala nekoliko minuta jer oni stalno surfaju po netu i nalaze "materijale" za buduce poslove...pa su iskoristili onu sliku.

eto..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group